Seksualno iskustvo

hvala lave, gde cuo i gde ne cuo :zag:

a za nabadanje, ja ne znam zasto ljudi imaju pogresnu predstavu o meni, valjda zracim nekom toplinom i sva sam tako vesela i saljiva.a jesam sve to, maje mi.

samo, ocvrsla je moja pesnica ovih godina.e sad, sto ne furam taj fazon, jao sto sam sva luda i mahnita, ono..mozda bih trebala da pocnem, da ne dovodim ljude u zabludu da mogu da mi se poseru po glavi.
pisem nevezano iskljucivo za forum, nesto sam u dodji mi na volej raspolozenju, a nije pms.

ne znam, poceo sam neke ljude da ni ne citam vise, neke hejtere
nisam te ni izanalizovao, ni to ne radim svesno, mozda podsvesno
citam te rado i volim kad su ljudi opusteni i zezaju se
ako je kritika i meni upucena bila, ne razumem je pozz
:cmok:
 
hvala lave, gde cuo i gde ne cuo :zag:

a za nabadanje, ja ne znam zasto ljudi imaju pogresnu predstavu o meni, valjda zracim nekom toplinom i sva sam tako vesela i saljiva.a jesam sve to, maje mi.

samo, ocvrsla je moja pesnica ovih godina.e sad, sto ne furam taj fazon, jao sto sam sva luda i mahnita, ono..mozda bih trebala da pocnem, da ne dovodim ljude u zabludu da mogu da mi se poseru po glavi.
pisem nevezano iskljucivo za forum, nesto sam u dodji mi na volej raspolozenju, a nije pms.
dosla sam...:zper:
 
ne znam, poceo sam neke ljude da ni ne citam vise, neke hejtere
nisam te ni izanalizovao, ni to ne radim svesno, mozda podsvesno
citam te rado i volim kad su ljudi opusteni i zezaju se
ako je kritika i meni upucena bila, ne razumem je pozz
:cmok:
nije, mrsim nesto sama za sebe, mani.zene lude, pa zaludne, sve nesto izmisljaju da im smeta.
:)

necu tebe, ti si isuvise zivotna i topla za ono sto je meni na umu.
a i djas mi se :rumenko:
 
Khm khm, imam jedan blasfemični recepAt za pronalaženje g-tačke, koji glasi ovako:

nakon što se malo poigrate jednom rukom (recimo levom) sa klitorisom svog spolovila, uzmite onu najmanju i najmekšu četkicu za zube, i drugom rukom (recimo desnom) je uvedite u unutrašnje odaje svoje pećine, četkicom prema gore. Dok mešate jelo na šporetu onom levom rukom, istovremeno desnom rukom prebirate po svim unutrašnjim tačkama, dok ne naletite na pravu.

Jelo se kuha po osećaju, u velikom Narodnom kuvaru nije precizirana minutaža.... kada bude skuhano do kraja, znaćete.

iz kog je ovo kuvara ?
 
Khm khm, imam jedan blasfemični recepAt za pronalaženje g-tačke, koji glasi ovako:

nakon što se malo poigrate jednom rukom (recimo levom) sa klitorisom svog spolovila, uzmite onu najmanju i najmekšu četkicu za zube, i drugom rukom (recimo desnom) je uvedite u unutrašnje odaje svoje pećine, četkicom prema gore. Dok mešate jelo na šporetu onom levom rukom, istovremeno desnom rukom prebirate po svim unutrašnjim tačkama, dok ne naletite na pravu.

Jelo se kuha po osećaju, u velikom Narodnom kuvaru nije precizirana minutaža.... kada bude skuhano do kraja, znaćete.
auh, sad videh ovo
moracu da pocnem da nosim cetkucu sa sobom za svaki slucaj

- - - - - - - - - -

Ma ćaozdravodoviđons :malav:

Inače, ja sam prirodno loknasta, molim lepo!

mojne se ljutis, al da zamenimo recepte za kuvanje :rumenko:


nije, mrsim nesto sama za sebe, mani.zene lude, pa zaludne, sve nesto izmisljaju da im smeta.
:)

necu tebe, ti si isuvise zivotna i topla za ono sto je meni na umu.
a i djas mi se :rumenko:

ma nista, ufati me na volej
 
Dobro jutro seksolozi.
Vest od noćas je da je Anđelko dobio trajni ban.
Vest od juče je da je Novak omlatio Nadala u tri poteza i to je bio neočekivano kratak i dosadan meč bez neizvesnih momenata.
Vest od jutros je da su Srbi na petom mestu u svetu po gledanju televizora.
A sada pitanje vezano za temu.

Kako tepate vašoj maloj?
Zovete je pantofnica, mufić, bibi, mačkica ili nešto sedmo
A vi dečki Šta mu kažete kad ga terate da piški?
Ajde grisinčiću, pitončiću, pišo, životinjo....

neces ebat samo da piskis, sta se opet krijes :lol:
 
Poslednja izmena:
Đaba je na silu pokušavati doći do seksa! Doduše,nije đaba,veštačka hemija i to omogućava,a i mladost u
kojoj se i na smrznutog četnika diže,ali kad se zađe u ozbiljnije godine,tada prava hemija nezamenljiva...
Evo,ovo ja s pdf Muškarci:

Oću da kažem,al da me niko ne druka onoj mojoj () imam komšinicu,dosta mlađa od mene,ali,nako,
prijemčiva...Tu i tamo popijem kaficu kod nje usput i dok joj zirnem u dekolte i na prekrštene noge pa još ako
prođe pored mene vrteći mi pred nosom cenjenom njenom-pijem kafu ja,a i on bi da izviri...
Kakav sam, ja to njoj rekao:
"Znaš, komšinice,nisam gospodar od jedne moje stvari i osim što te poštujem i visoko cenim,a i moja porodica takođe
i taj nevaljalac ima o tebi visoko mišljenje...Svaki put imam erekcije kao pubertetlija..."
"Neću da slušam takve šale,mada liči na vas da ste tako otvoreni..."
"Misliš da lažem?Evo vidi!"
Naravno da ga nisam izvadio,već sam ustao,a pošto sam bio u trenđi -to se lepo dalovideti!
"Iju komšija..."
"Dobro,ali neću te spopasti-on ima svoje "mišljenje",a ja svoje...Ha,ha...Ne bih ja nasrnuo ni pod
razno-o tim stvarima imam bolje mišljenje...Seks ide s ljubavlju,a moja je samo komšijska-koliko
volim tebe -toliko i tvog dragog koji mi i dobar drugar...A to što mi se na njega ne diže-to je zato što
je ružan kao grob,a i smrdi na onog kera s kojim je skoro nerazdvojan..."
"A ja vam mirišem?" Lepo sam video kako joj se crvenilo lica pojačava...
"Naravno...I bez parfema..."

Naravno,taj razgovor se završio bezazleno,ali od tada me komšinica češće zove i to ne samo na kafu
već i za ovo i ono i da se konsultuje ... Valjda joj prija da se uzbuđuje,pa posle masturbira ili zove onog njenog...
Iako sam bio drugar s njenim ćaletom,hemija je tu i siguran sam -obostrano! E sad...Ne bi bilo,iz društvenih
razloga,ponašati se kao obićna životinja,primereno inteligentnim ljudima kakvima smatram i nju,a ponekad i sebe...
E,da...Nisam pomenuo da i ona spada u krug naših prijatelja s kojima otvoreno i bez kočnica pričamo o svemu i svačemu,
bez sujete i s razumevanjem...
A inače s mojom vecom,hemija sve tutnji! S njom mogu kad god ona hoće...Dovoljno je samo da ga pozdravi dodirom...
Ama,ljudi,ta "hemija " je moćna stvar!


Tako da insistiranje ne vredi...Ako i dođe do seksa-ostaje neka praznina posle koje se groze i muški ,a dame pogotovu!
Zašto je to tako-to je već poduža priča,a i ova je već...:mrgreen:
 
ako sam dobro razumela ovu pricicu, tebi se digao dok si pio kafu s komsinicom,pa si joj onda i rekao da imas erekciju, pa si ustao i plasirao joj dokaz, u trenerci?

a kona se, videvsi stanje stvari, devojacki zarumenela i sve?
 

Back
Top