Serenada

g018.gif


e035.gif
g050.gif
g050.gif
 
xiaoyu:
Ajmo DD sad da je navatamo pa da je udomimo, neće ona nama više da bega! A ti i ja ćemo definitivno da budemo prEteći vokali. Nema više opiranja!

p.s pa zar niko od vas nije čitao "Olovka piše srcem"? "...ima raznih krava..." je odande. :D
Prelistajte, nađ'te. :lol:

ajde, al da znaš da je neću da se njišem sa grane, nisam zato škole učila! :lol: ako neko krene na nas, mi begamo, važi? :P
e, kod mene bi bilo zanmljivo . ceo komšiluk mi je premrežen cctv-jem :P Posle nabavimo i na disku :mrgreen: Pa okačimo na rapidshare :P


ps. "svi lepkovi su dobri" ;)
 
Sad si se izvukla, kučko nabudžena, sa ovim skarabudženim zapažanjem... Vas dve ste postale čudo prirode i varenja. Kepeckinje koje su porasle! :-) Ko ne bi želeo da zagazi u večnost sa vama, jee ...
"Tako ima jedna krava, rodi se na selu od teleta
a posle opet pravi tele"... ima razne krave :D

tako ima jedna krava što uvek dođe :D :razz:
 
džaba, kojote....vidiš da su svi pobegli i od tebe i od teme.
ako neko smatra da vrediš IČ nek mi napiše pp ;) Razmotriču argumentaciju i presuditi prema svojoj savesti.
Dotad, slobodno prestani da ostavljaš komentare iza mojih postova (ebote, kako te ne mrzi ceo dan danas :? ) ....nisam ti ja gazela, ne juri me :lol:
 
Pricha danas jedan kolega s posla kako mu se posle ovih silnih kisha prelila septichka jama. Sada otvorih Krstu i na svakoj temi zatichem po neki skribomanski ispljuvak izvesnog gnoma. Ne znam zashto sam se odmah setio te priche.
 
Jeste da ne zivimo u vreme kada je ovo na neki nacin bilo normalno ali opet. . .
Zanima me sta biste uradile da vam dodje neki momak koga se onomad upoznale ispred prozora sa drugom i da pocne da peva neku serenadu ("Ajde Kato" i sl.)
Da li biste ga gadjale saksijom, polile srepom ladne vode, slusale i gledale i bile odusevljene, bacile maramicu, istracel napolje da ga zagrlite ili licno ubijete na licu mesta, ignoriusale?

Pomislia bih:
Juče njoj, danas meni, kojoj sutra, prekosutra ......
Ignorisala bih ga .... najverovatnije, a možda bih ga i gađala nečim ako se ne skloni, jer ne volim serende ispod prozora, zainteresovanost može da se pokaže i na neki mirnijii, diskretniji način.
 
ne zezam se, stvarno.. jednom davno :) sam bio u djevdjeliji i ne malo sam se iznenadio kad su me pitali da li hocu da idem da pevamo serenade.. ja mislio oni se zezaju.. ali to tamo bio obicaj.. odu nekom pod prozor, zapevaju serenadu u bilo koje doba noci i domacin ih primi, iznese jelo i pice i krene festa.. meni to bas lepo
 
ne zezam se, stvarno.. jednom davno :) sam bio u djevdjeliji i ne malo sam se iznenadio kad su me pitali da li hocu da idem da pevamo serenade.. ja mislio oni se zezaju.. ali to tamo bio obicaj.. odu nekom pod prozor, zapevaju serenadu u bilo koje doba noci i domacin ih primi, iznese jelo i pice i krene festa.. meni to bas lepo

:D ako ce da iznesu jelo i pice mogu i da pevam pod prozorom :lol: samo imam neki osecaj da bi pre izlili kofu ladne vode...

a meni da neko peva... ne bih ja nista cula, spavam ko top, a i nije moj fazon... sta ce pod prozorom sto se ne popne gore :dontunderstand:
 
Jeste da ne zivimo u vreme kada je ovo na neki nacin bilo normalno ali opet. . .
Zanima me sta biste uradile da vam dodje neki momak koga se onomad upoznale ispred prozora sa drugom i da pocne da peva neku serenadu ("Ajde Kato" i sl.)
Da li biste ga gadjale saksijom, polile srepom ladne vode, slusale i gledale i bile odusevljene, bacile maramicu, istracel napolje da ga zagrlite ili licno ubijete na licu mesta, ignoriusale?

ej meni se to dogodilo :lol:
mala sam bila, sedmi - osmi razred i kod babe na selu... Vojvođanskom, ispred svake kuće klupice drvene i sočići i on se pojavio s drugom i gitarom i eto... Baš mi je bilo milo, procvetala sam : )
Ništa tu nije bilo ali i danas smo ostali u kontaktu... Ko da zaboravi takvog dečaka? : )
 

Back
Top