Secanje

... Nestrpljivo sam cekao da vozac otvori vrata a onda sam potrcao kao da me ona vec odavno ceka tamo. Dotrcao sam i stao, posle dva meseca nasao sam se na mestu koje smo oboje jako voleli, a ja ga volim i dalje. A onda sao na seo na nasu klupicu, opijen secanjima gledao sam samo u jednu tacku. Setio sam se nasih poljubaca, nasih zagrljaja, mojih prvih volim te upucenih njoj, zubora prvoga "da" sa njenih usana, plovio sam morem secanja kome nije bilo kraja. Lice mi je bilo mokra od suza koji nsiam ni primetio da su krenule. Osecao sam se kao da je tu, pored mene, rekavsi joj, sva blaga ovoga sveta bez tebe su uzalud...

šta je tema? šta da odgovorim ili okačim? (:
 
15038617.jpg
 
Duboko u tebi Duboko u tebi mozda sam ostavio trag svetla u noci izmedju zidova ni svi dobri ljudi ni svi oni koje znas ni beg od samoce u koju se povlacis (kada provali ocaj) jedva da su dovoljni pred surovom snagom krajnjom i konacnom duboko u tebi strasti slamaju i ono sto je preostalo i ono sto ne postoji ceznju za smrcu zelju za opstankom zudnju za slobodom i volju da se poklonis sudbini kao na dlanu duboko u tebi tisuce dobosara fanfare iz daljine zastave na pola koplja koga oplakujes ljubavi moja crno znamenje na licu svog dragog setu u recima jednom u zivotu dat cu da me zarobi muskarac hladnog stiska i celicnog pogleda Johnny Stulic
 
Duboko u tebi Duboko u tebi mozda sam ostavio trag svetla u noci izmedju zidova ni svi dobri ljudi ni svi oni koje znas ni beg od samoce u koju se povlacis (kada provali ocaj) jedva da su dovoljni pred surovom snagom krajnjom i konacnom duboko u tebi strasti slamaju i ono sto je preostalo i ono sto ne postoji ceznju za smrcu zelju za opstankom zudnju za slobodom i volju da se poklonis sudbini kao na dlanu duboko u tebi tisuce dobosara fanfare iz daljine zastave na pola koplja koga oplakujes ljubavi moja crno znamenje na licu svog dragog setu u recima jednom u zivotu dat cu da me zarobi muskarac hladnog stiska i celicnog pogleda Johnny Stulic

Дупла реп :) ...најјачи Џонијеви стихови ...додуше, Џони увијек :) :kpozdrav:
 

Back
Top