Seranovi

XAXAXAXA najaci je sedmi xDDDD ova ep sto je bila veceras spada u top5 xDDD koliko sam se smejao xAXAXAXAXAXAXA nije zdravo HVALA girl like she sutra cu odgledati ostatak (posle sedmog) xDDD
 
ff6-qzd-Af.jpg

alexandrajimenez40folkoteka.jpg
 
Padobrancima?! Pa ja sam izmislila ovaj forum. Dok ja nisam pokrenula teme o nasim glupim serijama i o nasim odvratnim, matorim i budjavim glumcima, svi ste jedni drugima virili iz dupetta. Nisam odgledala nijednu celu, jer je tragicna. U svakoj seriji se prica o nekom seksu i bracnom moralu, o sunki i o onom njihovom propalom restoranu. Oni muskarci pokusavaju da budu dobri jebbacci, a ona babuskara, majka od zene tog celavog budjavca mesozdera ja kao glas razuma, koji bi trebalo da opravda muskarce i da kaze da ona treba to da trpi, jer su muskarci takvi, ali da je najvaznija ljubav. Serija pokusava da probleme odraslih preslika u decijem svet, pa se javljaju incestoidne perverzije pokusavajuci da spandjaju polubrata i polusestru.
 
Padobrancima?! Pa ja sam izmislila ovaj forum. Dok ja nisam pokrenula teme o nasim glupim serijama i o nasim odvratnim, matorim i budjavim glumcima, svi ste jedni drugima virili iz dupetta. Nisam odgledala nijednu celu, jer je tragicna. U svakoj seriji se prica o nekom seksu i bracnom moralu, o sunki i o onom njihovom propalom restoranu. Oni muskarci pokusavaju da budu dobri jebbacci, a ona babuskara, majka od zene tog celavog budjavca mesozdera ja kao glas razuma, koji bi trebalo da opravda muskarce i da kaze da ona treba to da trpi, jer su muskarci takvi, ali da je najvaznija ljubav. Serija pokusava da probleme odraslih preslika u decijem svet, pa se javljaju incestoidne perverzije pokusavajuci da spandjaju polubrata i polusestru.

:roll:
ma ok... tvoje misljenje... mada... komentarisanje serije kao serije je davno proslo... tema ima skoro 500 strana...to i dokazuje koliko je serija glupa....:think: ne cini mi se bas tako...
 
EEEEEEE, gde si funny :zag:

Tu sam, Wapa.:zag:

Padobrancima?! Pa ja sam izmislila ovaj forum. Dok ja nisam pokrenula teme o nasim glupim serijama i o nasim odvratnim, matorim i budjavim glumcima, svi ste jedni drugima virili iz dupetta. Nisam odgledala nijednu celu, jer je tragicna. U svakoj seriji se prica o nekom seksu i bracnom moralu, o sunki i o onom njihovom propalom restoranu. Oni muskarci pokusavaju da budu dobri jebbacci, a ona babuskara, majka od zene tog celavog budjavca mesozdera ja kao glas razuma, koji bi trebalo da opravda muskarce i da kaze da ona treba to da trpi, jer su muskarci takvi, ali da je najvaznija ljubav. Serija pokusava da probleme odraslih preslika u decijem svet, pa se javljaju incestoidne perverzije pokusavajuci da spandjaju polubrata i polusestru.

Milojko, zasto smaras covece?:D
Nisi odavno dobio **** pa si sad malo nervozan, je l'?:D
Ajde, smiri se i priznaj vec jednom da si musko i sve ce biti u redu. Ajde.:mazi:
 
:roll:
ma ok... tvoje misljenje... mada... komentarisanje serije kao serije je davno proslo... tema ima skoro 500 strana...to i dokazuje koliko je serija glupa....:think: ne cini mi se bas tako...

Milojko, zasto smaras covece?:D
Nisi odavno dobio **** pa si sad malo nervozan, je l'?:D
Ajde, smiri se i priznaj vec jednom da si musko i sve ce biti u redu. Ajde.:mazi:
Ma iskulirajte je/ga!!!! xD

Jeste.
Zove se Milojko.:D
Stalno laze da je zensko, kako ima decka i kako zivi veoma srecno...ccc:mrgreen:
xDDD:lol::gace:
 
Padobrancima?! Pa ja sam izmislila ovaj forum. Dok ja nisam pokrenula teme o nasim glupim serijama i o nasim odvratnim, matorim i budjavim glumcima, svi ste jedni drugima virili iz dupetta. Nisam odgledala nijednu celu, jer je tragicna. U svakoj seriji se prica o nekom seksu i bracnom moralu, o sunki i o onom njihovom propalom restoranu. Oni muskarci pokusavaju da budu dobri jebbacci, a ona babuskara, majka od zene tog celavog budjavca mesozdera ja kao glas razuma, koji bi trebalo da opravda muskarce i da kaze da ona treba to da trpi, jer su muskarci takvi, ali da je najvaznija ljubav. Serija pokusava da probleme odraslih preslika u decijem svet, pa se javljaju incestoidne perverzije pokusavajuci da spandjaju polubrata i polusestru.


Žao mi je što se nakon sto godina vraćam na ovaj forum i zatičem ovakve članove. Koliko vidim dotična, ili dotični - nisam toliki poznavalac članova foruma, otvara samo teme u kojima izražava svoje gađenje prema nečemu. Te domaće serije su fuj, te "Seranovi" su fuj.

Ne razumem u čemu je poenta samo pljuvati nešto. Razumem da svakog ponekad nešto iznervira, pa ima potrebu da to iznese, ali ako neko samo iznosi nekakvo "pljuvanje", onda tu nešto nije kako treba.

Bilo kako bilo, otkada sam ugasio sajt, prestao sam i da pratim šta se dešava sa glumcima... Ima li šta zanimljivo na tom polju?

Uskoro se bliži 500. strana :)!
 

Back
Top