ŠEŠELJ KUNE TOMU!

То сам и ја приметио.
Изгледа да тамо ипак реч има своју тежину.
Код нас свако сваком може рећи да је лопов, убица, фашиста, издајник...а ево сад може и нека клетва на цео пород да се баци без проблема.

Ма, идиоти тотални. Таман осликавају и то кога представљају (не само радикали, него и сви остали) и какво је тек стање "на дну каце".

У ЦГ се не псује мајка, а овде се бацају најгоре клетве на потомство и то још у скупштини.
Срамота.

А је*ем им сунце... на том коректном понашању им стварно скидам капу (своју).

Не знам колико је ко приметио, али чак и ови екстремни "Дукљани" који су долазили на форум, никад никакве псовке нити тешке увреде по личном основу нису просипали на било чији рачун, чак ни током најватренијих дискусија.
 
Nema vise kletvi radikala.
Toma Vjericu i Natašu „ribao“ zbog kletvi
Četvrtak - 04.09.2008
Zapaljiva sednica Skupštine Srbije, koju su obeležile poslanice SRS-a Nataša Jovanović i Vjerica Radeta bacanjem prokletstva na Borisa Tadića, ali i na radikale koji se s njim budu sastali, bila je glavna tema još eksplozivnijeg sastanka poslaničkog kluba radikala.

Kako saznaje „Alo!“, zamenik predsednika SRS-a Tomislav Nikolić, iznerviran onim što su izgovorile za mikrofonom u Skupštini, žestoko je na toj sednici „izribao“ Jovanovićevu i Radetu, ali i Gordanu Pop-Lazić.
Poslanik SRS-a koji je prisustvovao sednici kaže za naš list da odavno nije Nikolića video tako ljutog.
- Toma je bio besan ko ris, što mu se zaista retko dešava, i nije birao reči. Jasno je rekao da više neće da čuje nikakva proklinjanja i slične stvari sa govornice, preteći da će svako ko bude to ponovio, leteti iz stranke. Njih tri (Nataša Jovanović, Gordana Pop-Lazić, Vjerica Radeta) su ćutale ko zalivene - otkriva izvor „Alo!“.

:super::rotf:

:hahaha: Dobre te novine :hahaha: Ako nastave sa člancima ovog tipa, ima ubrzo da ih svrstaju uz blic i b92 :rotf::rotf:
 
Ма, идиоти тотални. Таман осликавају и то кога представљају (не само радикали, него и сви остали) и какво је тек стање "на дну каце".



А је*ем им сунце... на том коректном понашању им стварно скидам капу (своју).

Не знам колико је ко приметио, али чак и ови екстремни "Дукљани" који су долазили на форум, никад никакве псовке нити тешке увреде по личном основу нису просипали на било чији рачун, чак ни током најватренијих дискусија.
Ето у каквом друштву живимо када нас овакво нормално понашање чуди.
Изгледа да смо се навикли на примитивизам.
 

Back
Top