sekretarica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lary

Početnik
Poruka
44
Potrebna mi je poslovna sekretarica :
obavezno: od 25 do 35 godina i da je zensko, radno iskustvo, znanje rada u office , i elementarno znanje engleskog.
Pozeljno: da ima dugu kosu ,
da vise voli da nosi suknje nego pantalone ,
i da vise voli da nosi stikle nego ravne cipele,
da bude bik u horoskopu i da stanuje na novom beogradu .
Radno vreme od 8 do 15 subota i nedelja slobodno ,
o plati se razgovara :!: :!: :!:
 
Zar postoji muska "sekretarica"?Baki to sto ti trazis retka je biljka al'evo ja znam osim svega navedenog i da pravim gibanicu,prebranac u zemljanom loncu,proju.....
Nego trebalo je odma da navedes cifru za platu,vec bi ti se javilo nekoliko njih ovako samo JA!!!Ajd,pa srecno!!!
 
jel ispod stola gde si predvideo da sedi sekretarica ima ;;;;
--- utičnica za struju
--- mesta za bar dvojicu kada čučnu ili kleknu --nema veze
daljše;;;
--- kolika je dozvoljena količina alkohola u krvi kod novozapošljene
--- jel se plaća ekstra ako završi neki posao sa bitnom klijentelom (na sebi svojstven način)
--- jel može da ti se obraća sa VI
 
Ni jedan zahtev ne zadovoljavam............cccc.................:-D
Jedino mi baš to radno vreme odgovora!
Pošto si dao oglas,možda će se i još neki poslodavci muvati ovuda,pa čisto da kažem da sam sve suprotno od navedenog:-D, pa ako im bude trebala takva,prijavljujem se:-D............imam radno iskustvo..........:-D:-D:-D............i poneki zahtev...............:-D
 
Na samo gornjoj granici sam sto se tice godina, iznenadio bi se kad bi video na delu koliko sam iskusna (sto se tice sekretarskih poslova), imam vise od osnovnog znanja engleskog i rada na racunaru, imam dugu crvenu kosu, ne nosim suknje, ali stikle su obavezne u kancelariji, ne pusim (ako ti je to vazno), nisam bik a i koji ce ti bik jer uskoro ce ona tebi biti sef (oni ne vole da im neko sefuje)...Ne zivim na NBgdu, ali bih jako volela
 
baki 75:
Na samo gornjoj granici sam sto se tice godina, iznenadio bi se kad bi video na delu koliko sam iskusna (sto se tice sekretarskih poslova), imam vise od osnovnog znanja engleskog i rada na racunaru, imam dugu crvenu kosu, ne nosim suknje, ali stikle su obavezne u kancelariji, ne pusim (ako ti je to vazno), nisam bik a i koji ce ti bik jer uskoro ce ona tebi biti sef (oni ne vole da im neko sefuje)...Ne zivim na NBgdu, ali bih jako volela

:lol::lol: ......
 
hahaha ne znaš draga ne znaš:p
nemaš pojam:p
hahaha oni halteri su za njega draga:p
voli čovek da osi najlonke:p
hahah pašću sa stolice
idi lary u tri lepe.
lud si za medalju
 
Lary, hvala na ppu i zakazanom razgovoru, ali ja nisam nista napisala, ja sam citirala baki75 i smejala se, te tako verujem da je ta poruka trebala da ode njoj :lol: :lol:
Cice, Lary je totalno ozbiljan pa vi sad vidite :D
 
blizance:
Zar postoji muska "sekretarica"?Baki to sto ti trazis retka je biljka al'evo ja znam osim svega navedenog i da pravim gibanicu,prebranac u zemljanom loncu,proju.....
Nego trebalo je odma da navedes cifru za platu,vec bi ti se javilo nekoliko njih ovako samo JA!!!Ajd,pa srecno!!!
Njam, njam! S takvim kvalifikacijama bila bi dobra gospođa čobanka!
 
xpajamacax:
hahaha ne znaš draga ne znaš:p
nemaš pojam:p
hahaha oni halteri su za njega draga:p
voli čovek da osi najlonke:p
hahah pašću sa stolice
idi lary u tri lepe.
lud si za medalju
a da tek vidis kako mi stoje mozes misliti koliko su mi dugacke noge kad sam visok 195 i bavio sam se plivanjem, ali na poslu sam krajnje ozbiljan i ne nosim haltere naravno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top