Quantcast

SAMSUNG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Elenamb

Početnik
Poruka
8
Imam Samsung Galaxy S vec neka 4 meseca i zadovoljna sam, telefon je vrhunski..grafika, memorija..touch screen..savrseno.
Obozavam da ga koristim kao fotoaparat, ali se pitam, da li je moguce da takav telefon nema blic?? Ili sam ja stvarno glupa pa ne mogu da ga nadjem i aktiviram (sumnjam da je to, jer nemam problema sa tehnikom kao vecina zena :)

_KORDA_

Početnik
Poruka
4
Trazio sam po netu,Bada 1.2 se ocekuje za manje od mesec dana,a Bada 2.0 ce sigurno izaci za Wave. Tel. je odlican,ima high-end procesor,grafiku i dosta Ram-a,kupujem ga ovih dana,pa cu vam javiti moje utiske,po forumima samo cujem dobre utiske.

slatkica*

Početnik
Poruka
4
Imam jedan mali problemcic sa samsungom F480, ne znam kako da blokiram poruke. Neki manijak me mesecima progoni i uspela sam pozive da mu blokiram ali ne i poruke. Moze li mi neko pomoci?

prezasv69

Početnik
Poruka
2
Samsung GT-I5500 koji sam kupio pre dva dana vec mi pojede za prenos podataka preko 50000kb, kako da iskljucim EDGE ili GPRS da mi ne trosi vise pare.
Drugo kako da ubacim melodiju u ton zvona nema nikakvih opcija koliko sam gledao. A ne mogu da verujem ima android OS a opcije nema nikakve za podesavanje telefona.
A posto mi je ovo prvi tel. sa ovim OS. potrebna mi je pomoc

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
Vrlo ti je lako da resis taj problem,mozes da udjes u opcije za wireless i network i tamo pod Mobile network da iskljucis da se uopste povezuje na mobilni internet,a moze si preko android marketa da skines neki od mnogobrojnih aplikacija koji iskljucuje sve zive komunikacije na pritiskom na jendo dugme.
Ako hoces drugu melodiju onda prikacis telefon sa kablom na komp pa ubacis pesme koje zelis i onda kad zavrsis otkaci fon i nadji pesme gde si ih lagerovao u telefonskoj memoriji i onda pritisni na onu koju zelis da ti bude melodija biras opciju use as ringtone,sad ne znam dal je na srpskom ti ili engleskom telefon.

zlatkogoldboy

Početnik
Poruka
1
:dash: Trazeci nacin da ubacim JAD maker u Samsung GT-B5702
Jel zna neko kako to da instaliram
Da probao sam i skinuo Jad maker na PC i preko njega pravio jar file's i kad ih ubacim u tel ne radi.
A ako hocu nesto da skinem sa neta kaze invalid jad descriptor i zato trzim nacin da ga instaliram u Tel!
Hvala unapred

pecauros

Početnik
Poruka
1
U decembru prosle godine sam kupio samsung e 2550 u VIP-u. Posle mesec dana sam shvatio da telefon ne podrzava aplikacije koje su vece od 300 kb. Da li mi neko moze reci kako da resim ovaj problem? Hvala unapred!

Србодер

Zainteresovan član
Poruka
496
OMG, imam jedno jednostavno pitanje, dali je moguce dodati jos kolju alarm melodiju..
Samsung ima par svojih melodija ali ono je omg budi iz mrtvih:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:.. Dodje mi da polomim telefon..

Unapred zahvalan!!

krauterbox

Iskusan
Poruka
5.493
Ako može postavio bih i ja jedno pitanje.

Kada u New PC Studi-u uključim video konvertor pojavi mi se da izaberem jednu od tri opcije konverzije - MP4, K3G i SKM.

Koja je razlika i koja je najbolja?

Unaprijed hvala.

zx16

Početnik
Poruka
32
Да ли постоји могућност да се тема SAMSUNG разбије на моделе због лакшег праћења или по оперативном систему?

zx16

Početnik
Poruka
32
Tesko jer Samsung ima ogroman izbor telefona,jedino mogu da otvorim posebno temu o Android telefonima.

Ајде онда да поставимо и Андроид и Баду пошто су то тренутно два најзаступљенија ОС-а у Србији када је Самсунг у питању. Пошто имам Самсунг са Бада оперативним системом, могу рећи да га познајем више него добро и на једном другом форуму сам описао готово све што је битно за њега. Довољно је рећи да та тема има од јула када сам је поставио 22000 посета и 2600 постова?!
Мислим да би и овде била интересантна као посебна.
Можда би требало поставити теме по оперативним системима а унутар групе по маркама?
Ово износим као пример због лакшег сналажења корисника.
Рецимо, имамо тему Андроид онда када се отвори имамо Самсунг, хтц и остали, па када се отвори Самсунг имамо галакси....

Poslednja izmena:

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
Ајде онда да поставимо и Андроид и Баду пошто су то тренутно два најзаступљенија ОС-а у Србији када је Самсунг у питању. Пошто имам Самсунг са Бада оперативним системом, могу рећи да га познајем више него добро и на једном другом форуму сам описао готово све што је битно за њега. Довољно је рећи да та тема има од јула када сам је поставио 22000 посета и 2600 постова?!
Мислим да би и овде била интересантна као посебна.
Можда би требало поставити теме по оперативним системима а унутар групе по маркама?
Ово износим као пример због лакшег сналажења корисника.
Рецимо, имамо тему Андроид онда када се отвори имамо Самсунг, хтц и остали, па када се отвори Самсунг имамо галакси....

Toliku moc ja nemam,a i nema ovde toliko posetilaca da bi bila potreba da se forum toliko izdeli,neki put prodje i po 2 nedelje pre nego sto neko napise nesto na ovom PDF-u.

jasssminnna

Početnik
Poruka
1
Ja sam dobila na poklon samsung f480i i super sam zadovolja telefonom da nema jedan za mene veliki problem. Kada mi stigne poruka prikaze mi nepoznat broj iako je broj umemorisa. Pokusavala sam da stavim +381, ali cim mi se iskljuci tel ponovo se vrati na staro. Molim vas pomozite mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Giovanna

Iskusan
Poruka
6.617
Imam Samusung Galaxy, oko mesec dana i još nisam pronašla kako da dobijem potvrdnu informaciju da li je nekom poslata poruka.Ulazila sam u setings medjutim pojavi se pisamce i slovo i pored...Ne znam šta je to?

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.743
Imam Samusung Galaxy, oko mesec dana i još nisam pronašla kako da dobijem potvrdnu informaciju da li je nekom poslata poruka.Ulazila sam u setings medjutim pojavi se pisamce i slovo i pored...Ne znam šta je to?
Koji Galaxy?Ima ih vise,ako je Galaxy S onda ides poruke,pa settings,pa imas opciju za raport koju moras da chekirash.Kad posaljes nekom poruku raport stize posle par sekundi ako je poruka primljena.

evoluti0n

Zainteresovan član
Poruka
228
phone_344_8.jpg

Telenor je odlučio da tržištu Srbije uz svoje post paid pakete ponudi novi, vrlo moćan Samsungov smartphone - Samsung Galaxy S2, koji je zvanično predstavljen tržištu mobilnih telefona pre nešto manje od 2 meseca.

Opširnije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.