Quantcast

Šandor iz Vranje

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
124.865
Pozdrav,
Ja sam Šandor iz Vranje. :mrgreen:Predajem madjarski deci. Individualna nastava. Miša Vacič osmak uspesno savladao kurs.

Šandor iz Vranje

P. S. I jedna molba.. Pošto su Mišini roditelji umesto novaca hteli da plate zejtinom i šećerom molim da to ne čine budući polaznici. Samo solarno plaćanje, znači pare na sunce. Hvala na razumevanju.
Poštovani profesore, zanima me Vaš stav u vezi sa sporom koji kao što znamo već duže vreme potresa mađarsku naučnu zajednicu - da li se Koštana zapravo zvala Eleonora ili Eržebet? :lol:

Susan Sto Helit

Ističe se
Poruka
2.529
Pozdrav,
Ja sam Šandor iz Vranje. :mrgreen:Predajem madjarski deci. Individualna nastava. Miša Vacič osmak uspesno savladao kurs.

Šandor iz Vranje

P. S. I jedna molba.. Pošto su Mišini roditelji umesto novaca hteli da plate zejtinom i šećerom molim da to ne čine budući polaznici. Samo solarno plaćanje, znači pare na sunce. Hvala na razumevanju.
De si, Orbane!:mrgreen:

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.537
Војник иди чувај кбц да корона не уђе у зграду, води бакице преко улице, пуни џакове песка у случају изливања река. За друго и нисте.:) Љуби вас теткица из Канаде. :hahaha:

27E

Buduća legenda
Poruka
49.302
Ja nisam izgubio nijedne izbore. A hvaliti se ovakvom pobedom je baš onako u skladu sa onom izrekom ''Čega se pametan stidi ... '' :mrgreen:
sto bi se neko stideo izbornih rezultata????

dal si nenormlan????

to sto se pravis engez ne znaci nista, odaje te mrznja i sadrzaj onoga sto pises, zaudara mrznjm

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.