Selo gori a baba se ceslja

pa na to što si napiso jbt našto drugo
dokaži da je govor autentičan i da živiš u tom kraju
Шта ти треба од доказа? Лична карта да живим у Трстенику?
Најбоље би било да дођеш овде на бар два дана и да видиш, односно чујеш. Карикирање је оно што је радио Гутовић са Шојићем, а Радашин, Милашин и остали су "скинути" без грешке.Без трунке пренаглашавања и карикирања.
 
može,lična karta a potom i snimak govora tih ljudi da vidimo dal je zaista autentičan
ovako su to zasad samo prazne reči
Ако те баш толико интересује дођи у Трстеник, па у неко од оближњих села - Богдање, Медвеђа, Велика Дренова, Милутовац... Седи у неку кафану па заметни разговор са неким о било чему. Кад бисмо се кладили у неку пару то би ти био најбољи начин да изгубиш опкладу.
За снимак ћеш да кажеш да је намештен, а да ти шаљем линк на локалне вести не вреди, водитељке се из петних жила труде да не звуче чарапански па испадају смешне.
 
Мислим немо да се љутиш излапео човек све
Тата види колко много дрва ово кад би све запалили то би било много крупан жар јел тако z:)
Рекао тата да ништа не дирате док се он не врне :zima2:
 
u toj seriji ljudi koji zive na selu i bave se seoskim poslovima,predstavljeni su kao osobe sa pola mozga ,
koji su cesto ismejavani sto smeta kod te serije i smatram je uvredljivom za te ljude

Nije bas tako........ Ako si pazljivo gledala seriju onda si mogla da primetis da su Radasin i Milasin takvi samo kad izadju iz sela, a medju sobom oni su itekako namazani i opasni... nikako smotani i smuseni kao kad odu do grada na primer.....

Druga stvar serija je itekako poucna po pitanju mnogih stvari, a da ne pricam sto afirmise porodicu i porodicne vrednosti...

Kao sto mi je drago sto postoji Bjelogrlic sa Rodama, Montevideom, Senkama, Zigosanima, e pa tako isto mi je drago sto postoji i Rados sa Selo gori i Ravnom gorom. Ne poredim ih u smislu kvaliteta, samo hocu da kazem da mi je drago sto postoje i jedan i drugi.

- - - - - - - - - -

Jer to je sve Srbija. Sto pre mnogi to prihvate to bolje po njih.
 

Back
Top