Samoubistvo

Kad_LupimLupim:
Ja kad bih, to bi moralo da bude u velikom stilu:

nuclear-bomb-explosion.jpg


Tako da ono... mojne me nervirate :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
#TAKY#:
Da li ti nekad dodje da se ubijes?Skocis sa krova ili preseces vene?To jeste greh ali tada resavas sve probleme........ne moras da ucis,da slusas roditelje kako ti seru 24 sata nad glavom o ocenama,ponasanju itd.Jedna bivsa osmakinja iz moje skole je na casu isekla vene zato sto je dobila keca iz biologije,problem je u tome sto su je na vreme odveli u bolnicu pa je prezivela na njenu zalost.....

ne dodje mi nikad da se ubijem, a svi kojima dodje blago vama vise riba za mene!

ako hoces da se samoubijes evo ti dobra zika www.myspace.com/calypsodj
 
@makijavelli
E covece pocela sam stvarno da te gotivim! Obicno po 4umu samo citam druge postove i umirem od smeha zbog silnih gluposti koje ljudi pisu al tebe sam bas zgotivila... Aplauz! ;)
 
nije lepo,ali je lakshe....stavljash se u situaciju da ne osecash nikakvu obavezu prema svetu sem prema
''onome gore''.....to je ruzhno i sebichno.....iako sam vernik,protivim se takvim stavovima....
 
micika_015:
Ja kad bih stvarno jednom odluchila da se ubijem nagutala bih se tableta...tako je najlakshe....xexe

Makijavelli je u pravu....tablete su lose za probavu :lol: zamisli da ih gurtas i bljujes ... koliko je to mucenja oko samoubistva :lol: :lol: :lol: ja se jos uvijek trzim starog dobrog harakirija 8-)
 
ustvari harakiri je jedan casan cin, i trebalo je imati muda to uraditi....znas koliko su ti ljudi odani caru...iznevjerivsi ga na bojistu....to bi ih malo je reci glizlo...to je razlog za harakiri
 

Back
Top