Sama i presrecna lol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tako je. A vlast vekovima propagira i primenjuje svoju želju da pojedinca obezglavi i strpa ga u kavez uveravajući ga da ga tamo čeka jedina prava sreća.

pa ebote ja stvarno ne znam sto vi svi krijete formulu za srecu od mene :lol:
nije bre u redu kakvi ste vi ljudi

znas kako ja to gledam ja da mislim da sam srecna sama i da samo samodovoljna lepo bih otisla u sumu sagradila kucicu i Bog da me vidi...ne bih uopste vise komunicirala s ljudima
ili ukoliko ste vise naklonjeni koceptu seks ondak e sreda u 7 bam bam zdravo vidimo se...bez icega drugog sto podrazumeva biiiilo sta drugo...mada je i tu hebi ga ukljuceno drugo ljudsko bice :lol:
sve ostale ljude koji pricaju jedno a rade drugo svrstavam u grupu licemera koji su bili povredjeni i razocarani pa imaju konflikt izmedju toga da zele da se zastite i zelje za ljubavlju

daklen ja licno ne mislim da je to sreca vec tuzan i jadan strah i samozavaravanje...a opet ljudi nalaze srecu u mnogim stvarima koje ja ne razumem...dakle ne mogu da primenjujem svoj pojam srece na sve druge ljude
eto ako koleginica tvrdi da je srecna ja joj verujem i drago mi je...ja ne bih bila
 
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

Jedan savet, kad stavis lol na temu, onda dobija drugi kontekst, ovaj tvoj naslov deluje kao parodija - sama i srecna :lol:
Sto u principu i jeste, ali verujem da ti to nije bio cilj.
Elem, naravno da smo srecniji sami nego u pogresnoj kombinaciji. Ali to ne znaci da smo srecnijij sami nego u dobitnoj kombinaciji :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top