Seksualno iskustvo

jao, na oprugu, kao onaj klovn iz kutije :heart: bio bi hit u seks sopovima, mada ko bi ga natezao, tu ti opet treba jos par ruku?ima potencijala ideja, treba je razraditi.
mislim da se vibratora nismo doticale, ali ne veruj meni na rec, ja sam se pogubila kod muske g tacke i njene lokacije.
 
pa ti vibratori rade na struju valjda :confused:
mada...moze se dizajnirati i na oprugu...kao dechJa kolca na navijanje :think:

...ili sam promashio temu :(((
Jesi, vala.
Mi ovde razmenjujemo recepte.
Moj je recept, istina, malo avangardniji, ali kapiram da će inventivniji i maštoviti kuhari, tj. kuharice, čija istančana nepca hoće malo više od supe i sarme, umeti da skuhaju valjano jelo.
 
Odaberite svog superheroja

mvkfg1.jpg
 
tvoj recept deluje savrseno, ja sto se skanjeram i zgrazavam na isti, to je zbog forumske javnosti.
ipak treba voditi racuna o napisanom, ko zna ko ce da cita i to.
Ja sam se izletela - mislila sam, pa dobro, ovo je tema o seksualnosti, šta tu ko ima da se zgražava dok god ne diramo u javni red i moral i mir.
No dobro, uvek možemo o heklanju i štrikeraju :andjeo:
 
Vreme ti je za Andjelkov site ili godisnji odmor, nista drugo ne radis na poslu nego kuckas, mars na ples.

smislila sam jedno pet varijanti replike na ovo, ali nemam snage.
jeste, ja nista ne radim, samo kucam, ostali korisnici se ubise od privredjivanja i kucaju od 3-5 popodne, kada obuju patofne i maze macku kraj nogu.

lepo si to primetio i ti i jos par korisnika.

ajd zdravo.
 
Ne razumem. Nisam čitala uputstvo.
Ja bi je evo bez uputstva ponela na posao.

- - - - - - - - - -

smislila sam jedno pet varijanti replike na ovo, ali nemam snage.
jeste, ja nista ne radim, samo kucam, ostali korisnici se ubise od privredjivanja i kucaju od 3-5 popodne, kada obuju patofne i maze macku kraj nogu.

lepo si to primetio i ti i jos par korisnika.

ajd zdravo.
Izvini a Što mene nabode?
Moju mačku i moje pantofne.?
EL smo te mi uvredili nešto?
 
smislila sam jedno pet varijanti replike na ovo, ali nemam snage.
jeste, ja nista ne radim, samo kucam, ostali korisnici se ubise od privredjivanja i kucaju od 3-5 popodne, kada obuju patofne i maze macku kraj nogu.

lepo si to primetio i ti i jos par korisnika.

ajd zdravo.

Korisnice, Vitomire. Nismo rekli bas odmah, sad. Vrci se na teme i , pa bre, sto ne ukljucis ease of access, pa radis i komuniciras. :) Jes da mogu da te cuju komsije, ali mozes i da radis nesto, da ne dobijes otkaz.:)
 
a ti znas sta radim i cime se bavim, pa pametujes? :)
znaci, ja bih trebala da zakljucim da si ti kod kuce i kuckas dok mi ostali zaradjujemo za tvoju penziju?
nista se ti ne brini za kolicinu i kvalitet mog posla, stekla se neka pozicija i sopstvena kancelarija za sve ove godine radnog staza.imam i dva lap topa i kompjuter :eek:

Vitomir :heart:


perfektna, ljubim te u oko :cmok:

- - - - - - - - - -

umesto da objasnis, kao solidaran muski korisnik, kako da vam nadjemo tu g tacku, a da ne brinemo da li cemo vam ostetiti anus :heart: noktima ili ne popijem saku u nos ako probam da zavucem prstic tamo gde sunce ne sija, on pridikuje i sve.
 
a ti znas sta radim i cime se bavim, pa pametujes? :)
znaci, ja bih trebala da zakljucim da si ti kod kuce i kuckas dok mi ostali zaradjujemo za tvoju penziju?
nista se ti ne brini za kolicinu i kvalitet mog posla, stekla se neka pozicija i sopstvena kancelarija za sve ove godine radnog staza.imam i dva lap topa i kompjuter :eek:

Vitomir :heart:


perfektna, ljubim te u oko :cmok:

- - - - - - - - - -

umesto da objasnis, kao solidaran muski korisnik, kako da vam nadjemo tu g tacku, a da ne brinemo da li cemo vam ostetiti anus :heart: noktima ili ne popijem saku u nos ako probam da zavucem prstic tamo gde sunce ne sija, on pridikuje i sve.


Eto nje. Imas i mobilna dva komada, ali za moju penziju izgleda ni ja necu zaraditi, sa svim tim gadgetima, ucenjima i radovima.

Od tolike pripreme za trazenje smucice ti se i tvoje tacke.
 
Poslednja izmena:
nisam cak ni pomislila na tebe, ne znam odakle to pitanje?niti sam ijednu aluziju napravila, da pomislis da te nabadam.
pobogu.
:)

prepusti nabadanje nama a ti se drzi crne udovice :lol:

- - - - - - - - - -

perfektna, ljubim te u oko :cmok:

- - - - - - - - - -

umesto da objasnis, kao solidaran muski korisnik, kako da vam nadjemo tu g tacku, a da ne brinemo da li cemo vam ostetiti anus :heart: noktima ili ne popijem saku u nos ako probam da zavucem prstic tamo gde sunce ne sija, on pridikuje i sve.

edukovao sam se ovde, za mene je ta muska g tacka bila prostata, medjutim metla mi objasnila da se na musku g tacku ne misli na prostatu vec da je to predeo oumedju penisa i anusa

tako da mojne brkas pojmove :mrgreen:
 
hvala lave, gde cuo i gde ne cuo :zag:

a za nabadanje, ja ne znam zasto ljudi imaju pogresnu predstavu o meni, valjda zracim nekom toplinom i sva sam tako vesela i saljiva.a jesam sve to, maje mi.

samo, ocvrsla je moja pesnica ovih godina.e sad, sto ne furam taj fazon, jao sto sam sva luda i mahnita, ono..mozda bih trebala da pocnem, da ne dovodim ljude u zabludu da mogu da mi se poseru po glavi.
pisem nevezano iskljucivo za forum, nesto sam u dodji mi na volej raspolozenju, a nije pms.
 

Back
Top