samo za domaćice

avesic:
bore, celulit, dlake , odprilike najuzbudljivije priče medju ženama ,,a da ,,,ima i onih koji je omekšivač najbolji,,,, e muka mi je što sam žensko ,,, normalno da ima i zanimljivih žena za razgovor ,, ali kafenisanje po kućama uz pacovske priče pa makar i bile u manjini ---- nije u redu ,,, takve žene prave šablon ponašanja od koga se ne sme odstupiti u suprotnom postaješ žrtva njihovih naoštrenih jezika ,,,,, --- ovo namenjeno nekim kokoškama što me iznervirale ,,, a glavni moto im je ,,,perem,čistim ,kuvam,peglam dakle valjam ,,,,fuj

VELIKI POZDRAV ZA AVESIC!!!!
 
bikica:
e,dobra ti je ova tema.....
voli te tvoja bikica :wink:


fala sestro ,,,

ej gore negde pročitah ,,, fora je ne biti žensko ,,, ma jok bre ,,ko to napisa izgleda ne prokuži poruku,,, srž stvari je bezvezotina nečijih života ,, i u toj praznini koja obuhvata svakodnevna dešavanja daju značaj sebi kao i ostalim žrtvama šablona ,,, moja poruka je namenjena ženama da nadju sebe u nečemu ,,,pa makar i da veze stolnjake ali da to radi sa ljubavlju ,,, one svakodnevne pacovske obaveze imamo svi ....pa i muškarci kojima je stalo do izgleda -ličnog tako i do neke vizuelne harmonije u domu ,,, ali to je to ,,, ne treba davati značaja ,,,,
i odgovor na moju depilaciju;;;; SISAJ GA :D ALI onako nežno ..polako , ljubi ga kao da je od čokolade ......
 
Hoću da pozdravim Sanju :wink:


I da kažem još nešto: nije uopšte bitno o ČEMU se priča, već KAKO se priča.
Ima gušiteljki sa kojima mi je i Dostojevski dosadan :? ,
a ima carica koje i o knedlama sa šljivama mogu da pričaju
tako da... ma tako da osetim ukus knedli u toj priči. :lol:

I to je to.
To je stil i duh.
A naravno da svi moramo da peremo j e b e n e sudove
(kupiću mašinu od prvih većih para, kunem se!),
i da peglamo i ostalo... :roll:
 
CaLiMeRo:
Hoću da pozdravim Sanju :wink:


I da kažem još nešto: nije uopšte bitno o ČEMU se priča, već KAKO se priča.
Ima gušiteljki sa kojima mi je i Dostojevski dosadan :? ,
a ima carica koje i o knedlama sa šljivama mogu da pričaju
tako da... ma tako da osetim ukus knedli u toj priči. :lol:

I to je to.
To je stil i duh.
A naravno da svi moramo da peremo j e b e n e sudove
(kupiću mašinu od prvih većih para, kunem se!),
i da peglamo i ostalo... :roll:
8)
 
ako je pozdrav za mene, zahvaljujem.
i od ponedeljka prelazim u ilegalu domacica, onih sto pre podne i pre vrucine ce da provedu vreme u omiljenom kaficu uz novine i laganoj setnji, peko podne odmore kad zavrse dnevne obaveze a popodne i vece provedu sa svojom porodicom. i da, naravno, pravicu knedle sa sljivama cim sljive budu zrele :).
dosta je bilo ganjanja karijere, sad je vreme za neke druge zivotne vrednosti :wink: :lol:
 
sanja:
ako je pozdrav za mene, zahvaljujem.
i od ponedeljka prelazim u ilegalu domacica, onih sto pre podne i pre vrucine ce da provedu vreme u omiljenom kaficu uz novine i laganoj setnji, peko podne odmore kad zavrse dnevne obaveze a popodne i vece provedu sa svojom porodicom. i da, naravno, pravicu knedle sa sljivama cim sljive budu zrele :).
dosta je bilo ganjanja karijere, sad je vreme za neke druge zivotne vrednosti :wink: :lol:

Smrc :cry: :cry:
 
sanja:
ako je pozdrav za mene, zahvaljujem.
i od ponedeljka prelazim u ilegalu domacica, onih sto pre podne i pre vrucine ce da provedu vreme u omiljenom kaficu uz novine i laganoj setnji, peko podne odmore kad zavrse dnevne obaveze a popodne i vece provedu sa svojom porodicom. i da, naravno, pravicu knedle sa sljivama cim sljive budu zrele :).
dosta je bilo ganjanja karijere, sad je vreme za neke druge zivotne vrednosti :wink: :lol:

e tako cu i ja - ako se ispostavi da moja zena moze da zaradjuje mnogo vise od mene a da ja treba da vaspitam decu i tako taj rad...

verovatno cu onda slikati.... ili upisati reziju...
 
ne verujem da ces i ti kao i ja.
ja idem na trudnicko, a to nema veze sa visinom primanja i onim o cemu si pisao kao poredjenjem.
i ne brini, moja komunikacija sa kancelarijom i poslom ce i dalje postojati...
 
sanja:
ne verujem da ces i ti kao i ja.
ja idem na trudnicko, a to nema veze sa visinom primanja i onim o cemu si pisao kao poredjenjem.
i ne brini, moja komunikacija sa kancelarijom i poslom ce i dalje postojati...

ma zatrudnecu i ja - CEEEEEEEEEEEESTITAMOOOOOOOOOOO - bas mi je drago sto ces da imas beeeebuuuu... imacu i ja - ako me devojka ne natera da abortiram :)
 
ajte ajte
pa neki ovde :) i nemaju više pms
pa da se žestite
kad dođu jednom mesečno da se istresu
i drugi put kad imaju ovulaciju a nezadovoljene :D


nemaaaa...nemaaaa...nemaaaa, URA!!! :mrgreen:

Vreme je soušlajzing :D

ajmo domaćice, ajmo trudnjače, ajmo dečaci....kamo vam hajspirit? :lol:
 
Kažu mi pogledaj monolog umišljene vampike i domaćice

avesic:
bore, celulit, dlake , odprilike najuzbudljivije priče medju ženama ,,a da ,,,ima i onih koji je omekšivač najbolji,,,, e muka mi je što sam žensko ,,, normalno da ima i zanimljivih žena za razgovor ,, ali kafenisanje po kućama uz pacovske priče pa makar i bile u manjini ---- nije u redu ,,, takve žene prave šablon ponašanja od koga se ne sme odstupiti u suprotnom postaješ žrtva njihovih naoštrenih jezika ,,,,, --- ovo namenjeno nekim kokoškama što me iznervirale ,,, a glavni moto im je ,,,perem,čistim ,kuvam,peglam dakle valjam ,,,,fuj

Zar mislite da ste vi različite?
Prva trećina osobina sigurno nije razlika.
Ono da postoje zanimljivije teme to je verovatno razlika. :lol:
Ali odmah od prvog ali opet sve zajedničko. Različito se osudjuje. Različiti doprinosi se subjektivno različito ocenjuju , ali su svi vredni na svoj način....

Džabe priče....
A možda i nisi žensko, ali si riba....to si htela da čuješ....
 

Back
Top