ŠEST GODINA OD UBISTVA VOJNIKA NA TOPČIDERU

Ko god da je, treba da robija.
Обрати се онима које је НАТО поставио и који су дали одрешене руке ловцима на главе да ненајављено упадају у наше војне објекте...
Да не причамо о томе да су дезертери доведени на власт, а они који су бранили народ и државу се прогоне...
Али, овде се пречесто исплатило бити издајник.
 
pa kako ga onda sprovode do danas tako da bruno i ostale ustase skvice od nemoci sto ne mogu da ga uhvate... :roll:
jedini ko je mogao da ubije te mladice je pro-haski lobi i njegovi lovci na ucenjene glave

14sfuza.jpg
 
Обрати се онима које је НАТО поставио и који су дали одрешене руке ловцима на главе да ненајављено упадају у наше војне објекте...
Да не причамо о томе да су дезертери доведени на власт, а они који су бранили народ и државу се прогоне...
Али, овде се пречесто исплатило бити издајник.

To pitaj srpski narod, zašto se isplatilo.
 
Sto je jos tuznije, ako istraga bude dovela ova ubistva u vezu sa Mladicem ili Hadzicem, jos ce biti kretena koji bi jos uvek velicali Mladica bez obzira na ovo sto se dogodilo. Kretenizam....nista drugo...

Istraga, zar ona jos uvek traje?
Ako traje, gde je zapelo zaista?
Neko gore napisa da mrtva usta ne govore, tacno je to, no, govore tragovi, govore materjalni dokazi, svedocenja, motivi.
Pitanje je samo, da li vlada zeli da nadje ili ne sve te pokazatelje.
Po svim znacima, izgleda da ne zeli, sto ce reci, vlada nesto krije, tadic nesto krije jel sto automatski skida sumnju sa mladica
 
Sto je jos tuznije, ako istraga bude dovela ova ubistva u vezu sa Mladicem ili Hadzicem, jos ce biti kretena koji bi jos uvek velicali Mladica bez obzira na ovo sto se dogodilo. Kretenizam....nista drugo...
А шта ако буде довела до НАТО ловаца на главе, којима су наши "на врху" омогућили да упадају у војне објекте, шта онда????
 
Istraga, zar ona jos uvek traje?
Ako traje, gde je zapelo zaista?
Neko gore napisa da mrtva usta ne govore, tacno je to, no, govore tragovi, govore materjalni dokazi, svedocenja, motivi.
Pitanje je samo, da li vlada zeli da nadje ili ne sve te pokazatelje.
Po svim znacima, izgleda da ne zeli, sto ce reci, vlada nesto krije, tadic nesto krije jel sto automatski skida sumnju sa mladica

Nesto se krije, a ko koga krije to se ne zna, i neko ne zeli da se to zna.
isto je i sa ubistvom Premijera Djindjica. Zatvroili nekog tamo Legiju i ostalu boraniju. A ko to zaprovi stoji iza ubistva Premijera, ko je to inspirator ubistva na Premijera? Ne zna se.
Isto je i sa ovim momcima.
Ja sam samo napomenuo uslov ako bude bilo...bice jos onih koji ce velicati Mladica bez obzira na sve.
 
Prijatelju, dal to bili lovci na glave ili ratko Mladic, meni je sve jedno. Ali ko god da je, mora biti izveden pred lice pravde.
Свеједно ти је, а овамо оптужујеш Младића???
И није ти индикативно да нова власт све то гура под тепих, а медији на сва звона преносе изјаве носоње Батића који оптужује Младића без иједног доказа. Срамно.
 
Свеједно ти је, а овамо оптужујеш Младића???
И није ти индикативно да нова власт све то гура под тепих, а медији на сва звона преносе изјаве носоње Батића који оптужује Младића без иједног доказа. Срамно.

Pa u tome i jeste problem. Sto mi bez dokaza ovako mozemo samo da nagadjamo. Bio Mladic bili lovci na glave, treba ih zatvoriti.
 
Pa u tome i jeste problem. Sto mi bez dokaza ovako mozemo samo da nagadjamo. Bio Mladic bili lovci na glave, treba ih zatvoriti.
Није баш тако, ако су у питању ловци на главе, треба истражити ко им је дао одобрење да могу да упадају и претражују војне објекте, што значи да би требало пред суд извести цео ондашњи државни и војни врх. То и објашњава тапкање у истрази ево већ годинама.
А иначе, ово је класичан пример како се једним ударцем убијају две муве. Убиство гардиста је послужило да се окаља име генерала Младића и са њиме имена свх оних који су радили свој посао и бранили свој народ, понављам, без икаквих доказа су изношене тврдње да Младић стоји иза убиства (ваљда би остали неки трагови да се заиста тамо крио), а убиство је послужило и да се пољуља и сроза углед војске у народу, чиме би се добио алиби и било додатно олакшано њено уништавање, што је досада потпуно и реализовано, као што можемо да видимо...
 
Pa u tome i jeste problem. Sto mi bez dokaza ovako mozemo samo da nagadjamo. Bio Mladic bili lovci na glave, treba ih zatvoriti.

a zasto nema dokaza?
pazi, dokaza uvek ima, uvek je tu trag, ljudi nisu bestezinski vanzemaljski duhovi.
dokazi su tu, samo niko da ih nadje.
sto ce reci, mup srbije, iliti vlada srbije, iliti tadic ili ne umeju ili ne zele da nadju te dokaze.

sudeci po tome da je stvar skoro zaboravljena danas, posto rezimski mediji jedva i pominju ovaj slucaj, pre ce biti da vlada ne zeli da se time bavi.
sto je u stvari i trag i neki dokaz.

sta mislis o tome dedo?
 
slazem se, ostaje da se vidi sta ti kao nepristrasni strucnjak mislis o tome zasto, posle 6 godina dosovskog apsolutizma, krivci nisu pronmadjeni?

Stručnjak nisam mogu samo da kažem mišljenje. Mnogo je čudno, pratio sam baš događaje, prvo izlazak vojnih istražitelja je bio smešan, ispomerali su šta su stigli, nalaz vojne istražne komisije je isto vrlo čudan, vidi nije to bila ono gomila debila postoji jasno propisan postupak kako se i šta radi zašto nije poštovan? Takođe veštaci vojne komisije imam utisak da su nešto krili, samo utisak. Da mene neko pita prvo bih za uši veštake da kažu šta znaju. Samo da dodam ovo za NATO i da tako upadaju nije tačno. Manje više poznajem teren i jedno je sigurno izvršitelj je morao da bude veoma profesionalan, gardijsku stražu znam iz ranijeg vremena i bila je vrlo dobra i kontrolisana. Ovde se baš nešto krije.
 
Неће се ни открити ко их је убио, а налогодавци су били они који су хтели додатно да наруше поверење народа у институцију војске. Сходно томе да власт до данас није разрешила мистерију овог хладнокрвног убиства, постоји извесна сумња да је у њему и саучествовала.
 
Неће се ни открити ко их је убио, а налогодавци су били они који су хтели додатно да наруше поверење народа у институцију војске. Сходно томе да власт до данас није разрешила мистерију овог хладнокрвног убиства, постоји извесна сумња да је у њему и саучествовала.

Čak bih rekao i vrlo velika sumnja, bilo da je obezbeđenje Mladića, bilo da su lovci na glave. U oba slučaja vlast mora da nešto zna ili je ogroman propust obaveštajno bezbednosnih službi.
 
Stručnjak nisam mogu samo da kažem mišljenje. Mnogo je čudno, pratio sam baš događaje, prvo izlazak vojnih istražitelja je bio smešan, ispomerali su šta su stigli, nalaz vojne istražne komisije je isto vrlo čudan, vidi nije to bila ono gomila debila postoji jasno propisan postupak kako se i šta radi zašto nije poštovan? Takođe veštaci vojne komisije imam utisak da su nešto krili, samo utisak. Da mene neko pita prvo bih za uši veštake da kažu šta znaju. Samo da dodam ovo za NATO i da tako upadaju nije tačno. Manje više poznajem teren i jedno je sigurno izvršitelj je morao da bude veoma profesionalan, gardijsku stražu znam iz ranijeg vremena i bila je vrlo dobra i kontrolisana. Ovde se baš nešto krije.
ok
zasto se istraga ne nastavlja i zasto je slucaj gotovo zaboravljen?
cenis da je to zato sto je vlast nesposobna da istragu privede kraju pa se stidi da to javno prizna, ili pak nesto drugo?
 

Back
Top