Sama i presrecna lol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

ako je tebi dobro, meni je još bolje, aj uzdravlje!
 
Dodjoh kuci...jaoj...sad treba na brzinu da pripremim sve za sutra...

prvo posao,pa folklor,pa skola plesa,pa prijem-polu formalni lol

moram naci sta cu obuci....

mike, sta bi ti na pp-tu?

Cek bre ti si kao radila?a ovde dan i noc
attachment.php
:lol:
 
kako je zalosno kada riba tvojih godina nije bila uspesna da nadje muskarca sa kojim moze da se oseti kao jedno (da ne pomislis da zelim da drvim kako je za srecu potrebno dvoje)


p.s. u jug bogdanovoj u sex shopu imas vibratore na snizenju, pozuri deda mraz te ne ce posetiti ti sad sebi i deda mraz i roda :rotf:
 
čovek će uvek pre biti srećan kada je sam nego kada mora da pravi raznorazne kompromise.
to da sreće nema bez drugoga je program ukucan u glave ljudi kako bi svoje pameti prepolovili.
najglasnije o sreći u porodici sa buljukom dečurlije, pričaju one žene koje su se najviše i zaiebale.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top