San dug sto godina: U Banjaluci niče srpsko-ruska svetinja kakvu Balkan nije video

Pa ne mislis valjda da verujem tom popu sta brljavi?

ja trazim LINK!

Kod popova ne postojie linkovi Bljabi ... kod njih su linkovane veze iskljucivo preko novcanika :rtfm:

Jasno, u dealu su crkva, Vlast i Tajkuni ... oduvek je tako bilo , i sit vuk i ovce na broju.

Svako ko primeti i pokusa da prijavi mafijasku vezu, bitce proglasen za AntiSrbina, mrzitelja Dodika a mozda i teroristu ... :sad2:
 
Kod popova ne postojie linkovi Bljabi ... kod njih su linkovane veze iskljucivo preko novcanika :rtfm:

Jasno, u dealu su crkva, Vlast i Tajkuni ... oduvek je tako bilo , i sit vuk i ovce na broju.

Svako ko primeti i pokusa da prijavi mafijasku vezu, bitce proglasen za AntiSrbina, mrzitelja Dodika a mozda i teroristu ... :sad2:

Svaka cast na komentaru! :worth:

To bi bila sustina stvari.....:ok:
 
Rusko srpski hram nece biti puno skuplji od hrama hrista spastelja koji je izgradjen u bl nakon rata

Magical-City-No.3.jpg

Ocel nekad Rusi da naprave neku skolu ili bolnicu, ubise nas NAtovci , da imamo bar Ruske bolnice da ima gde narod da se leci da se brze oporavlja, sta stime bolan?

:rumenko: ili neki kredit od Rusa , ubi mmf u pojam Srbina , daj da vidimo jel nude po boljim uslovima sa istoka pozajmice ...
 
Poslednja izmena:
Pa zato i placa, kako ne razumes .. i u Srebrenicu je dao koliko miliona eura ... sve to on nasim parama.

Ajd ne lupetajte SPC ima novca previse,moze da gradi koliko hoce crkava a u Banjaluci ih je desetina izgradjena zadnjih 10 god
Narod u Srpskoj puno daruje crkvu
Bas juce mi je bio u kuci svestenik koji sveti vodicu ,ide od kuce do kuce po cjelom naselju i niko ne daje manje od 10 evra a kolika je Banjalauka dok obidje svaku kucu i stan ,SPC samo u januaru i februarau kad se sveti vodica u BL uzme milione evra a da ne govorimo o tome da je opelo na sahrani 50 evra,krstenje 50 evra ,vjencanje 50 evra itd itd
 
Poslednja izmena:
Ajd ne lupetajte SPC ima novca previse,moze da gradi koliko hoce crkava a u Banjaluci ih je desetina izgradjena zadnjih 10 god
Narod u Srpskoj puno daruje crkvu
Bas juce mi je bio u kuci svestenik koji sveti vodicu ,ide od kuce do kuce po cjelom naselju i niko ne daje manje od 10 evra a kolika je Banjalauka ,SPC samo u januaru i februarau kad se sveti vodica u BL uzme milione evra a da ne govorimo o tome da je opelo na sahrani 50 evra,krstenje 50 evra ,vjencanje 50 evra itd itd

:rtfm: ode li ti u popove tu je kinta ... :worth:

Oces 300e na dan, nema problema, najunosniji posao na Balkanu!

Ni ne pita, sami daju, razvaljuju se od para a moral /// a novac ne kvari moral popova, cak sta vise jaca :super:

Nemoj da mi pricas , znam sve o popovima .. vidim kako zive skromno a kako im pojedine crkve propadaju a oni puni para , ali svako za sebe , ili 10% u Crkvu a 90% sebi plus koliko drzava daruje :ok:
 
Sacuvaj nas Boze od pohlepnih LoPopova :evil:


OTKRIVAMO NAJVEĆU TAJNU CRKVE (1. DEO): Kako popovi kradu pare, gde odlazi novac s ikona, tajni sefovi, kako godišnje 750.000 evra nestane u Hramu Svetog Save... (FOTO)


http://www.telegraf.rs/vesti/srbija...-750000-evra-nestane-u-hramu-svetog-save-foto


Vatikan , moj ti ... oce da sruse SPC ... ovo su fejk news /// pljuju po SPSc , sotone ... :hahaha:

A najjace je sto pustaju svoje podanike da sire pljuvacine po youTubu ... imas ove magove, one pasuljare, religiozne psihologe, jbt imaju celu vojsku iza sebe... samo da se kapital i zarada ne ugrozi. :per:

Isto je u celom regionu , nista nije bolje ni kod muslimana ni kod katolika ... nista, ista je to bagra, pitaj bilo kod Hrvata isto misli o njima... i tamo se krade i manipulise verom.
 
Da, bolesni ološ poput tebe ima takve tendencije, da na druge projektuje sopstvenu bolest :kafa:

Sta je korisnije za drustvo ... jedna Crkva ili Bolnica, Skola, Vrtic? :per:

Ja sam izgubio poverenje u Crkvu ... rado obilazim manastire, tamo nema lopova :hvala:

- - - - - - - - - -

А ко плаћа ово задовољство?

Успут свет је већ видео такав храм, Качавенда га је изградио код Бијељине. Да, онај Качавенда који је назад у служби и то не смета ни цркви, ни патриотама.

Palo sneba kao i kacavenderosu :ok:

Bog ih pomaze , direktno ... sto vise perverzija i gadosti to vise para i popularnosti.
 

Back
Top