Savez računovođa i revizora Srbije

E to je meni i problem, sto ja svu materiju poznajem i onda me smara da ucim one glupave definicije :roll:

Obzirom da su knjige ocajno skupe, da li ih neko mozda prodaje? Meni bi trebale za decembarski rok - ispit 1.4. (Racunovodstvo 1, Upravljacko racunovodstvo, Medjunarodni standardi finansijskog izvestavanja 2007 )
Imam samo ispitna pitanja za ispit 1.4 iz razloga što sam tog ispita oslobodjena na osnovu Više škole, ako Vam znače nešto pošaljite mi Vaš mail na jelenapantelic83@gmail.com
 
Elora, ja 14.06.09. polazem za racunovodju ispite Poreski sistem i Interne kontrole i interna revizija. Imam neke testove za Poreski sistem iz juna 2005. i decembra 2006.Ne izgledaju mi tako strasno ako se bavis ovim poslom i dobar deo znas iz prakse. Test iz 2006. mi deluje lakse. Ima i teoretskih pitanja ali i zadataka. Da li imas predstavu kako izgleda ispit iz Internih kontrola i interne revizije ? POZDRAV
Ja sam položila ispit 1.5 i moram da priznam da je jako lak. Imam ispitna pitanja ako treba pošalji mi mail na jelenapantelic83@gmail.com a meni su ostala još cetiri 1.6 1.7 1.8 i 1.9 ako imas neka pitanja prosledi mi :). Hvala
 

Back
Top