SCG vs. YU

Liberal:
Kazanova slusaj ovo:
U vrijeme rata u jednom srpskom rovu razgovaraju dva srbina. Kaže jedan drugom: "Jesi vidio šta izgubismo teritorije za jedan dan?
Drugi mu odgovara: "Ma ne brini sad će naš dnevnik u 19:30 sve ćemo vratiti.".

Sto veli Igracina Tito vam ostavi svu mogucu ratnu opremu no opet dzaba nemade kome, sa svom tom tehnikom vi ne uspjedoste ni jedan od moguca 4 rata da pobijedite, u svaki rat dobiste po njonji, a sad kao malkice prijetite i nama, pa krijuci htjedoste da usvojite zakon, ukoliko Crna Gora pokusa da se odvoji da mozete sa vojskom da reagujete i da uvedete vanredno stanje...
He he he!!! Znas li koliko bi vas to kostalo?

Koliko oboriste aviona Nato-u svega ti za vrijeme bombardovanja 99-te?

Dobar vic, mada odavno vec poznat.

Nisam cuo da neko hoce da napada Crnu Goru vojno (ne bojte se), znam samo da je to Milova propaganda kako bi izazvao averziju prema nama Srbima... (pa bezbroj puta sam pitao: imate li vi jos kog neprijatelja osim nas Srba, jer znam da to u vasim pubertetskim glavama vec klija, ta averzija).

Ah, da. Da se primetiti, na svakom Milovom dnevniku se ponavlja nezavisnost, referendum... bas svaki i to vec godinama... vise od pet. I pametan bi vec i u snu poceo kao mantru to da ponavlja, koliko ispiraju mozak. A sto? Pa da vam je do razlaza, vi bi vec raspisali referendum, necu reci strah od nas, Boze me sacuvaj, nikom u Srbiji ne pada na pamet da ratuje sa svojim sunarodnicima (pa makar bili i Jeti i Uru Eu Wau Wau, Apaci...), vec sta je posredi?

E, razisli bi se vi al' pazi ti ovo. Sta ako se stane na zulj Srbiji, pa vam Srbija okrene ledja (bratske rane vise bole i bratu se teze oprasta no i neprijatelju, jer se od njega i ne nada da udari tako nisko), pa sta posle... E to vas boli, jer bi posle pokunjeni puzali pred nama.

Zasto toliko se prica o nezavisnosti... pa eto da bi Srbiju malo ucenjivali, da Srbija popusta, da da i ono sto normalno ne bi niko pametan dao. Npr, ambasadorska mesta, drugo da Srbija snosi teret ove zajednice... i ostalo a ako nece, mi cemo se otcepiti.

Ko vam uopste brani da se otcepljujete i sta cekate sa tim referendumom? Toliko godina propagande? To pitanje je bilo jos dok je bio Sloba. Koliko ce jos godina proci dok resite?
 
Kazanova:
Uostalom nikog nismo napali oni su se vec spremili za rat (a spremali se i pre).

Kazanova, lazljivice mala, 1985 god je izasao memorandum SANU kako ste navodno ugrozeni, od tada ste poceli da se spremate da napadnete druge narode!

Kazanova, mali lazljivce, 28.06.1989 vas legendarni vodja je na Gazimestanu izjavio, najavio;"pred nama su nove bitke, mozda i oruzane"!

Srbi kao sto sam rekao, imaju potpuno izmisljenu istoriju, pa eto sada pisu nova poglavlja lazi, lazi i samo lazi, a najnovije su, da su se Srbi u ratovima 90-tih goloruki borili i da je Srbija bila napanuta!

Ipak ovo gore su cinjenice, a narocito "vidovite" rijeci Slobodana Milosevica na Gazimestanu!
 
igracina:
Kazanova:
Uostalom nikog nismo napali oni su se vec spremili za rat (a spremali se i pre).

Kazanova, lazljivice mala, 1985 god je izasao memorandum SANU kako ste navodno ugrozeni, od tada ste poceli da se spremate da napadnete druge narode!

Kazanova, mali lazljivce, 28.06.1989 vas legendarni vodja je na Gazimestanu izjavio, najavio;"pred nama su nove bitke, mozda i oruzane"!

Srbi kao sto sam rekao, imaju potpuno izmisljenu istoriju, pa eto sada pisu nova poglavlja lazi, lazi i samo lazi, a najnovije su, da su se Srbi u ratovima 90-tih goloruki borili i da je Srbija bila napanuta!

Ipak ovo gore su cinjenice, a narocito "vidovite" rijeci Slobodana Milosevica na Gazimestanu!

Pa splacino, nisi pomenuo '73-u kada su ustase pocele i spremale se da dignu ustanak tj obnove ustaski pokret... izjava Slobina je govorila da je vec saznao za pokret Tudjmanov ali i Alijin (tvoja neobavestenost ili ne zelja da nesto znas me ne iritira, posto si ti fenomen), a oboje su bili Titovi robijasi, mislim da je Tito sto se njih tice u pravu... da ne idem u analize, snimcima tajne sluzbe itd. Jesi li ti bre neki mudzahedin ili ustasa, posto se i oni izjasnjavaju kao Montenegrini!
 
Kazanova:
igracina:
Kazanova:
Ha, vidis i sam da su Srbi vece mudonje od svakoga. Sa svima ratujemo i nikog se ne plasimo... ali da hocete da nam i vi budete neprijatelji... pa nemojte bas toliko da nas omalovazavate. Orao ne lovi musice.

Da, kad vam je Tito ostavio 300 aviona, 1000 tenkova i 2000 topova onda ste "neustrasivo" napali neprijatelja, koji je imao nozeve, pajsere, pistolje i lovacke puske.
I pored nevjerovatne premoci u naoruzanju, sve ste ratove izgubili!

Pa ste onda sami sebe proglasili za junake i heroje!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Jaki ste na pricu i na bajkama i izmisljotinama!
Znas ono:
ZNAMO SE!

Sa vama indijancima je najlepse.

Splacino, da smo samo ratovali sa onima koje ti navodis i da su imali samo pajsere... ne bi bila tolika halabuka i toliki krkljanac. Uostalom nikog nismo napali oni su se vec spremili za rat (a spremali se i pre).

Tacno je, znamo se, operisao sam ti... pa ne bih sad.

Nikog nijeste napali a? I ja tako mislim, a tako misli i Evropa, tako misli i cio svijet, samo bez nervoze, cak i vanzemaljci to znaju co´ce, vi ste se samo branili zar ne Nebeski narode?
Kazanova izgleda dok si pisao ovaj post da si zaboravio na Hag i njegove stanovnike zna se koja je dominantna vrsta u njemu, u stvari podvrsta.

Crna Gora je dugo aplaudirala velikosrpskom nacionalizmu po njegovim krvavim pohodima disciplinovanja konstituenata bivše SFRJ. Onda je, 1997. godine, definitivno shvatila da „ko sa đavolom tikve sadi, o glavi mu se obijaju”.
- Ove godine je Crna Gora počela svoj trnoviti, na sreću ne i krvavi put sticanja, odnosno vraćanja davno izgubljene državne nezavisnosti. Na tom putu nije mogla očekivati razumijevanje Miloševićeve Srbije. Naprotiv, samo je Bog htio da „ranjeni lav ne nasrne na odbjeglog lavića”. Crna Gora ne može očekivati ni danas razumijevanje Koštuničine i Šešeljeve Srbije, jer je Đinđić platio glavom Miloševićevu hašku jednosmjernu kartu. Ali, Crna Gora je očekivala i mora dočekati razumijevanje sopstvene čeljadi.
- Crnoj Gori nijesu bili i ne mogu biti problem Milošević, Šešelj, Koštunica i družina. Bili su i još su problem oni koji nose njeno ime.
 
Liberal:
Kazanova:
igracina:
Kazanova:
Ha, vidis i sam da su Srbi vece mudonje od svakoga. Sa svima ratujemo i nikog se ne plasimo... ali da hocete da nam i vi budete neprijatelji... pa nemojte bas toliko da nas omalovazavate. Orao ne lovi musice.

Da, kad vam je Tito ostavio 300 aviona, 1000 tenkova i 2000 topova onda ste "neustrasivo" napali neprijatelja, koji je imao nozeve, pajsere, pistolje i lovacke puske.
I pored nevjerovatne premoci u naoruzanju, sve ste ratove izgubili!

Pa ste onda sami sebe proglasili za junake i heroje!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Jaki ste na pricu i na bajkama i izmisljotinama!
Znas ono:
ZNAMO SE!

Sa vama indijancima je najlepse.

Splacino, da smo samo ratovali sa onima koje ti navodis i da su imali samo pajsere... ne bi bila tolika halabuka i toliki krkljanac. Uostalom nikog nismo napali oni su se vec spremili za rat (a spremali se i pre).

Tacno je, znamo se, operisao sam ti... pa ne bih sad.

Nikog nijeste napali a? I ja tako mislim, a tako misli i Evropa, tako misli i cio svijet, samo bez nervoze, cak i vanzemaljci to znaju co´ce, vi ste se samo branili zar ne Nebeski narode?
Kazanova izgleda dok si pisao ovaj post da si zaboravio na Hag i njegove stanovnike zna se koja je dominantna vrsta u njemu, u stvari podvrsta.

Crna Gora je dugo aplaudirala velikosrpskom nacionalizmu po njegovim krvavim pohodima disciplinovanja konstituenata bivše SFRJ. Onda je, 1997. godine, definitivno shvatila da „ko sa đavolom tikve sadi, o glavi mu se obijaju”.
- Ove godine je Crna Gora počela svoj trnoviti, na sreću ne i krvavi put sticanja, odnosno vraćanja davno izgubljene državne nezavisnosti. Na tom putu nije mogla očekivati razumijevanje Miloševićeve Srbije. Naprotiv, samo je Bog htio da „ranjeni lav ne nasrne na odbjeglog lavića”. Crna Gora ne može očekivati ni danas razumijevanje Koštuničine i Šešeljeve Srbije, jer je Đinđić platio glavom Miloševićevu hašku jednosmjernu kartu. Ali, Crna Gora je očekivala i mora dočekati razumijevanje sopstvene čeljadi.
- Crnoj Gori nijesu bili i ne mogu biti problem Milošević, Šešelj, Koštunica i družina. Bili su i još su problem oni koji nose njeno ime.

Jeste bre vas dvojica Indijanci!
 
igracina:
Lola_bgd:
Desilo mi se da su mnogi ljudi iz inostranstva kad me pitaju odakle sam i ja kazem pun naziv nase sadasnje drzave, odgovarali samo "Aha...Montenegro", verovatno misleci da je sve to "isto" i da je svejedno "koji deo" naziva ce koristiti, na sta sam ja ludela.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dobra fora, sada vam je poznato koliko je C.Gora poznata, sirom svijeta
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Najbolje svako svoju drzavu, kao nekad, a i najbolje odnose smo imali kada su i Srbija i Crna Gora bile suverene drzave.Zar ne?

E pa sad... kad su mene pitali odakle sam - ja kazem iz YU a oni kazu COOL. Onda ja pitam sta je tu COOL a oni kazu to sto nikad nisu upoznali nekog iz YU.
...kad odgovorim da sam iz "Serbia i Montenegro" kazu "Negro!!! - kako si onda tako bela"
 
Pitanje o Jugoslaviji je potpuno besmisleno. Svi znamo šta je bila Jugoslavija. Dobar deo zna i čemu je služila.
Mogu da razumem da neko ko je u njoj živeo ceo život tvrdi da mu sve to nedostaje, ali ovde je negde devojka od 15 godina prokomentarisala da joj nedostaje sve ono o čemu su joj roditelji pričali. Lepo, samo da je poželela da čuje i drugu stranu. Prosto, kolika je nebuloza zvati nas Jugoslovenima!
A, ja imam par godina u njoj i puno, puno bajki.
Sve sam čula.
Najlogičnije bi bilo da živimo u SRBIJI, kao što je Vojvodina n. pr. deo Srbije, tako je i Crna Gora. Ali, ako se vratimo daleko unazad videćemo Duklju, između ostalog. Tako da ne možemo ni da im tražimo Crnu Goru. Nijhova je.
Zato - ostavljam Montenigersima na savest da odluče da li će da se izjašnjavaju KAO ONO ŠTO SU ili KAO ONO ODAKLE SU.
 
Nisam htjela da se petljam, ali nesto ne mogu da izdrzim! :D
Moram da kazem da volim Srbijance, volim Srbiju. Isto tako volim Crnu Goru, i Crnogorka sam. NIsam Srbijanka.
Ne volim kad ljudi ikome namecu misljenje, tako da stvarno ne cijenim neke komentare kako su Crnogorci Srbijanci (ako ste to htjeli da kazete, jer Srbi su vec druga stvar, nego da ne otvaram temu, spava mi se :) )
Mnogi ljudi u CG su Srbijanci, mnogi su Crnogorci! Isto tako, mnogi ljudi u Srbiji su Srbijanci, mnogi su Crnogorci, a mnogi bivsi Crnogorci su odlucili da postanu Srbijanci. Jednom kad se izjasne kao jedno ili drugo, ja postujem njihovu odluku i prihvatam je!Isto tako, ne prihvatam da mi iko uskracuje pravo izjasnjavanja.
To da li ce CG i Srbija biti zajedno ili ne....vidjecemo sta odluce gradjani CG-e ili gradjani Srbije (dakle u obije clanice to ce biti i Srbi i Crnogorci).
Neko je pominjao da svi Srbijanci treba da zive u istoj zemlji.....onda ne treba brinuti o CG-i vec o RS, gdje je mnogo vise ljudi koji se osjecaju kao Srbi. TAko.
A ne mogu da ne primijetim da se mrznja i netrepeljivosti stvaraju upravo zbog nepostovanja prava jednih ili drugih. Da su Srbijanci htjeli da zive sa ostalim narodima vodili bi racuna da ih dovoljno postuju i ne vrijedjaju time sto ih poricu ili gledaju "s visine". Crnogorci sebe kroz istoriju gledaju kao ponosan narod, i uopste me ne cudi da se javlja otpor prema struji koja pokusava da ih porice. Nije Milo ni dovoljno velik ni dovoljno mocan da sam natjera Crnogorce da se odvajaju od Srbije. Srbija pomaze Milu, zajedno sa svojim gradjanima koji daju izjave kao sto su "neka se gube CG-ci iz BG ako se CG odvoji" ili "crnci" ili "indijanci". Ja kad procitam koliko nas samo ovjde na forumu pljujete, prosto mi dodje da kazem nekome da jede govna, i onda mi postane jasno da su to budalastine! Ne zelim da se prepirem, samo vam kazem kako razmisljam i da uopste necu da obracam paznju na nekoga ko ne cijeni tudje NACIONALNO OPREDJELJENJE. Ne slagati se s tudjim misljenjima je druga stvar, ali ovo su osnovna ljudska prava, i svi iz SCG ce uskoro morati da se naviknu da postuju ista!! Pozdrav i molim vas da shvatite koja je poenta price!!
 
trchika:
Nisam htjela da se petljam, ali nesto ne mogu da izdrzim! :D
Moram da kazem da volim Srbijance, volim Srbiju. Isto tako volim Crnu Goru, i Crnogorka sam. NIsam Srbijanka.
Ne volim kad ljudi ikome namecu misljenje, tako da stvarno ne cijenim neke komentare kako su Crnogorci Srbijanci (ako ste to htjeli da kazete, jer Srbi su vec druga stvar, nego da ne otvaram temu, spava mi se :) )
Mnogi ljudi u CG su Srbijanci, mnogi su Crnogorci! Isto tako, mnogi ljudi u Srbiji su Srbijanci, mnogi su Crnogorci, a mnogi bivsi Crnogorci su odlucili da postanu Srbijanci. Jednom kad se izjasne kao jedno ili drugo, ja postujem njihovu odluku i prihvatam je!Isto tako, ne prihvatam da mi iko uskracuje pravo izjasnjavanja.
To da li ce CG i Srbija biti zajedno ili ne....vidjecemo sta odluce gradjani CG-e ili gradjani Srbije (dakle u obije clanice to ce biti i Srbi i Crnogorci).
Neko je pominjao da svi Srbijanci treba da zive u istoj zemlji.....onda ne treba brinuti o CG-i vec o RS, gdje je mnogo vise ljudi koji se osjecaju kao Srbi. TAko.
A ne mogu da ne primijetim da se mrznja i netrepeljivosti stvaraju upravo zbog nepostovanja prava jednih ili drugih. Da su Srbijanci htjeli da zive sa ostalim narodima vodili bi racuna da ih dovoljno postuju i ne vrijedjaju time sto ih poricu ili gledaju "s visine". Crnogorci sebe kroz istoriju gledaju kao ponosan narod, i uopste me ne cudi da se javlja otpor prema struji koja pokusava da ih porice. Nije Milo ni dovoljno velik ni dovoljno mocan da sam natjera Crnogorce da se odvajaju od Srbije. Srbija pomaze Milu, zajedno sa svojim gradjanima koji daju izjave kao sto su "neka se gube CG-ci iz BG ako se CG odvoji" ili "crnci" ili "indijanci". Ja kad procitam koliko nas samo ovjde na forumu pljujete, prosto mi dodje da kazem nekome da jede govna, i onda mi postane jasno da su to budalastine! Ne zelim da se prepirem, samo vam kazem kako razmisljam i da uopste necu da obracam paznju na nekoga ko ne cijeni tudje NACIONALNO OPREDJELJENJE. Ne slagati se s tudjim misljenjima je druga stvar, ali ovo su osnovna ljudska prava, i svi iz SCG ce uskoro morati da se naviknu da postuju ista!! Pozdrav i molim vas da shvatite koja je poenta price!!

Има пуно истине у овоме што пишеш, али у својој жељи да будеш објективна осврнула си се само на "увређеност" једне стране и увреде које долазе са друге стране. Увреде на рачун Срба из Србије си прескочила јер те нису погодиле и не сматраш их можда увредама. Покушај да напишеш идентично писмо и уместо увреда са Србијанске покушај да нађеш такве у изјавама пар учесника из Црне Горе, само уметни у текст и прочитај га и реци да ли је то објективно гледање на ствари.
У сваком случају леп гест и жеља, само још фали сагледавање у "Целини и цeeeлости" да би жеља за објективношћу била и утемељена у послатој поруци.
 
Malo ste se udaljili od teme. Kako treba da nam se zove drzava? Kraljevina Srbija! Dace Bog!
A sto se tice planinskih crnaca, pa neka im ono njihovo kamenje... Ne verujem da ce neko bas mnogo da pati za njima. To sto ne znaju ili ne prihvataju da su Srbi to je njihova zabluda.
 
DisMisaL:
Deathmatch: Drzavna zajednica Praistorije i Srednjeg Veka Vs nekadasnja bratstvo-ubistvena tvorevina. Ma zovimo se kako ocemo, ne valja.
:D :D :D Da cujem nesto realno!!! Jadne nase generacije gdje i kako zive! Ali, nama u CG uvijek pricaju da ce biti bolje......cujem da je tako i u Srbiji. Pa bice, dakle, bolje u SCG
 
absonic:
Srbija i Crna Gora (SCG ili SICG) jos nije utvrdjeno
A zasto nam je to trebalo. Kome je smetalo Yugoslavia
U svakom slucaju, da li ste za sadasnji ili nekadasnji naziv nase "DRZAVE" ?!

meni je naziv Jugoslavija odlican...svi nas tako znaju...
ali, ta drzava je prestala da postoji sa pocetkom rata...
ostale su dve srpske zemlje i sad to kao treba da se zove Jugostlavija...
 
Има овде људи с којим бих се сложио, али се види да већина ипак нерационално размишља! Пре свега јесте да смо Срби који живимо у Србији и Црногорци исти народ, али брате они када дођу у Србију, одмах имају обезбеђен посао по родбинској вези, а ја кад одем тамо на море понашају се ко најгори скотови према нама и сви страни туристи су им пречи од нас који смо им најрођенијих и практично на чијим леђима живе све ове године! Зато би потпуно разумно било пре свега с наше стране да се ми одцепимо од њих, а не да се они питају да ли им се више свиђа с нама или без нас, нама би у сваком случају било боље без њих јер питај бога колико они годишње однесу пара из Србије, и колико њихових јајара тајно улаже у своје послове у ЦГ. Па из стог случаја, поготову, ми овде продајемо све фирме које су отишле у стечај јер су их њихови људи без знања и општег образовања довели до пропасти! Ми треба да се боримо да припојимо Србији Републику Српску и да се полако осамостаљујемо и јачамо нашу нацију! Временом би се сигуран сам ствари преокренуле у нашу корист, јер погледајте, током историје Србији јеувек најбоље ишло кад је била самостална и сложна!
Што се накљуканог Југословенства тиче, доказана је у много случајева током светске историје теорија ''Једна нација, једна држава'',па би самим тим држава у којој је већинско српско становништво, морала да се зове Србија!
 
trchika:
Nisam htjela da se petljam, ali nesto ne mogu da izdrzim! :D
Moram da kazem da volim Srbijance, volim Srbiju. Isto tako volim Crnu Goru, i Crnogorka sam. NIsam Srbijanka.
Ne volim kad ljudi ikome namecu misljenje, tako da stvarno ne cijenim neke komentare kako su Crnogorci Srbijanci (ako ste to htjeli da kazete, jer Srbi su vec druga stvar, nego da ne otvaram temu, spava mi se :) )
Mnogi ljudi u CG su Srbijanci, mnogi su Crnogorci! Isto tako, mnogi ljudi u Srbiji su Srbijanci, mnogi su Crnogorci, a mnogi bivsi Crnogorci su odlucili da postanu Srbijanci. Jednom kad se izjasne kao jedno ili drugo, ja postujem njihovu odluku i prihvatam je!Isto tako, ne prihvatam da mi iko uskracuje pravo izjasnjavanja.
To da li ce CG i Srbija biti zajedno ili ne....vidjecemo sta odluce gradjani CG-e ili gradjani Srbije (dakle u obije clanice to ce biti i Srbi i Crnogorci).
Neko je pominjao da svi Srbijanci treba da zive u istoj zemlji.....onda ne treba brinuti o CG-i vec o RS, gdje je mnogo vise ljudi koji se osjecaju kao Srbi. TAko.
A ne mogu da ne primijetim da se mrznja i netrepeljivosti stvaraju upravo zbog nepostovanja prava jednih ili drugih. Da su Srbijanci htjeli da zive sa ostalim narodima vodili bi racuna da ih dovoljno postuju i ne vrijedjaju time sto ih poricu ili gledaju "s visine". Crnogorci sebe kroz istoriju gledaju kao ponosan narod, i uopste me ne cudi da se javlja otpor prema struji koja pokusava da ih porice. Nije Milo ni dovoljno velik ni dovoljno mocan da sam natjera Crnogorce da se odvajaju od Srbije. Srbija pomaze Milu, zajedno sa svojim gradjanima koji daju izjave kao sto su "neka se gube CG-ci iz BG ako se CG odvoji" ili "crnci" ili "indijanci". Ja kad procitam koliko nas samo ovjde na forumu pljujete, prosto mi dodje da kazem nekome da jede govna, i onda mi postane jasno da su to budalastine! Ne zelim da se prepirem, samo vam kazem kako razmisljam i da uopste necu da obracam paznju na nekoga ko ne cijeni tudje NACIONALNO OPREDJELJENJE. Ne slagati se s tudjim misljenjima je druga stvar, ali ovo su osnovna ljudska prava, i svi iz SCG ce uskoro morati da se naviknu da postuju ista!! Pozdrav i molim vas da shvatite koja je poenta price!!
Za ovo što sam boldovala - ne jedi gowanca.
Nema te zemlje na Svetu koja je manjinama dala veća prava. Nismo mi započeli rat u Bosni. Ili ti tvrdiš suprotno :?: :?: :?:
Naprotiv, vidiš, ovde gde ja živim, manjine (pogodi ko) imaju, recimo, prednost kod doktora, u laboratoriji (kada se vadi krv), u pošti, bankama, gde god postoji red postoji i selekcija PREMA IMENU i službenik/ca daje sebi za pravo da javno, na svom jeziku proziva koga god hoće. E, to je našanajveća greška - što nikada nikoga nismo gledali sa visine, čak nismo poštovali sami sebe!!!, oduzeli smo sami sebi prava.
Drugo, ne može neko da se opredeli šta će da bude (mada je danas sve moguće) jer se onda dešava ovo što se desilo sa Srbima u Bosni. Postali su takozvani "Muslimani". Nacija, molim te... :roll:
ONO SI ŠTO SI. Nema tu opredeljivanja.
A sa ostalim se, uglavnom, slažem. Ne treba se vređati, nisu svi Srbi isti, niti Crnogorci. I meni su veoma dragi.
A Milo nije sam. To ne znači da je njegov (ili bilo koji drugi) narod sa njim.
Toliko.
 

Back
Top