Quantcast

sam se ukljucuje

dvoje

Obećava
Poruka
88
Postovani poznavaocu hardvera,evo sta mi se dogadja
Ukratko:Kada utikac ubacim u struju, kompjuter se sam upali.Kada bilo ko drugi uradi to usto, nista se ne desava (sto je normalno).Osecam se kao lik iz dosijea X.
Pitanje:sta je uzrok tome, kako to da sprecim I da li je opasno za sam kompjuter
Hvala unapred

dvoje

Obećava
Poruka
88
Ma kakav bios.Kod drugih se ne ukljucuje na istom podesavanju samo u mojoj ruci. Ko da sam postao nesto izmedju spidermana i elektricara.Naravno tebi hvala svakako na pokusaju, ali to ne moze biti problem. Sad mi je vaznije da li to steti kompu

jozza

Zainteresovan član
Poruka
372
A jesi li probao da vidish da li bi sijalica zasvetlela ako bi je stavio u usta, ili da uzmesh unimer pa da izmerish razliku u potencijalu izmedju leve i desne ruke (pod pretpostavkom da jako EM polje chini probleme sa tvojim kompom, a da ga ti indukujesh). A da pozovesh nekog (sa viskom ili rakljama) da vidi da li ima podzemnih voda ispod mesta gde je rachunar? He, he, he...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.