Sarajevo tuguje: Investicije iz islamskog svijeta, Bosni sadaka a Srbiji milijarde

Jok ti imas...ocito ne znas nista o njima cim tako nesto mozesa lupiti..jel nemamo veze ni sa Safvetom Basagicem svi oni su pominjali Bosnjake puno puno prije '93.

Znaš šta me zanima? Zašto su ovi muslimani u Raškoj i Sandžaku takođe, po vama, Bošnjaci, kada svaka polupismena budala zna da su nastali islamizacijom srpskog stanovništva?

Ako su u Bosni Bošnjaci drevan narod, stariji od piramida, kako to da su isto tako drevni i u samom srcu srpske države?

I to posle 200-300 đenosajda? :per:
 
Ne jezzi se človek, ali studentica RASTURA, ej dokazala je da nema teorije da je TVRTKO-II binaSr i da ga oni, Poljaci štuju kao Bosanskog kralja vjere krstjanske, pripadnika crkve Bosanske, oca kraljice Elżbiete Bośniaczke. Možete mahat' ušima deretićevci šovenski.

Da li je Tvrtko bio Srbin, ne znam, ali i da nije, kakve veze dotični ima sa vama?
 
Sekretar velika je verovatnoca da su tvoji iz Srbije,mesta Sabac ,Smederevo ili BGD. Skoro sam citao neke podatke koliko je Srba placalo porez Turcima a koliko je njih bilo oslobodjeno poreza jer su bili u turskoj sluzbi,sto znaci da su primili islam. Evo npr.za Novi Sad godina 1590 zabelezeno je da 105 srpskih porodica placa porez a ostali koji rade za osmanlije ne. Ispada da su Turci izmislili partijsko zaposljavanje.

Doticni je iz Raske,bar ga tako prozivaju na forumu u fildzanu,gde je aktivan pod imenom pipi dugadevetka.
On je jeste Srbin.
 
To je moj slavni predak čiji grob je pronađen negdje pored Visokog. Neki Bošnjo je otvorio grob i plašt Tvrtkov je u dodiru sa svježim zrakom bio prilično oštećen. Jazuk.

I sad nosis slovensko ime,slavis slavu kao Tvrtko...to hoces da kazes?

- - - - - - - - - -

Samo jos napisi u kojem je polozaju lezao Tvrtko,da li u pravcu Meke?...da li je sahranjen pod nisanom?
 
I sad nosis slovensko ime,slavis slavu kao Tvrtko...to hoces da kazes?

- - - - - - - - - -

Samo jos napisi u kojem je polozaju lezao Tvrtko,da li u pravcu Meke?...da li je sahranjen pod nisanom?
Ranije su moji preci bili krstjani-heretici koji su primali u brda Bosne sve koji su bili progonjeni, što krstaškim ratovima, što na drugi način.
Otac Svetog Save ih je protjerivao, u grkljan im rezao jezike, osljepljivao, .....
 
Ranije su moji preci bili krstjani-heretici koji su primali u brda Bosne sve koji su bili progonjeni, što krstaškim ratovima, što na drugi način.
Otac Svetog Save ih je protjerivao, u grkljan im rezao jezike, osljepljivao, .....
Tvrtko beše u krvnom srodstvu sa tim ocem Svetog Save.To si izgleda zaboravio...
 
Ranije su moji preci bili krstjani-heretici koji su primali u brda Bosne sve koji su bili progonjeni, što krstaškim ratovima, što na drugi način.
Otac Svetog Save ih je protjerivao, u grkljan im rezao jezike, osljepljivao, .....

Proterao jeste...ali ne te tvoje.
Nit Tvtrko ima veze sa njima.
no dobro ..za par godina ces tvrditi nesto drugo.
Inace zar ti nisi persijanac po tvojim pricama?
 
Ranije su moji preci bili krstjani-heretici koji su primali u brda Bosne sve koji su bili progonjeni, što krstaškim ratovima, što na drugi način.
Otac Svetog Save ih je protjerivao, u grkljan im rezao jezike, osljepljivao, .....

Krstjani su isto bili Hriscani...

Zasto ti danas nisi Krstjanin nego si postao nesto sto je negacija krstjanstva?
 
Cim se vi vratite na slavenski samanizam ili ilirski politeizam i mi cemo za vama jer to nam je svima pravjera, do tada nas ne zanimaju medju faze..hvala

Za razliku od nacina primanja islama,primanje hriscanstva u ovim krajevima,nisu pratile rimske legije,vizantijski duksevi,kefalije,nisu spaljivani...vec je Cirilo i Metodije bio pozvan od Slovena .
A islam se u ovim krajevima sirio ognjem,sabljom i podmicivanjem.
 
Za razliku od nacina primanja islama,primanje hriscanstva u ovim krajevima,nisu pratile rimske legije,vizantijski duksevi,kefalije,nisu spaljivani...vec je Cirilo i Metodije bio pozvan od Slovena .
A islam se u ovim krajevima sirio ognjem,sabljom i podmicivanjem.

Tako je i opet cemo ga siriti aBd..kazem ja samo treba ponavljati ono sto vec imate smjesteno u glavi...da su vas Osmanlije milovale 500 godina izlizali bi se sto rece uvazeni muftija
 
kazem ti 500 godina da smo u prvih 100 porusili svaki znak pravoslavlja u narednih 400 godina to orali ne bi se niko ni sjecao da bilo nrkih crkava, ali mi smo humani bili

Pa bilo vam frka od sprskih svetinja. Ni kapelu na Lovćenu nisu muslimani hteli da ruše, rekli - a zaebite, išćerajte neke zatvorenike, pa nek vam ruše, mi u vlaške svetinje ne diramo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top