Savremeni smrad

mislim da to nigde u svetu nije savremeno pa ni u Nemachkoj. Neko te lagao.
Zamisli srche$ mirisnu supicu, a neki "savreMan" pored tebe toliko opali da potrese sto i uz to
zakandila kao Poljak. Ili jo$ gore zamisli da to uradi savremena devojka!? :lol: Pa u manastir bi zapalio iz momenta, ili bar na Tibet
 
ja imam druga koji kad su rucali kewa sedela do njega i on trpio trpio da neprdne i odjednom Buum ! kewa se samo okrenu dok su jeli i takvu mu je samarcinu zalepila da evo proslo je 3 godine i nije prdno u kuci !!!
E najgora situacija je kad sam se vozio busom i neki matori prdno bok te pita sta je jeo znam samo da smo se otrovali jedva sam ceko da izadjem iz busa :)
 
Bolje pitanje je :
Da li vam je glupo da se u društvu izvinete i nekoliko puta odlazite do WC da bi ste tamo prdnuli?

Ako nije , onda je rešenje lako.I mnogo , mnogo zdravije nego da rastežete debelo crevo uzdržavanjem, što dovodi i do povišenja pritiska i do srčanih smetnji (ma kako vam smešno ovo izgledalo---neznalicama je smešno koristiti gas masku)
 
postoji neka chudesna iskrenost u prdezhu...chinjenica da ne mahom ne prdimo pred strancima...tako da ako neko prdne pred tobom znachi da ti je blizak i da mu je prijatno...cenim i negujem tu stranu prdezha...dok sam okruzhen prijateljima prdim...
 
Gryphon:
Ja i moj ortak smo ucvrstili prijateljstvo prdenjem jedno drugome u usta.
Haha, ali ne mora uvek da bude tako. Moj brat je jednom prdnuo u onu belu kutijicu od filma (za fotoaparat) i zatvorio je. Onda mi je doneo to i rekao da čudno miriši. Ja naravno otvorim i..... Šta reći...
dihur120204.jpg

Uglavnom, nismo učvrstili odnos :mrgreen:
 

Back
Top