Servis mobilnih telefona

aaaaaauuu tesko da moze viber , moze al imaces muke imada koci baguje itd , whatsapp radice bez problema ali samo Četovanje , prodaj to i kupi bolji
o
...ma da, a inace pare se beru na grani, pa je lako i jednostavno kupiti novi telefon, ovo je preko Telenora uzeto....whatsapp radi, to nije problem, radi i Viber poruke normalno, i sa
kompa se normalno razgovara, ali sa telefona nece zasto ne znam, a u servisu se prave blesavi jer kao nije Telenorova aplikacija...klosari, ali sad sta je tu je, moracu malo da
se pomucim ali cu resiti to vec nekako....

..mene samo zanima sta moze da prouzrokuje problem, gde ja cujem sve ako zovem sa telefona, a mene niko, dok sa kompa ide regularno komunikacija, da li moze da bude do
jacine interneta, da je net na telefonu slab, nemam bas neki veliki protok....negde mi rekose da to moze da bude jedan od razloga....

..hvala...
 
Uzela alcatel one touch xpop pre neki dan u mts, nicim izazvana
rekoh aj kad menjam paket da promenim i telefon

a u androide se razumem kao strina u kantar
elem

zasto se posle gasenja telefona isti resetuje
tj.ako sam promenila melodiju koju zelim, zasto posle gasenja vraca na staru, podrazumevanu?

prebacivala sam preko usb neku muziku, sad kako li sam to uradila, uglavnom
te muzike cas ima cas nema na telefonu

i mislim da cu postaviti jos milion pitanja, dok ne provalim kako telefon radi...

hvala na razumevanju
 
Softver sam možeš da ažuriraš, nema potrebe da zbog takve banalnosti plaćaš serviserima.
Ako hoćeš da instaliraš neki custom rom, e onda moraš da rutuješ uređaje.
Imaš sve detaljno na xda developers, nije to neka filozofija kad se jednom uđe u štos lako ide dalje.
 
Ovako ja imam jedan problem,preko vip-a sam naravno na pretplatu uzeo telefon prestigio 3500,koristim ga od juna ove godine,medjutim skoro mi je slucajno ispao sa stola i prilikom paljenja odma se pali ekran i svetli u beloj boji,takodje posle par minuta se i zagreva..Molio bih svaku pomoc! hvala!
 
Konačno danas je uradjen unthetered jailbreak za iOS 7.0.4 uredjaje

iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS
iPad Air, iPad 4, iPad 3, iPad 2
Retina iPad mini, iPad mini
iPod touch 5G

LINK

Sam proces je izuzetno jednostavan...
 
Uzela alcatel one touch xpop pre neki dan u mts, nicim izazvana
rekoh aj kad menjam paket da promenim i telefon

a u androide se razumem kao strina u kantar
elem

zasto se posle gasenja telefona isti resetuje
tj.ako sam promenila melodiju koju zelim, zasto posle gasenja vraca na staru, podrazumevanu?

prebacivala sam preko usb neku muziku, sad kako li sam to uradila, uglavnom
te muzike cas ima cas nema na telefonu

i mislim da cu postaviti jos milion pitanja, dok ne provalim kako telefon radi...

hvala na razumevanju
Idi u podešavanja,I gde piše vrati fabrička podešavanja,onemogući ga bilo kako,zašto gasiš telefon?
 
Pozdrav imam jedno pitanje.Uzeo sam da popravljam alcatel ot 990 imam 2 komada,telefon je bio potpuno ispravan sve radilo 100%,touch screen je bio razlupan ali je radio.E sad vec sam napomenuo da imam 2 komada drugi nije ispravan riknula maticna ali je touch bio kao nov,rasklopim ga uzmem touch i aj sad da ga namestim na onaj drugZamenio sam sve to kako treba nista nisam polomio ili tako nesto ali sada telefon sto je radio posle promene touch-a ne radi, tj. telefon se upali normalno i posle 5 sekundi se ugasi.Racunar ga ne prepoznaje a nece da mi udje ni u clockworkmod.E sad ja vas pitam sta mu je?
 
Jedno pitanje...Imam jedan "Benq Simens"..Nije punjen 2 godine..Nismo imali punjac za njega ..Nasla sam ga pre neki dan na netu i narucila,stavila sam da se puni..Ali telefon ne reaguje..Da li jos treba da sacekam,plasim se da mob.nije crko ,mirise nesto kao pregorelo,kada sam ukljucila punjac u telefon?:neutral:
 
probaj da "probudis" bateriju, uzmi jednu ispravnu bateriju i dve zice, spojis + sa ispravne i + sa te od simensa i sa drugu zicu - sa ispravne na - od simensa i drzi malo tako i odma na punjac, ako nece uzmi neku drugu bat i samo prisloni na kontakte na telefonu i probaj da palis
 
Hvala na odgovoru pokusacu tako,to je inace telefon moje mame..Imam jos jedno pitanje ako nije problem..Ja sa mog telefona kada pozovem nekoga i kada pricam stalno se cuje kao sustanje neko..Kao na radio-stanici.Inace je VIP mreza..A sa drugog mobilnog se ne cuje tako.Da li moze da bude od Vip-mreze ili telefona?
 
Jesam li ja nesposoban ili nemam pojmam, nije mi jasno, narucio sam foliju za HD2 preko ebay-a posto se kod nas tesko nalazi, na svu srecu dosle su 3 u paketu ako neku zeznem, e sad, posle 10 video snimaka o pravilnom lepljenju folije na telefon uzeo sam krpicu, zamaglio ekran dahom kao naocare i obrisao ekran i pokusao da stavim foliju, naravno po sredini ekrana su se nasli mehurici vazduha kao i po ivicama ekrana, te po ivicama covek moze plasticnom karticom isterati ali one po sredini ne moze pa sam probao ponovo, uzeo sam selotejp pa presao i po ekranu i po foliji reko mozda ce opkupiti neku nevidljivu prasinu koju ja ne vidim i ponovo ista stvar.....ili je folija losa ili se u stanu za 2 sekunde skuplja prashina ili ja ne radim nesto dobro....ima li ko ideju?
 
prsni malo na krpu sredstvo za ciscenje stakla i lepo operi ekran, i zalepi, krenes sa jednog kraja i odma istiskas mehurice, kako lepis tako sa karticom i ne bi trebalo da bude problema, a ako i tu zaseres stavi je pod mlaz vode i ostavi da se malo osusi, da ne udje negde voda i probaj da lepis, sve dok ne zalepis kako treba
 

Back
Top