serija "DR. HOUSE"

Vidim da nisi shvatio. U aprilu pochinje snimanje filma "The Oranges". Tu igra sa onom curom shto ga je jurila u [H]OUSE-u, a vezano za koju u jednom trenutku drekne prema Cuddy :"You can't stop our love!!!" :) Treca sezona, epizode tri i chetiri. Ona simpatichna plava curica.
 
Vidim da nisi shvatio. U aprilu pochinje snimanje filma "The Oranges". Tu igra sa onom curom shto ga je jurila u [H]OUSE-u, a vezano za koju u jednom trenutku drekne prema Cuddy :"You can't stop our love!!!" :) Treca sezona, epizode tri i chetiri. Ona simpatichna plava curica.

Shvatio sam te vrlo veoma, al' ko sto rekoh...cim je ljubic a ne neki nadrrrrkani psiho triler preskacem.
:D
 
mislim da uopshte nije ljubic u pitanju, vec drama, koliko skontah iz intervjua. Zbog njegove veze sa tom plavushankom ceo zivot mu se okrece naopachke... i njemu i familiji i prijateljima... tako neshto. Ipak, mislim da nije psiho triler u pitanju, mada bi mu odlichno stajao ;)
 
Cejs je skoro cele sezone bio nekako po strani, dobro da su ga aktivirali malo vise. :)

Ovo mi je bilo dobro:
Wilson: "Why not just go talk to him?"
House: "Hi, it's Greg. You slept with my mother." :lol:

Mada je ono sa Wilsonovim snimkom i posterima bilo mnogo jako. :D
 
Ne vidim zashto dizesh toliku frku oko toga. Uvek je bilo pauza, jer je i njima u cilju da ih ljudi duze pamte i da duze traje interesovanje za seriju. Ovako bi sve ispucali do nove godine, pa bi nam onda falilo shto prave tolike pauze izmedju dva serijala. Sve je to prorachunato. Ako treba jedna epizoda mesechno, neka bude. Ionako su mi ukinuli HRT 2, tako da od pete sezone, tj. njenog gledanja vishe nema nishta.
 

Back
Top