Sama a zena

Zavisi od žene. Ukoliko ona u tom vidi problem onda jeste, ukoliko za sve prepreke u životu koje ne preskoči traži opravdanje u tom što je sama, opet jeste.
Generalno, to nikakav problem nije.
 
Nisam sigurna jel izmisljeno

Žena jeste izložena nabacivanju, ne moralnim ponudama, te mnogobrojni prijatelji familija koja ispituje sto si dama i koji stalno žele da te upoznaju sa nekim samcima
To zabadanje noseva u privatne stvari nije samo problem za žene. Tračibabe pitaju i momke jel ima kakva cura, rođaka moja ihhhh što je dobra a nema momka. Balkanski mentalitet koji je takav kakav jeste da nas uvijek zanima šta se dešava u tuđem dvorištu. A nemoralne ponude msm tu neću ni da komentarišem.
 
bolje sam ( sama ) nego sa budalom
biti sam ima svojih prednosti
:mrgreen:

Istina.
Sestricna (budala) zeli se razvesti od muza (jos veca budaletina), ja je ohrabrujem dok njeni roditelji od muke skacu do plafona a svekrva (kod koje njeni sinovi ne zele ici, kazu da baba stalno prdi), drami i urlice da ce se u tom slucaju otrovati.

:rotf:
 
Navire mi pitanje da li žena mora da pripada muškarcu jer je tad nečija da nebih bila svačija?

Koliko je u društvu prihvatljivo da žena živi sama ? Mislim da sa mirom živi sama ?

U njemackoj to recimo nije bas nikakav problem
Zena pripada sama sebi :)
Jedino ako se bolje oseca (zbog razlicitih psiholoskih, i materijalnih razloga) da pripada nekome.Mozda joj to daje osecaj sigurnosti
 
E bravo,znaci treba imati herca i biti s nekim,sto podrazumeva da samci nemaju a ne da je u drugima problem,nemoguce da je sve nekvalitetno za njih prekvalitetne samce

pogresno shvaceno. Ljudi znaju ostati u dugim losim vezama zbog straha od samoce. Koliko parova vidim koji su nezadovoljni, frustrirani i depresivni jer nisu uspjeli izgrditi kvalitetan odnos u dvoje ali su zajedno iz neke navike ili straha
 
E bravo,znaci treba imati herca i biti s nekim,sto podrazumeva da samci nemaju a ne da je u drugima problem,nemoguce da je sve nekvalitetno za njih prekvalitetne samce
Разлози за самачки живот си разни. Не значи да је особа увек оштећена и себична. Свакако је боље сам него са неким реда ради.
Али су најчешћи погрешни критеријуми, самопрецењивање и неискреност, прво према себи па и према том неком.
 
Разлози за самачки живот си разни. Не значи да је особа увек оштећена и себична. Свакако је боље сам него са неким реда ради.
Али су најчешћи погрешни критеријуми, самопрецењивање и неискреност, прво према себи па и према том неком.
I na sve to mnogi ne mogu nista da nadju,kako to niko da ne pomene,svi su kao sposobni ali nece bilo sta
 
Navire mi pitanje da li žena mora da pripada muškarcu jer je tad nečija da nebih bila svačija?

Koliko je u društvu prihvatljivo da žena živi sama ? Mislim da sa mirom živi sama ?

U njemackoj to recimo nije bas nikakav problem
Žena ne pripada muškarcu, može da bude u ljubavnoj vezi/braku sa muškarcem, da budu partneri, supružnici i slično...
Veliki je problem kad muškarac počne ženu da tretira kao nešto što poseduje i obrnuto.
A najviše me nervira - Izludjuje predrasuda da je žena koja je sama, svačija 😠
 

Back
Top