San

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.151
Znate one snove kojih si svestan/na da sanjas.
Malo matematike, pa saberes san u kojem mozes da imas kontrolu, i tematika ljubav i sex , jednako ?
 
to ti je zajeban san, gdje ti kazes hocu da imam krila i dobijes ih a ne da se stvoris u nekoj mocvari :neutral:

a kad se probudis pa opet zaspis a da toga nisi svestan, pa se u snu setis da si bio budan pre par sekundi i zasto nisi u svojoj sobi nego na nekom desetom mestu?
i onda krene citava naucnofantasticna prica a ti se plasis ali ti je i zanimljivo nikad necu zaboraviti taj san. pun simbola, zao mi je sto ne mogu da pricam sa jednim mudrim covekom. :aha:
 
ја у 80 посто случајева сањам смрт, своју или туђу, природну или насилну, чешће насилну.
 
a kad se probudis pa opet zaspis a da toga nisi svestan, pa se u snu setis da si bio budan pre par sekundi i zasto nisi u svojoj sobi nego na nekom desetom mestu?
i onda krene citava naucnofantasticna prica a ti se plasis ali ti je i zanimljivo nikad necu zaboraviti taj san. pun simbola, zao mi je sto ne mogu da pricam sa jednim mudrim covekom. :aha:

to se nekako svede na san u snu...sta ja znam, jel na to mislis
pricaj sa mnom, rado cu ti posvetiti svoje vrijeme :aha:

nego ja cu na osnovu svojih snova pisati price, iako ih je vecina nepovratno izgubljena :aha:
 
sta si sanjao kao dete?

Pojavim se na nekom mestu. Obicno blizu gde zivim. Shvatim da sanjam, i pocnem da masem rukama. I u pocetku ne ide, pa pocnem da trcim, i tako, op op op, i poletim. Ali ne letim tek odmah toliko, vec tama dovoljno da mogu da doletim do jedne kapije. Stojim na toj kapiji, i ponovo zamasem rukama, i poletim bas bas visoko, i ugledam grad, i krenem da letim ka gradu...i budim se od snaznog vetra. Obicno u takvim snovima bih leteo.
 
Pojavim se na nekom mestu. Obicno blizu gde zivim. Shvatim da sanjam, i pocnem da masem rukama. I u pocetku ne ide, pa pocnem da trcim, i tako, op op op, i poletim. Ali ne letim tek odmah toliko, vec tama dovoljno da mogu da doletim do jedne kapije. Stojim na toj kapiji, i ponovo zamasem rukama, i poletim bas bas visoko, i ugledam grad, i krenem da letim ka gradu...i budim se od snaznog vetra. Obicno u takvim snovima bih leteo.

e ima nesto pozitivno u ljudima koji sanjaju da lete, to sam negdje cuo, ja na pocetku nisam mogao, to jest samo malo al sam na kraju padao, bas tako kako ti pricas samo malo, sada bogami i letim dugo :D
 
Pojavim se na nekom mestu. Obicno blizu gde zivim. Shvatim da sanjam, i pocnem da masem rukama. I u pocetku ne ide, pa pocnem da trcim, i tako, op op op, i poletim. Ali ne letim tek odmah toliko, vec tama dovoljno da mogu da doletim do jedne kapije. Stojim na toj kapiji, i ponovo zamasem rukama, i poletim bas bas visoko, i ugledam grad, i krenem da letim ka gradu...i budim se od snaznog vetra. Obicno u takvim snovima bih leteo.

:D sto je to lepo.
 
a kad se probudis pa opet zaspis a da toga nisi svestan, pa se u snu setis da si bio budan pre par sekundi i zasto nisi u svojoj sobi nego na nekom desetom mestu?
i onda krene citava naucnofantasticna prica a ti se plasis ali ti je i zanimljivo nikad necu zaboraviti taj san. pun simbola, zao mi je sto ne mogu da pricam sa jednim mudrim covekom. :aha:

I to mi je se desavalo. Zvoni mi sat ujutru, i onako u polu snu, ponovo zaspim, i nadjem se na mestu gde treba da budem i zbog cega sam navio sat. I postanem svestan da ja to ipak sanjam i da cu zakasni i pocnem da se prvo stipam, i skapiram da ne vredi, i onda krenem da se udaram da bih se probudio i....probudim se...
 

Back
Top