Шешељ се враћа у септембру

BEOGRAD - Vojislav Šešelj se vraća u septembru u Srbiju, gde ga već čeka mesto u parlamentu!
Zoran Krasić, član pravnog tima lidera radikala, optimističnu izjavu da se njegov šef uskoro vraća u zemlju bazira na najavama sudija Haškog tribunala.

- Po Pravilu 98 bis, ukoliko sudije zaključe da se u dosadašnjem postupku nije ništa dokazalo, izriče se aoslobađajuća presuda. Očekujem da će doneti takvu odluku, a onda će se Šešelj aktivno uključiti u politiku - kaže Krasić i otkriva svoj naum:

- Kada je odlazio u Hag, Šešelj je rekao da ću ja doći na njegovo mesto. Najlogičnije je da mu, kad se vrati u septembru, vratim poslaničko mesto. Ja bih to najviše voleo - priznaje Krasić.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/seselja-ceka-mesto-u-skupstini-srbije-45466.php

-----------------------------------------------------------------------

Биће тесна Србија многима ... Сад кад настане бежанија :hahaha::hahaha::hahaha:
Сумњам да ће доћи у сепрембру.
Смислиће већ разлог зашто да га задрже у Хагу...
 
Докажи да је Шешељ крив!:rtfm:

PS

То до сада ни једном сведоку није пошло за руком.:rtfm:
Dokazat će tužilaštvo i vjerujem da će biti osuđen na doživotnu robiju.
Jedina šansa je da to ne bude dokazano je da ti i tebi slični budete sudije i oslobodite ga zato što je Srbin.
Vidjećeš on je ratni tločinac.
 
Seselja mozete da pluljete koliko hocete ali je covek stvarno prepametan za celu danasnju vladajucu koaliciju sto se tice prava.
Tako da iako ga nesto i ne podrzavam, bice mi drago da bude oslobodjen...
Ма што је најважније, није курс-експерт, него је легално завршио факултет, магистрирао, докторирао....
 
Dokazat će tužilaštvo i vjerujem da će biti osuđen na doživotnu robiju.
Jedina šansa je da to ne bude dokazano je da ti i tebi slični budete sudije i oslobodite ga zato što je Srbin.
Vidjećeš on je ratni tločinac.

Hm?
Pa decko, ti ne zivis u realnom svetu, mislim da je u Hagu najvise osudjeno Srba od svih ostalih.
Bice Seselj slobodan covek a vama moze biti krivo! :rtfm: :mrgreen:
 
Шешељ се враћа у септембру


:super::super: :super:



2076. godine​

seseljeva-kara.jpg
 
Hm?
Pa decko, ti ne zivis u realnom svetu, mislim da je u Hagu najvise osudjeno Srba od svih ostalih.
Bice Seselj slobodan covek a vama moze biti krivo! :rtfm: :mrgreen:
U hagu su sudije koje sagledaju stvarnost i donesu odluku.
Najviše Srba je stvarno osuđeno zato što su stvarno načinili najviše ratnih zločina 90-99 godine. Za taj period donešena je i jedna presuda o izvršenju genocida koji su počinili neki Srbi.
Može vama biti krivo, za drastično izrečenu kaznu Šešelju, više no za sve ostale kazne Srbima izrećene.
Kamo sreće da ima smrtna kazna on je takvo nešto zaslužio.
 
U hagu su sudije koje sagledaju stvarnost i donesu odluku.
Najviše Srba je stvarno osuđeno zato što su stvarno načinili najviše ratnih zločina 90-99 godine. Za taj period donešena je i jedna presuda o izvršenju genocida koji su počinili neki Srbi.
Može vama biti krivo, za drastično izrečenu kaznu Šešelju, više no za sve ostale kazne Srbima izrećene.
Kamo sreće da ima smrtna kazna on je takvo nešto zaslužio.


Каква је то драстична казна изречена Шешељу?

Нисмо информисани.:lol:

Откуд ти знаш какву је казну Шешељ заслужио, ко си ти, Милан Тарот?:lol:
 
U hagu su sudije koje sagledaju stvarnost i donesu odluku.
Najviše Srba je stvarno osuđeno zato što su stvarno načinili najviše ratnih zločina 90-99 godine. Za taj period donešena je i jedna presuda o izvršenju genocida koji su počinili neki Srbi.
Može vama biti krivo, za drastično izrečenu kaznu Šešelju, više no za sve ostale kazne Srbima izrećene.
Kamo sreće da ima smrtna kazna on je takvo nešto zaslužio.

A vidim da se ti bojis :hahaha::hahaha:
Mislis da ce Seselj po pustanju odmah pokrenuti kampanju za raspad bosne?
 
То сам и ја хтео да приметим да је хтео да напише ... Јер не знам заиста шта ће Тома Лопата, Аца Пусилипс, Чеда Дрога и остали, а вероватно ни самим десовцима неће бити свеједно :hahaha::hahaha:

Ti bas volis ovakvog coveka? Recimo da si se ti kokliznuo na tu koru od banane, kako bi se osecao?
 
Каква је то драстична казна изречена Шешељу?

Нисмо информисани.:lol:

Откуд ти знаш какву је казну Шешељ заслужио, ко си ти, Милан Тарот?:lol:
Gdje ja to reće da je izrećena neka kazna Šešelju.
Bit će mu izrećena drastična kazna, jer je ratni zločinac i genocidan a to češ i ti saznati nakon presude.
 

Back
Top