Sekta ili mala verska zajednica?

Је л' - па све секте раде по истом шаблону, већ сте досадни... измислите нешто ново...изволи НАВЕДИ КАДА СУ, РЕЦИМО, У СРБИЈИ РЕГИСТРОВАНИ ГНОСТИЦИ...ко их је основао, где су стационирани, колико их има, ко их финансира... немој да ми продајеш "краставце" јер је мени секташа овде у Бг више на врх главе... ово тражим од тебе да бу евентуално СХВАТИО РАЗЛИКУ ИЗМЕЂУ ТРАДИЦИОНАЛНИХ ЦРКАВА И ДРУГИХ ВЕРСКИХ ЗАЈЕДНИЦА ...

Osnovani su i regularno prijavljeni kod nadležnih organa, kojima su i dostavili sve tražene podatke, koje ne moraju da navode tebi.
 
Tebi je rečeno da ćeš biti obavešten kad mi bude stalo do tvog mišljenja. Blagovremeno.:mrgreen:

Бежи бре ђаволе!

05_08_10---Cross-at-Sunset_web.jpg
 
Ti bre nisi ni pravi sektas, neki jadni adventista ili sta vec

Ti si nadri-sektas koji je pronasao najopskurniju fiktivnu crkvu da njoj pripada. "Znas, to je gnosticka crkva... iz treceg veka... ne, niko nije cuo za nju... da, samo posveceni... da, da, toliko sam ja specijalan..."

Hahah! Ti si najsmesniji lik interneta za sad u ovoj godini. Cestitke, o gnosticki majstore treceg dana.
 
Ti bre nisi ni pravi sektas, neki jadni adventista ili sta vec

Ti si nadri-sektas koji je pronasao najopskurniju fiktivnu crkvu da njoj pripada. "Znas, to je gnosticka crkva... iz treceg veka... ne, niko nije cuo za nju... da, samo posveceni... da, da, toliko sam ja specijalan..."

Hahah! Ti si najsmesniji lik interneta za sad u ovoj godini. Cestitke, o gnosticki majstore treceg dana.
:rotf:
 

Back
Top