Šešelj neće na miting Dveri

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.531
Šešelj neće na miting Dveri
Poput rukovodstva DSS, ni radikali neće pozvati svoje pristalice da se pridruže protestu Dveri 21. marta ispred Vlade. Nemam ništa sa tim protestom, izjavio je Vojislav Šešelj
DVERI su imale nameru da na protestu ispred zgrade Vlade 21. marta prvi put okupe i DSS i radikale, ali im se, po svemu sudeći, neće odazvati ni jedni ni drugi.
Kako saznaju "Novosti", ni Vojislav Šešelj, poput Sande Rašković Ivić, neće pozvati pristalice SRS da prvog prolećnog dana masovno zauzmu Nemanjinu ulicu.

- Ja sam lider radikala i nemam ništa sa protestom koji organizuju Dveri - rekao nam je Šešelj.

Tako će, i posle antivladinog protesta, ostati dubok politički jaz između SRS i DSS, ali će se očigledno pojaviti i pukotina u "patriotskom bloku" koji čine DSS, Dveri i intelektualci.

Naime, prema našim informacijama, vrh DSS ne gleda blagonaklono na pokušaje rukovodstva Dveri da na neki način posreduju u njihovom političkom "pomirenju" sa Šešeljem i radikalima.

Sanda Rašković Ivić i najuže stranačko rukovodstvo ne planiraju da sklapaju bliže saveze sa SRS, a i Šešelj je po dolasku iz Haga odbacio svaku mogućnost partnerstva sa sadašnjim rukovodstvom DSS.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:537848-Seselj-nece-na-miting-Dveri
Svi zajedno ne mogu da predju cenzus, a tek ovako razjedinjeni...:think:
 
Šešelj neće na miting Dveri
Poput rukovodstva DSS, ni radikali neće pozvati svoje pristalice da se pridruže protestu Dveri 21. marta ispred Vlade. Nemam ništa sa tim protestom, izjavio je Vojislav Šešelj
DVERI su imale nameru da na protestu ispred zgrade Vlade 21. marta prvi put okupe i DSS i radikale, ali im se, po svemu sudeći, neće odazvati ni jedni ni drugi.
Kako saznaju "Novosti", ni Vojislav Šešelj, poput Sande Rašković Ivić, neće pozvati pristalice SRS da prvog prolećnog dana masovno zauzmu Nemanjinu ulicu.

- Ja sam lider radikala i nemam ništa sa protestom koji organizuju Dveri - rekao nam je Šešelj.

Tako će, i posle antivladinog protesta, ostati dubok politički jaz između SRS i DSS, ali će se očigledno pojaviti i pukotina u "patriotskom bloku" koji čine DSS, Dveri i intelektualci.

Naime, prema našim informacijama, vrh DSS ne gleda blagonaklono na pokušaje rukovodstva Dveri da na neki način posreduju u njihovom političkom "pomirenju" sa Šešeljem i radikalima.

Sanda Rašković Ivić i najuže stranačko rukovodstvo ne planiraju da sklapaju bliže saveze sa SRS, a i Šešelj je po dolasku iz Haga odbacio svaku mogućnost partnerstva sa sadašnjim rukovodstvom DSS.
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:537848-Seselj-nece-na-miting-Dveri
Svi zajedno ne mogu da predju cenzus, a tek ovako razjedinjeni...:think:
Zajedno bi mogli, koliko se ja razumem u sabiranje.
 
Требало би да прихвате позив Бошка Обрадовића, али Бошко би требао да стопира коалицију са Сандом из мнго разлога које овде не бих сад наводио.
У сваком случају није добро нејединство у покушајима да се заустави ово пропадање под диктатом ЕУ и Вашингтона, и то не подржавам.

Без јединства нема резултата.

Мени се чини да Шешељ рачуна на то да ће он сам имати довољно да уђе у парламент, па да ће онда ојачати временом партију. Али, то је наивно размишљање и није корисно у општем интересу, јер ће увек имати један део патриотски оријентисаних бирача који ће подржати некога другог са киме он неће хтети. И имаћемо расипање гласове,тј. подршке.

Не може тако.
 
Šešelj neće na miting Dveri.[/QUOTE:
miting protiv postojece vlasti?
nova vlast (bilo koja stranka) ce obezbediti visoku zaposlenost, dobar socijalni,zdravstveni i obrazovni program?????
nasi prijatelji iz EU,NATO i Rusije,Kine i Arabije ce da bacaju $$$ iz aviona????
pokrenuce se proizvodnja, podicice se standard stanovnistva i prirodni prirastaj, penzioneri ce imati uredna primanja????
deca i omladina ce imati bolju buducnost i perspektivu u Srbiji????

:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

jos nam samo fali malo ili mnogo bombardovanja,razaranja i zrtvovanja za vise idale...
 
Proglas dveri
Позивамо све који су незадовољни овом влашћу, без обзира на партијску припадност, а посебно опозиционе патриотске политичке странке и удружења, да нам се придруже у суботу, 21. марта у 13 часова испред зграде Владе Србије.Данима, недељама и месецима уназад велики број људи које свакодневно срећем широм Србије, а посебно коментатори на друштвеним мрежама, питали су ме исту ствар: када ће кренути демонстрације против власти, када ће се са опозиционих речи и саопштења прећи на дела протеста? Покрет Двери одреаговао је на ове захтеве опозиционе јавности и заказао први протест испред Владе Србије за суботу, 21. март. То је оно што је било до нас – да покренемо талас стварања нове опозиционе енергије и грађане ослободимо страха од ове власти.

Крајње је време да започнемо са протестима против Вучићеве власти, и народу понудимо алтернативу – да нико више не мора да бира између Тадића и Николића, Вучића и Пајтића, Чеде Јовановића и Дачића, Ненада Чанка и Велимира Илића, већ да постоји трећи пут, пут истинске патриотске опозиције која не служи интересима Запада у Србији. Посебно у светлу онога што Запад припрема у Србији у тренутку када Вучић постане довољно ислужен, као што је то постао Тадић. Тада ће нам под маском опозиције поново продавати нове западне слуге, и то морамо да спречимо на време.

Владу Србије треба рушити са народом, а не са страним амбасадама. Зато Покрет Двери за протест 21. марта тражи подршку грађана Србије, а не Пајтића и страних центара моћи. Нема разлике између СНС и ДС. Једина разлика међу њима је у утркивању ко ће боље и више послужити страним газдама. Нећемо да будемо део такве политике. Хоћемо да се Срби и грађани Србије поново питају у сопственој држави како ће живети, а не да о томе одлучују ЕУ, НАТО и ММФ. Али за то се морамо изборити сами. Први корак је 21. марта, на дан почетка пролећа и рађања нове српске опозиције.
Dveri ce da radjaju novu srpsku opoziciju....ccccc
 
Озбиљно, Nikita Kuglanove, одакле та осесија Дверима? Је л' то због СПЦ? Мислим, не видим одакле толико интересовање за једну групу грађана. Да су они неки масовни покрет, или да су нешто епохално успели у свом раду, па да разумем. Овако, медији пишу о разним небитним темама, само да скрену пажњу са правих проблема, или да попуне простор забрањених тема, али то не значи да јавност исто интересује.
 
Jel moze neko od vas uopste da napise RADI CEGA SE ODRZAVA MITING?

KO je od vas ZADOVOLJAN sadasnjim stanjem u Srbiji?

KAKO zamisljate da se isto promeni, kada niko ni glasa ne pusta protiv toga?

Sve sto citam na ovoj temi je koliko ce ko glasova uzeti i da li ce preci cenzus. Pa jel' zbog toga organizovan miting, ili da se iskaze nezadovoljstvo sadasnjim stanjem i vlascu u Srbiji?

Stvarno ne zna covek sta da misli kada cita komentare ovde, rekao bi da je sve tako dobro da se dosadjujemo i brinemo ko ce koliko procenata uzeti u Parlamentu. A drzava tone kao Titanik, a sa njom i mi i nase porodice.

Izgleda da stvarno zasluzujemo sve sto nam se dogadja, pa i gore (a sto ce uskoro i tako nastupiti), i jos gore (a ide i to)...
 
Двери су већ једном спречиле СРС да уђе у парламент и тиме забиле нож у леђа српском национализму. Наравно добили су паре од Ђиласа, а налог од Тадића.
 
Двери су већ једном спречиле СРС да уђе у парламент и тиме забиле нож у леђа српском национализму. Наравно добили су паре од Ђиласа, а налог од Тадића.

Pa dobro, sto onda SRS ne napravi neki miting protiv sadasnje vlasti? Ili DSS? I u cemu ce biti razlika izmedju ta dva mitinga? A u cemu razlika izmedju ta dva i ovoga sada?

Ja idem na te mitinge samo da bih izrazio svoj protest protiv trenutno loseg stanja, kako ranije, tako i sada. Ne zanima me ko je organizator ako je pogodjen razlog zbog koga je protest organizovan. Ne smatram ni da sam budala ako izadje samo 500 ili 1000 ljudi, jer ja izrazavam SVOJ stav. Podrzacu ono sto mislim a negodovacu protiv onoga sa cime se ne slazem. Ne plasim se sta mi se tamo moze desiti jer objektivno je malo toga goreg od ovoga sada. Nisam uspeo da promenim nista, jer nije bilo dovoljno volje i ljudi, ali sam bar NESTO uradio.

A STA SI TI URADIO? (nije upuceno HORDAK-u vec generalno)
 
Двери су већ једном спречиле СРС да уђе у парламент и тиме забиле нож у леђа српском национализму. Наравно добили су паре од Ђиласа, а налог од Тадића.

Кад сте последњи пут ушли у Скупштину претворили сте се у СНС. Остало је нешто мало, недовољно за цензус. Масовно сте прелетели у СНС. Издали сте идеологију српског национализма. И ти си ми сумњив. Могуће је да радиш на рушењу онога што је остало од СРС. Вероватно радиш за Вучића.
 
Nista, zovi kad napravis. Nadam se da imas neki program, osim "srpska nacionalisticka", i da ti nije cilj samo da udjes u parlament.

Циљ ми је апсолутна власт и неограничена моћ. А програм када будем и озваничио постојање странке.

- - - - - - - - - -

Кад сте последњи пут ушли у Скупштину претворили сте се у СНС. Остало је нешто мало, недовољно за цензус. Масовно сте прелетели у СНС. Издали сте идеологију српског национализма. И ти си ми сумњив. Могуће је да радиш на рушењу онога што је остало од СРС. Вероватно радиш за Вучића.

Тренутно подржавам Војислава Шешеља и СРС. Наравно не увек и не слепо. А ви сте се показали за кога радите.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top