Seks sa 15 godina

sunrise:
hmm...kao prvo uopste ti nije rano, kao drugo sutra niko nece da te pita sa koliko si godina otisla u krevet, mozda ti to sada zvuci kao neka tabu tema, ali kasnije veruj mi skroz je nebitno... evo recicu ti iskreno ja sam to uradila prvi put sa svojih 16 godina, i smatram da uopste nije bilo rano,, sada imam 25 i sasvim sam normalna devojka zato malo manje slusaj sta ti ovi ovde pisu.. nego uradi ono sta zelis uostalom imas 15 god... a to znaci da si vec srednjoskolka, ne moraju drugi da odlucuju umesto tebe.. poz i cmokic za tebe.. :wink:
Misim da devojka mora sama da procnei kada joj je vreme za to ... moje licno misljenje da jeste rano... mada su osobe razlicite.. mozda se ona dovoljno zrelo oseca.
sunrise rekla si da pametujem malo, pa eto :wink:
 
ja sam sa 13:
Smizla:
Ja mislim da je to rano
Mislite da je rano sa 15 godina. ja sam prvi put sa 13!!!
JA SAM SA 18 PA NISTA.
MA DAJTE LJUDI NISMO MI SVI ISPOD JEDNOG KALUPA.
RAZLIKUJEMO SE U MNOGIM STVARIMA, PA I U TOME.
I NE VIDIM RAZLOG DA OVDE TRABUNJAMO KO JE KAD , I KADA JE RANO A KADA KASNO.
KADA SE OSETIS SPREMNOM ZA SEX (BEZ ICIJIH PRIDIKA I PRITISAKA) ONDA ZNAJ DA TI JE VREME DA TO URADIS, PA IMALA TADA 12 ILI 22 SVEJEDNO JE.
 
Steta sto ne mogu da vam posljem sliku 15-to godisnjakinje koju sam kresnuo na moru pa da vas onda cujem sta imate da kazete. :D

A i sam sam poceo sa 15. Ona je imala 22 i bilo je super. :shock: :P :D
 
archibald:
A i sam sam poceo sa 15. Ona je imala 22 i bilo je super. :shock: :P :D

Ma uvek je bolji sex sa starijim damama od sebe... Naravno, cim se tvoj muski EGO pomiri sa tim da je ona iskusnija od tebe, tako da ona rezira celu tu situaciju... Sto ume da bude malcice tesko...

Hmm... o cemu ja to... :roll: :wink:

A sto se tice seksa sa 15 godina, ima tu jos jedna vrlo vazna stvar... Dok devojka ne napuni 16, mozes da zaglavis na sudu zbog krivicnog dela 'Zavodjenje maloletnice', a mozes i posle toga da zavrsis kao Babba's bitch ;) :twisted: :lol:

... mislite o tome...
 
Ih,kako ste vi bre...vidite,ja imam 14,moj dragi 18 i on sa mnom ne zeli da spava (mislim zeli,ali zna da ne moze,pa i da mu se nudim,ne bi) jednostavno,svestan je toga da :

1. je opasno po zdravlje imati sexualne odnose pre 16 godine
2.sam ja IPAK jos uvek dete,a da on IPAK nije pedofil


Mozda je 16 pravo vreme,mozda nije...kad god to da uradim,necu se pokajati,jer jedino sto je bitno je imati poverenja u decka i voleti ga i naravno paziti :lol:
 

Back
Top