savest

0077:
catwoman:
100 din bih vratila.
70 000 maraka ne.
ali nisam ja te srece da nadjem. :lol:
A MILIOn Eura??? 8)
uh iz tvojih usta u Bozije usi.
tada bih pevala "Novac u rukama"
making-money.jpg
 
vicente:
ne, stvarno, je l bi mogli da uzivate u tih 70000 ili bilo koliko, a znate da neko jeca za njima
Da su tolike pare u pitanje ne bi mogao taj sto ih je izgubio da spava a bogami ni ja.Ipak ono sto je moje moje je.Ono sto je tudje tudje je.Dosta puta sam nasao na putu da je nekome ispalo 100 dinara(nisam ih vratio)to su sitne pare,ali da je neka veca suma vratio bih.Mada poznajem ljude koji bi uzeli i onih 70000 ne misleci da je neko dobro izduzio ruke da ih zaradi.
 
vicente:
Sinoc mi je konobarica u kaficu vratila 100 dinara vise nego sto je trebalo. Izasao sam, presao nekih sto metara, shvatio sta se desilo, okrenuo se i otisao nazad i vratio devojci novac. Brat mi je rekao da sam budala. Sta vi mislite? Kako se ponasate u slicnim situacijama?
Ja, npr, ne bih uzeo novcanicu ni da je nadjem na ulici....
Savest je * stvar
Malo je ljudi koji to rade. Mislim da si uradio pravu stvar!!!!!!!!
 
Dešava mi se često da vratim ljudima sitnu lovu,jer se obavezno raspričam s njima ... uglavnom kupujem kod istih-pa niko od nas neće da se bruka za sitne pare.
Što se tiče 70000,nisam baš sigurna da bih vratila(koliko bi to mojih problema rešilo?!),mada bi me sigurno ganjala griža savesti.Prosto ne znam.To mi liči na ono: ako ne uđeš-kajaćeš se, ako uđeš kajaćeš se. :D
 

Back
Top