Sar pei

Najlepsi je bas moj Shar Pei

  • Crni

    glasova: 0 0,0%
  • Braon

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    0
  • Anketa je zatvorena .
evo jos par zapazanja... ne znam koliko se spominjalo ali pas hrce. meni nikad nije smetalo, cak mi je bilo i simpaticno. hrkanje valjda dolazi od naborane koze... druga stvar, iako su mozda atraktivniji psi u americkom tipu, ipak je preporucljivije uzeti kineski tip zbog manjeg broja bora. ti nabori mozda izgledaju lepo ali vremenom postanu rasadnik infekcija jer se svasta skuplja u njima... pocevsi od prasine i slicno pa dalje...
 
Don na snegu.. :D
Kada sam ga pustio napolje sav se zabunio...Ovako je gledao :eek:
Morao sam da ga izguram...ali posle pola sata navikao se,pa je počeo da jede sneg,skače po njemu kao lud.... :) :)









 
Zdravo... Ja se zovem Ljuba i hteo sam da postavim nekoliko pitanja svima koji znaju nesto o Sar peju jer mi uskoro stize stene od 2 meseca i 15 dana, tj stize za dva dana... Vidim da ima dosta komplikacija oko odgajanja i da savko ima razlicite odgovore ali ako bi neko mogao da izdvoji nekoliko min da mi kaze nesto ukratko... Samo gde da ga drzim, sta sme da jede a sta ne, bilo sta sto bi mi bilo od pomoci... molim vas... Unapred hvala svima..
 
Zamolio bih za malu pomoc. Naime, zelim devojci da kupim za rodjendan shar pei tj. vec sam odlucio da ga kupim. E sad, citam tu neke komentare i ne znam sta da radim. Ima 2 meseca, sta mi savetujete kako da ga odrzavam? Vidim da trebaju i neke operacije... Da li je to sve komplikovano, i kakav je pas u sustini. Mislim da li je poslusan, pametan, veran gazdi i to. Zamolio bih da mi neko odgovori temeljno i detaljno ako Vam nije problem. Hvala unapred! :-)
 
Cao ljudi svima! evo i ja sam se pridruzila ovoj grupi....:super: Imam sar peja zenku , stara je 2,5 meseca i divna je :heart:
Zelela bih da kazem da je ovo kuce pravi poklon za bilo koga :D
Moja Nelly je jos beba i samo jede i spava. Drzim je u stanu ali od prvog dana ide napolje da piski, jako je pedantna. Kad sam je dobila isto je smrdela jer je bila u odgaivacnici sa ostalim psima, ali kad sam je okupala bila je divna. Takodje bih napomenula da svako jutro trena da im se ciste oci i usi ... u usima se stvara nesto crno i to se oseti , zato je potrebno tuferima prilikom ciscenja krmelja, ocistiti malo i usi. Jedino sto mi nije jasno u vezi ishrane i dodatnih vitamina, rekli su mi da joj dajem samo granule i kalcijum ali mislim da su joj granule dosadile, ishrana treba da bude raznovrsna, sta jos smem da joj dajem?
 
Pozdrav svima!
Vlasnik sam jednog mužjaka ove rase.
Kan, 4 godine. Veoma kvalitetan rodovnik, lep i snažan mužjak.
Ovenjivan: "odličan", redovno vakcinisan, čipovan.. itd.
Slike ne bih da kačim, ne bih da spam-ujem temu, ali ako neko želi, poslaću na priv.

Elem, hteo bih da ga parim sa nekom ženkicom, ako on ne bude imao ništa protiv naravno. :roll:
Ne ozbiljno, zna li neko način kako je najlakše ili najbrže pronaći ženku za parenje?
Da li postoji neki forum, oglas...?
Unapred hvala na pomoći.
Pozdrav.
 
Pozdrav svima .... Interesuje me da li neko zna sta tacno sar pej treba da radi ,tj kako da se postavi na izlozbi kako bi dobio dobru ocenu .... imam zenku 2godine i 4 meseca . :) Hvala unapred :)
 

Back
Top