Savremena zena?!

Amazonka

Zainteresovan član
Poruka
170
Dragi muskarci, a i zene, sta je za vas poimanje zene 21. vijeka tj. savremene zene? Da li je to ona koja je samostalna, lijepa, pametna, obrazovana, dotjerana, koja ima svoju karijeru, a ujedno i majka, domacica i sve ostalo... ili nesto drugo. I koliko danas ima savremenih zena, a da ne spominjemo da li ima na ovom nasem Balkanu gdje jos uvijek vlada misljenje da je zeni u kuci, kraj sudopera, kraj djece i samo to, bez obzira sto smo u 21.
vijeku! :lol:
Pozdrav!
 
Ne treba stalno da se pronalazimo da li smo levo ili desno....... Savremena zena je ona koja zna posao, koja ume da zaradi pare, koja stize da vreme potrosi na sebe i organizuje kucu. U kuci ce biti najsrecnija ako je samo zena, ako ima muskarca koji ce da je razume i seksualno zadovolji..... Autoritativnost ce pokazati gde treba - na poslu!!!
 
Drage Zene(sa velikim slovom)bez obzira u kom veku zivite,i na kom kontinetu zivite,Vasoj podsvesti odgovara uloga srednjevekovne zene(kazu psiholozi,filozofi i ja kad popijem neku).Vama fali jaca polovina koja ce da vas kroz zivot vodi,i koji ce istovremeno biti velika misterija za vas,jer u protivnom,ako vam covek pokaze sva osecanja,i ako ga procitate do kraja,odbacicete nas kao procitanu knjigu,ili kao popusenu cigaretu(iskustvo).Vasa vekovna teznja da dominirate,ne moze vas uciniti srecnom,jer je to uloga Muskarca(pravog koji ce da bude nezan,da vas razume,da vam pomaze...)

PS.Moram posebno da pozdravim Gazdaricu koja je za vecinu ovde ono sto fali(majka,sestra,ljubavnica,uciteljica,rame za plakanje...)

A sto se tice Blondi,ne mogu da se otmem utisku da smo se vec sreli.

(uLjubljani ziveo 4 godine,na moru,vodim poreklo sa jednog grada sa morave)

Sve vas volim(narocito plavuse)
 
Savremena zena je zena koja je u stanju da prihvati svoju ulogu Zene,da se ne takmici sa muskarcem,ali da dominira na vecini polja,da se ne zanosi ni karijerom,a ni da potpuno bude domacica.zena koja se nece ugojiti 20kg "zbog porodjaja" i koja ce voditi racuna o svom braku i svojoj kuci i deci podjednako kao i o karijeri.Nije to neka super-zena,sve je vrlo jednostavno,samo su to pitanje iskomlikovale feminiskinje i sovinisti.
 
Uspesna zena je ona koja zna gde joj je mesto :!:

Iza svakog uspesnog muskarca stoji uspesna zena :!:

:arrow:

Uspesnoj zeni je mesto IZA muskarca :lol:
Sorry!
Nisam ja ovo smislio. Sto se pre pomirite sa cinjenicom, lakse svima :roll:
 
U stvari Gazdarice, kada bi ti povela nesto tipa neke revolucije, da se ovo stanje stvari malo promeni, ja bih tebe u tome podrzao.
Ja konkretno mislim da zene treba da budu ispred muskaraca. Tek da drzimo :twisted: na :shock: . Nikad se ne zna :!:
Al opet, ko sam ja da o tome odlucujem :?:

Veliki pozdrav
 
Samo tako gazdarice, ostro :P
Zeni je mjesto naravno uz muskarca, ali da mu bude oslonac, da bude ispred njega to stoji, a ne samo iza muskarca i kada taj muskarac ode, da se zena ne moze onda snaci u zivotu. Znaci, da bude samouvjerena, pouzdana, jaka kao osoba a i istovremeno, njezna, umiljata, slatka, zena u pravom smislu rijeci! :roll:
 
Milojko Vasic:
Lepi Cane:
A ti se meni dopadas jos odavno :oops:
Polako Cane, polako ...

Ima nas ovde još sa sličnim emocijama. Ne vidiš li red koji se otegao ?

Zato, ne preskači, nego lepo stani na kraj reda, pa sačekaj svojih 5 minuta.

Izvinjavamo se, mlogo se izvinjavamo.
Nisam znao da je takva situacija.
Milojko, jesi li video nekad u nekoj prodavnici kad je guzva na nekoj kasi, pa kad se otvori neka druga kasa, uvek oni koji su bili pri kraju reda nekako prvi stignu na red na tu novu kasu. Tako cu i ja da cekam red, a da istovremeno vrebam ako se otvori neka nova mogucnost.

P.S. Kasa je slucajno uzeta kao primer i ni na koji nacin se ne moze povezati sa Gazdaricom, a svi oni koji povuku bilo kakvu paralelu su zlonamerni.
 

Back
Top