Saracin: Srbija ne može da postane članica EU bez priznanja nezavisnosti Kosova

Zapad je dao da Vincija, Michelangela, Shakespearea, Cervantesa, Moneta, Fleminga, Curie, Einsteina, visoku modu, Bacha, Mozarta, arhitekturu... Što je to dao Istok, ako izuzmemo ruske klasike i pojedine znanstvenike?
One najbolje. STO SE NAS tice
Teslu
Pupina

I kod zapadnjaka u tom tobož najprefinjenijem gospodskom sportu , NAJBOLJI IKADA U ISTORIJI, je SRBIN

Da da SRBIN

Novak Djokovic

Ps.

Kolko su se trudili da to spreče...
 
Glup si sam. Kod nas u Hrvatskoj se ne zna ništa o tim vašim tobožnjim sukobima u Srbiji tijekom Prvog svjetskog rata. Budući da ste skloni izmišljanju, ne bih se čudio da ste i to sve izmislili.
Ove fotografije su nađene kod vaših djedova u Blajburgu 45-te , ne verujem da su ih fotomontirali.

Upoznajte se malo sa vašom historijom dečki.
jadovno-2-3-ilu.jpg
Serb_family_killed_in_their_home,_1941.jpg
Head_of_Serbian_orthodox_priest_and_Croatian_soldiers.jpg
jadovno-2-2-ilu.jpg
 
Teslu je dao također Zapad.

Pupin nije bio Srbin, već Cincar.
ima cuvena zapisana misao tesle.

Boraveći u Beogradu Tesla je na predavanjima i u različitim susretima zaneseno govorio o svom radu, a rezultat je bilo pet-šest elektrana, podizanih od 1901. godine, centrala na Đetinji, kod Užica, prvenac naše elektrifikacije, potom ona kod Gamzigrada, koje i dan-danas rade. Evropa se u to doba gasifikovala, a Beograd je zaslugom Tesle zasvetleo.

"Ja sam, kao što vidite i čujete ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu" , početak je Teslinog govora, u velikoj sali Velike škole.

cuvena recenica tesle

U meni ima nešto, što može biti i obmana, kao što češće biva kod mladih, oduševljenih ljudi, ali ako budem sretan da ostvarim bar neke od mojih ideala – to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta: da je to delo jednog Srbina. Živelo Srpstvo!"
 
imo je teslica te ideje i ovde ali ono alapljivo gofno aleksandar nije mario za njegove ideje.
ismejali su ga idioti i onda je amerika dobila svog naucnika iz srbije.

tako da jeste sustina da je tesla po nacionalnosti tj poreklu srbin, ali kao naucnik on je americki naucnik...


doduse nije on svoje ideje dobio u usa vec ovde, ali je usa ulozila u njih...

tako da je kralj aleksandar zaista bio najvece zlo za srbiju ikada! em sto nas uvukao u zlo sa hrvatima i njima obezbedio da opstanu em sto je teslu ignorisao!

zamislite da smo podrzali teslu i da je to sve ovde izvedeno?
 
Nije jednako, ali se svodi na isto. Kao što ne možeš vratit proliveno mlijeko, tako ne možeš vratit ni prolivenu krv. Jednako je uzaludno gubiti vrijeme razmišljajući i o jednom i o drugom.

Наравно да би ти одговарало да се не прича и не размишља о српским жртвама које су твоји идеолошки оци побили и поклали.
 
ima cuvena zapisana misao tesle.

Boraveći u Beogradu Tesla je na predavanjima i u različitim susretima zaneseno govorio o svom radu, a rezultat je bilo pet-šest elektrana, podizanih od 1901. godine, centrala na Đetinji, kod Užica, prvenac naše elektrifikacije, potom ona kod Gamzigrada, koje i dan-danas rade. Evropa se u to doba gasifikovala, a Beograd je zaslugom Tesle zasvetleo.

"Ja sam, kao što vidite i čujete ostao Srbin i preko mora, gde se ispitivanjima bavim. To isto treba da budete i vi i da svojim znanjem i radom podižete slavu Srpstva u svetu" , početak je Teslinog govora, u velikoj sali Velike škole.

cuvena recenica tesle

U meni ima nešto, što može biti i obmana, kao što češće biva kod mladih, oduševljenih ljudi, ali ako budem sretan da ostvarim bar neke od mojih ideala – to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta: da je to delo jednog Srbina. Živelo Srpstvo!"
Može on biti Srbin, nije u tome problem, ali je proizvod Zapada, a ne Istoka. Kapiraš ili ti treba secirati na tanane?
 

Back
Top