Samohrana majka

A sta je tvoj narod? Reci mi dal ti je drazi srbin koji u zivotu nije krocio na teritoriju Srbije ili neki madjar koji je 4to koleno koje zivi u Srbiji?
Naravno da je sebi napravila, al nije od juce tako vec vise od jedne decenije a problemi su sigurno poceli jos ranije, tacnije sada je deci napravila problem.
To je trebala ranije da misli, sada je jedino resenje konstantna novcana pomoc dokle God veci broj dece ne odraste pa pocne da doprinosi...
Ne znam koji je tvoj? Jel mi zivimo u istoj drzavi?
 
Mislim da svaka drzhava treba da ima toliko jaku socijalnu mrezhu da kad ispari tjatja uskache da omogutji da se izvedu djeca na put.

dve stvari mi idu na zhivce prva zashto je morala i sa drugim muzhem da radja , takodje izjava "sebi sam radjala djecu" dobro gloopo bi bilo retji shto toliko ili ovo ono , nek su joj zhiva i zdrava , shta je tu je

pomotj joj treba svakako.

Mnoge žene sebi rađaju decu.

U svakom sučaju i ovde se vidi beskorisnost centra za socijalni rad. Mislim da tu instituciju treba potpuno ukinuti.
 
Mnoge žene sebi rađaju decu.

U svakom sučaju i ovde se vidi beskorisnost centra za socijalni rad. Mislim da tu instituciju treba potpuno ukinuti.
Sebi ih radja ako može da vodi brigu o njima. Imati više djece je bogatstvo ukoliko ih ne držiš gladne, ne možeš da ih školuješ a radjaš i dalje očekujući da će neko da ti pomogne
 
Ja sam za to da treba biti odgovoran.Ne treba imati decu ako nemas dovoljno novca da ih skolujes,ili za njihov zivot uopste,ili ako nemas partnera koji bi sve to finansijski pomogao.Ako se nisi dobro udala,vec si i dalje siromasna,a bez mogucnosti da napredujes treba da razmislis.Dakle,ja sam protiv toga da se imaju deca ako je zensko jako siromasno,bez mogucnosti da nadje bolji posao,ako se nije dobro udala,i ako ima problema velikih sa svojom biloskom porodicom,drugim recima ako su ludaci.Ako ta zena,jos dok je bila devojka,ima neku losu porodicu,iz koje potice,i ne umeju da budu pristojni,onda je to velik problem.Recimo moja majka.Ona je imala taj problem da su i njen otac i majka,dakle moja baba i deda,bili uzasni roditelji,deda je pio,svadjao se,tukao je nekad,isto se i meni desavalo sa mojim ocem.Nije bio voljan da mi dozvoli da se provodim,da imam momke,prijatelje,da idem na mafiestacije,koncerte,desavanja u gradu,da uspem u studijama,da se udam i slicno.Hvala Bogu umro je.Nekad trebas prosto priznati poraz ako imas takve roditelje.Znam da neke zenske osobe,uspeju da prevazidju teske situacije,imaju porodice,decu,posao...ali,eto,ako imas lose roditelje i okruzenje mozda je bolje nemati decu,nekad su roditelji toliko suludi da je i nemoguce toj kcerci da se ostvari kao majka,mada trebas se uvek boriti.
 
Screenshot_20220314-204127_Chrome.jpg


Screenshot_20220314-204205_Chrome.jpg




Dobrota zivi 💖 da je interneta bilo pre svi bi isli kad se ide💖.
 
Poslednja izmena:

Back
Top