Servis mobilnih telefona

Imam LG L7 i pre neki dan kada udjem u kameru sve crno i zablokira, posle nekoliko dana opet udjem radi normalno, sutradan udjem i ono opet crno, i juce mi se pojavilo da ne moze da podrzi kameru, nesto u tom fazonu. Da li neko zna u cemu je problem? Hvala unapred.
 
Interesuje me postupak zamene mikrofona na mobilnom telefonu koji se lepi na ploču.Da bi se skinuo stari mikrofon potrebno je da se greje.Može li neko da napiše detaljniji postupak zamene,čime se greje,na kojoj temperaturi i čime se kasnije lepi nov mikrofon ( a i ostali delovi koji se menjaju lepljenjem a ne lemljenjem)U pitanju je telefon Samsung Y5360.
I da li je moguće skinuti ispravan mikrofon sa pokvarene ploče i staviti ga na ispravnu.
 
Samsung note II, nece da se puni. Probala na dva punjača, užasno slabo. Za 12 sati napuni tek par %.
Odnela kod servisera, popravio. Platila. NAvodno bilo je vode.
Došla kući, on ponovo neće da puni.

Jel može biti do punjača? Kako je moguće da mužev telefon se napuni normalno, doduše na jednom punjaču sporije ali napuni se,
a moj tel skoro nikako.

Šta može biti?
 
Pozdrav imam Sony xperia E telefon.Do pre par dana mi je radilo sve kako treba,pa mi je odjednom krenuo izbacivati po ekraku PRIBOR NIJE PODRZAN,a zatim se poceo sam gasiti-paliti.E to mi je prestalo,a sada mi slusalice ne rade.Slusalice su njegove original.Probao sam slusalice na drugi telefon rade redovno.U cemu je problem?
 
Pozdrav imam alcatel pop c7 kupio sam ga pre 20 dana pri surfovanju preko wifi nakon pola sata dosta mi se greje zadnji deo telefona kod kamere temperatura tog grejanja cak dolazi i do 55 stepini ja ne znam da li je to normalno pretpostavljam da nije sta vi mislite u cemu je problem?
 
Samsung Galaxy Note 3 replika

Verovatno mi nema pomoci,al aj da probam,nista me ne kosta. Elem,dobio sam repliku navedenog telefona,model 9006,neko vreme sam ga koristio,medjutim imao je krajnje cudan problem,pod malo jacim pritiskom ili ako lupne,odma se gasi,tipa nosim ga u dzepu i izvadim,kad ono on se ugasio,i nekad moram da vadim bateriju da bi proradio. Ali to i nekako. Juce mi je ispao i nakon toga naravno ugasio,medjutim,ovog puta nije ni pomoglo vadjenje baterije ni nista,kad ga stavim na punjac uopste ne svetli ono,medjutim,jedino reaguje na power dugme,kad pritisnem power dugme,svetli onaj mali crveni senzor i sta je vec,pored prednje kamere,i to su jedini znaci zivota,ovako se ne pali. Na usb ne reaguje,medjutim otvorio sam ga,stavio na usb i polako malim savcigercicom cackao,i na pojedinim mestima kad dohvatim,on prikaze na racunaru kao da je povezan. Pretpostavljam da mu nema pomoci,ali ako neko zna u cemu bi mogao biti problem,bio bih jako zahvalan.
 
Jel zna neko u cemu je problem?
Imam UTOK 351D vrlo malo zabaguje ponekad veoma retko,kupljen pre 1 godinu u VIP,do pre 2 dana kamera je bezprekorno radila
,od juce mi stalno kamera baguje,i izlazi sa natpisom:Nazalost,galerija ne reaguje-nazalost aplikacija galerija je prestala sa radom.Poneki put hoce prednja kamera,ali slabo..
Zadnja kamera uopste ne radi,samo se pojavi belo preko celog ekrana i zabaguje,i ja onda izadjem naravno logicno...
Jel neko zna u cemu je problem?
Molim vas odgovorite mi sto pre <3
 
Jel zna neko u cemu je problem?
Imam UTOK 351D vrlo malo zabaguje ponekad veoma retko,kupljen pre 1 godinu u VIP,do pre 2 dana kamera je bezprekorno radila
,od juce mi stalno kamera baguje,i izlazi sa natpisom:Nazalost,galerija ne reaguje-nazalost aplikacija galerija je prestala sa radom.Poneki put hoce prednja kamera,ali slabo..
Zadnja kamera uopste ne radi,samo se pojavi belo preko celog ekrana i zabaguje,i ja onda izadjem naravno logicno...
Jel neko zna u cemu je problem?
Molim vas odgovorite mi sto pre <3

Da li skidas neke aplikacije ako skidas koje imas mozda neka uzima galeriju pa je opterecen ,jel ti memorija puna i kolko ima prostora jos
 
Samsung Galaxy Note 3 replika

Verovatno mi nema pomoci,al aj da probam,nista me ne kosta. Elem,dobio sam repliku navedenog telefona,model 9006,neko vreme sam ga koristio,medjutim imao je krajnje cudan problem,pod malo jacim pritiskom ili ako lupne,odma se gasi,tipa nosim ga u dzepu i izvadim,kad ono on se ugasio,i nekad moram da vadim bateriju da bi proradio. Ali to i nekako. Juce mi je ispao i nakon toga naravno ugasio,medjutim,ovog puta nije ni pomoglo vadjenje baterije ni nista,kad ga stavim na punjac uopste ne svetli ono,medjutim,jedino reaguje na power dugme,kad pritisnem power dugme,svetli onaj mali crveni senzor i sta je vec,pored prednje kamere,i to su jedini znaci zivota,ovako se ne pali. Na usb ne reaguje,medjutim otvorio sam ga,stavio na usb i polako malim savcigercicom cackao,i na pojedinim mestima kad dohvatim,on prikaze na racunaru kao da je povezan. Pretpostavljam da mu nema pomoci,ali ako neko zna u cemu bi mogao biti problem,bio bih jako zahvalan.

Jel ga bacas,treses jako i sl. to ce verovatno biti jer je ostecen fizicki po opisu koji si dao onda mu nema spasa ako je fizicki ostecen ako ne kolko je star mozda je baterija ali ne verujem mislim da ga bacas ili je star
P.S. a i kad je replika tesko da mozes ocekivati da uopste radi
 
potrebna vam je dobra lemilica i da moguce je skinuti stari mikrofon i zalemiti ga ponovo ali najverovatnije ce te ga ostetiti a i nema potrebe za tom avanturom osim ako ne zelite da vezbate u bilo kom servisu mozete naruciti nov mikrofon koji je maksimum 2 do 4 eura...
 
Pozdrav svima skoro sam kupio telefon i imam neki problem kad koristim internet ili igram igrice greje mi se zadnji deo telefona kod kamere e sad ne znam da li je to normalno kod ovog telefona razmisljam se da ga odnesem da ga reklamiram u mts...da li neko ima slucan problem?
Ma nejverovatnije normalno, možeš da se opustiš :D i moj telefon se jako ugreje naročito ( nzm zašto ) posle Subway surfers i gta san andreas, a recimo kod gledanja filmova, jutjuba ili igranja head soccera se ne ugreje toliko. Možeš ga odneti u servis, ali će ti vrv još sam prodavac reći da je to normalno... Inače otkud znaš da je 55 stepeni, da li koristiš clean master ili 360 security.. Čisto pitam :) zbog njih ti se telefon i greje više, a garant aplikacija laže o temperaturi
 
Trebao sam postaviti pitanje ranije : rutovao sam telefon 2 puta. Prvi put sam ga odmah unrootovao, a drugi put sam koristio neki alat za hakovanje igrica, ali sam ga opet unrootovao...:hahaha: Gledao sam na yt neke klipove o sjajnim app posle rutovanja, ali pitam one iskusne : telefon mi je tesla smartphone 6. Rutovao sam uz king root. Telefon mi je radio normalno. Nisam shvatio šta je to root, da li je to dozvola, ali sam shvatio kako mogu da promenim operativni sistem :) ( mada za tesla smartphone 6 nema firmaware, tražio sam na cyanoged mod, nmg da promenim ROM ) pa pitam da li sam izgubio garanciju, evo recimo otišao mi je originalni punjač kad ga stavim na punjenje na kraju vidim još manje posto baterije nego kad sam krenuo da ga punim, ista stvar i na kompu, ali prebacivanje podataka radi normalno preko USB. Da li ja to sada mogu da odnesem u servis, da li će mi uvažiti garanciju ? msm nije da ću im pominjati da sam ga rootovao :mrgreen:
P.S. telefon imam 8 meseci
 

Back
Top