satana

sidro

Aktivan član
Poruka
1.027
Nadjoh ovu pesmu kopajuci po netu ... i pozeleh je podeliti ... sa VAMA ...


SATANA JE UMORAN


Satana je umoran, razočaran i smlavljen

za stolom pijan sedi i poteže iz flaše

od većine prezren, od ponekog slavljen

sa sve manje ljudi koji ga se plaše

suvišan je, shvata, današnjem čoveku

koji je po svemu od njega veća zver

i bez đavola svi se već u paklu peku

sve je davno krenulo u pogrešan smer

i dok on prazni flašu, flaša njega prazni

zgađen ljudskom kopiladi, zgađen samim sobom

muči sebe uživajući u nepravednoj kazni

nepovratno uništen čovečijom zlobom
 
ja sam malo smorena.
trebala sam da popijem tu kafu koju sam htela jos pre 3 sata
sad mi preostaje samo da odem da spavam
mama mi je u bonici
brinem se
sad cu da obrisem ovaj post samo eto....malo smo da je tu
 
ne kapiram....nema mi potpisa....jel to svima ukinuto?....il kao zato shto sam stavio link....koja beda....a teo sm da metem ignorance is bliss....pu jeeeeeee
 
О ЗЛИМ ДУСИМА

Откривење показује да постоје и зли дуси. И то постоје као лична, самостална бића, која су отпала својом слободном вољом од Бога и драговољно се и непоправљиво утврдила и усавршила у злу. Зли дуси или ђаволи, својевољно су сву природу свога бића претворили у радионицу зла и греха, те су стога главни творци зла и греха и у нашем човечанском свету.
Порекло ђавола треба тражити у њима самима, у њиховом драговољном отпадништву од Бога као вечне Истине, Светости и Добра. Бог је и њих био створио светима, добрима, светлима и слободнима. Али они нису хтели да се љубављу према Богу одрже у добру, да остану у истини, те су стога пали и отпали од Бога и постали лаж, тама и зло.
Основна је одлика ђавола и његових слугу: противити се Богу и издавати себе за Бога. Ђаволи могу наводити људе на зло, али их не могу без њиховог пристанка приморати на зло. Зато је и човек, као слободно биће, одговоран за своју сарадњу са ђаволом.
 
"Faith In God"

It's all right to have faith in god
But when you bend to their rules and their ******* lies
That's when I start to have pity on you.

You're living on a mound of dirt,
But you can't explain your reason for existence
So you blame it on god.

So much hatred in this world and you can't decide
Who's pulling the strings
So you figure it's god.

Your whole life foreshadows death
And you finally realize you don't want to die alone
So you'll always have god.

It's all right to have faith in god
But when you bend to their rules and their ******* lies
That's when I start to have pity on you.

It's all right to have faith in god
But when you bend to their rules and their ******* lies
That's when I start to have pity on you.

There's people in the world today
Who say they're Jewish, Christian and such,
They're all ignorant fools.

They'll tell you you can't have your own way
unless you pay money and dedicate your life
Or you'll be damned in hell.

Don't be feeble like all of them,
You have your own brain full of thoughts and choices,
So use it don't let them use you.

It's all right to have faith in god
But when you bend to their rules and their ******* lies
That's when I start to have pity on you.
 
Vragolasta Amfibija:
ja sam malo smorena.
trebala sam da popijem tu kafu koju sam htela jos pre 3 sata
sad mi preostaje samo da odem da spavam
mama mi je u bonici
brinem se
sad cu da obrisem ovaj post samo eto....malo smo da je tu

:( :( :(
bash mi zao...

brz oporavak zelim
 
Бл:
...Основна је одлика ђавола и његових слугу: противити се Богу и издавати себе за Бога. ...
nikako da mi odgovorite> zasto je zlo protiviti se bogu i biti sam swoj bog, tj imati swoje misljenje koje se razlikuje??? mozda je bog bio nepogresiv, ali sada smo na visem stupnju intelektualnom i socioloskom i imamo swoje vizije?
to ne mora da znaci po automatizmu da je neko los, zao?
 
g-rock:
nikako da mi odgovorite> zasto je zlo protiviti se bogu i biti sam swoj bog, tj imati swoje misljenje koje se razlikuje??? mozda je bog bio nepogresiv, ali sada smo na visem stupnju intelektualnom i socioloskom i imamo swoje vizije?
to ne mora da znaci po automatizmu da je neko los, zao?
hej...nemoj da se upustas u diskusiju sa mihajlom :lol:
ili ces popiti nekoliko citata iz biblije :roll:
a onda ces pozaliti sto si ga ikada nesto i pitao :mrgreen:
 
U narodu postoji poređenje "Ružan kao đavo!"
Po predanju đavo je bio prvi anđeo među anđelima, koji se uzoholio i odvojio od Boga.
Da bi bio prvi anđeo morao je biti veoma lijep...

To ja samo nešto premećem po glavi.
 
g-rock:
nikako da mi odgovorite> zasto je zlo protiviti se bogu i biti sam swoj bog, tj imati swoje misljenje koje se razlikuje??? mozda je bog bio nepogresiv, ali sada smo na visem stupnju intelektualnom i socioloskom i imamo swoje vizije?
to ne mora da znaci po automatizmu da je neko los, zao?
Ако ниси са БОГОМ онда си против њега, веома ЈАСНА И ЈЕДНОСТАВНА СТВАР, није НИШТА лоше док недође у сукоб СА ГОСПОДОМ И ПРАВОСЛАВЉЕМ, тако ни визије будућности нису лоше док нетраже од појединца да се одрекне ГОСПОДА(ПРАВОСЛАВЉА)
 
znaci ako nisi sa cetnicima onda si protiv njih? a ako nisi sa ustasama onda si opet protiv njih? ako nisi sa bantu crncima, onda si protiv njih? znaci, ti si u princiopu protiv 99% covecanstva...
obozavam tu filozofiju...obicne je odraz visine IQ 'filozofa'
 
sad ce on nesto da ti odgovori..pa ces ti njemu...pa ce on tebi

e...ako ste musko i zensko mozete da se smuvate...ne bi vam nikad iblo dosadno...a mozda biste se nekad i slozili zbog ljubavi...

i onda tako...da se razmnozite pa da vaspitate decu
 
ma...
znam ja da ovo nigde ne vodi....povremeno se smirim, ali posle nekog vremena ne mogu da odcutim na ogromnu kolicinu gluposti koja se nagomila....
 
e samo...od tolike kolicine prepucavanja nisam pohvatala : on je ko neki vernik pravoslavac i to....bog s tobom dete..okreni mu i drugi obraz i sl...

a ti nisi ??? ili sta ???...nekako kad vidim ovaj tvoj nik i tu neku ko zastavu odma me asocira na na nekog faking nacistu i od starta si mi antipatican...pa ne znam koja je tvoja zivotna filizofija...

mozes da mi posaljes na pp da bismo ovde davili....
 
Obersturmfuehrer:
znaci ako nisi sa cetnicima onda si protiv njih? a ako nisi sa ustasama onda si opet protiv njih? ako nisi sa bantu crncima, onda si protiv njih? znaci, ti si u princiopu protiv 99% covecanstva...
obozavam tu filozofiju...obicne je odraz visine IQ 'filozofa'
Ја не говорим о опцијама политичким, ја говорим о ИСТИНИ И ЛАЖИ
ПРАВОСЛАВЉЕ ИСТИНА
СВЕ ДРУГО ЛАЖ(САТАНСКА)
Границе између православља и јереси су исписане крвљу.
(Старац Јероним Светогорац)
 
izvini....Bl...nemam nista protiv religije...ali da li tako zvuci vernik????

to sto ti radis moze samo da odbije od religije,veruj....jos samo fali da pocnes da psujes.
 
Ја стварно не разумем вас???
Пљујете НЕ ТИ већ некил ликови фрикови по Православљу, промовишу сатанизам(паганизам) и ја кажем и назовем то правим речима или ти истину кажем о томе и сви на мене, те нисам овакав, па нисам онакав. ИТИНА СЕ МОРА РЕЋИ. ПРАВОСЛАВЉЕ СЕ МОРА ИСПОВЕДИТИ ПО БИЛО КОЈУ ЦЕНУ
 

Back
Top