Secret garden.

Нешто сам данас копала по орманима и нашла мнооого блокова својих цртежа из разних животних периода... И ево ме сад, цео стан ми у хаосу, по целој кући разбацани цртежи....и све се нешто присећам....



Овде сам имала непуне 3 године, кретала у вртић....''Моја породица''.... :lol:
 
upravo kopam po starim fotkama,i cudim se kako bejah mrsava,da li sam to ja pobogu?i onda nadjem fotku kao kleopatra,slikala mi lice jedna drugarica,polaznica kursa scenske sminke.ovde sam bila i malo trudna

hehe,nadam se da me prepoznajete na sledeceoj

 
zanimljiva tema....
zao mi je sto nemam ovde na severu vise materjalnih dokaza da sam postojala i ranije...
osim jedne lepe fotke....od pre tacno 20 godina :)
kada su neke od vas tek ucile da pevaju "ivin voz" ja sam u Nicanskoj katedrali pevala Mokranjcevu liturgiju i u Operi Acropolis sa Plasidom "Samsona i Dalilu" slika samo za vase oci :)
Nut

http://www.box.net/shared/k421n5l2m6
 
sredina prvi red :)
(imala sam vezu...garderoberka mi je bila najbolja drugarica pa sam jedina imala celu i lepu haljinu hahaha....salim se...prosto sam bila majusna i imala sam takvu boju glasa da je Dara volela da stojim u prvom redu)
nije bas zahvalno mesto...dok su druge devojke iza klupica mogle da izuju neudobne cipele i uzivaju u koncertu koji je znao da traje satima, ja sam morala da stojim kao kip!
:)

lepa vremena...putovanja, muzika, provod, ljubav...sve sto jedna devojka sa 21 godinom moze da pozeli!
 
Негде у комшилуку треште народњаци:''Ти за љубав ниси рођееенааааа...'', а ја сам нешто надрндана и не могу да спавам...и сад копам по старим орманима...и нађем ово:



Свеска у којој сам у 4. разреду сакупљала и лепила сличице Џона Траволте и Оливије Њутн Џон...(има ваљда још метузалема који се сећају ''Бриљантина''..)
 

Back
Top