Sama a zena

Navire mi pitanje da li žena mora da pripada muškarcu jer je tad nečija da nebih bila svačija?

Koliko je u društvu prihvatljivo da žena živi sama ? Mislim da sa mirom živi sama ?

U njemackoj to recimo nije bas nikakav problem
Žena ne pripada nikome.Rađamo se kao slobodna bića.To što negde žene "ukalupljuju" u sistem "dvoriti i služiti drugima", to je društveni problem. Nije nikako civilizacijska tekovina.
Bolje živeti i sam i imati svoj mir, nego biti "uparen ili ukalupljen" i provesti život onako kako ti ne odgovara. Ofc,...život je "čudo", pa se sve to može nekad promeniti.
Šta "selo" kaže,...znači menjati ili "selo" ili te boli briga!
 
Žena ne pripada nikome.Rađamo se kao slobodna bića.To što negde žene "ukalupljuju" u sistem "dvoriti i služiti drugima", to je društveni problem. Nije nikako civilizacijska tekovina.
Bolje živeti i sam i imati svoj mir, nego biti "uparen ili ukalupljen" i provesti život onako kako ti ne odgovara. Ofc,...život je "čudo", pa se sve to može nekad promeniti.
Šta "selo" kaže,...znači menjati ili "selo" ili te boli briga!


ovije je vetjina

makar je prije 35 godina tako bilo a 35 godina je odvishe malen prostor da se jedno drushtvo promijeni
 
ovije je vetjina

makar je prije 35 godina tako bilo a 35 godina je odvishe malen prostor da se jedno drushtvo promijeni
Sve to stoji,...ali nemamo 100 života, nego ovaj jedan jedini!
Pitanje je samo hoćemo li ga provesti po svome ili po tuđim merilima i kriterijumima? Ljudi samo sve previše komplikuju, drame i nepotrebno zadiru u tuđu intimu.
Ako mene pitaš!
 
Alo.Licemerje na max.Ne izbijaš sa teme.A ovamo glumataš.
Screenshot_2022-11-13-18-40-42-849_com.android.chrome~2.jpg


Da vadim sad postove?
 

Back
Top