Sajtovi za ocenjivanje i komentare

Pozdrav,
Konacno smo zavrsili sa dizajnom i tehnickim delom (manje vise) pa bih zeleo jos neko misljenje pre finalne verzije.

radi se o usko orjentisanom forumu: iPhoneMANIJA

Sve kritike su dobro dosle, mi vise nismo objektivni

hvala za svaki komentar

www.iphonemanija.com

Super, i ako mi krene pegla od PINK boje iz dobro poznatih razloga... ovo je retko lepo odradjen forum kod nas, neko se bas iscimao :)
Ne znam koliko je kod nas iPhone popularan obzirom da ga nema u regularnoj prodaji, ali verovatno znate sta radite.

Obzirom da ste novi nadam se da se nece pretvoriti u svastaru kao vecina foruma.

Odlicno,
Srecno !
 
Pozdrav,
Konacno smo zavrsili sa dizajnom i tehnickim delom (manje vise) pa bih zeleo jos neko misljenje pre finalne verzije.

radi se o usko orjentisanom forumu: iPhoneMANIJA

Sve kritike su dobro dosle, mi vise nismo objektivni

hvala za svaki komentar

www.iphonemanija.com

IP Board je fantasticna forum platforma! Sajt je prelep...jasno , citko i pregledno!
 
Surfujući po netu nabasao sam na ovaj sajt neke firme za veb dizajn ( www.mida-studio.com ). Dizajn izgleda veoma moderno i sto je najvaznije funkcionalno, cini mi se da je skoro pusten u rad.
Bacite pogled.

Druže, kaži lepo da je tvoj sajt ili nekog tvog koga hoćeš da promovišeš. I ja nabasam na brdo sajtova na netu raznih veb agencija, pa ne kačim ovde a i nemam informaciju kada je koja puštena u rad.

P.S. Ne radi vam link u footer-u: http://webdizajn.mida-studio.com/izrada-sajtova-cene.html
 
I ja druze nabasavam na brdo reklama i besplatnog prmovisanja za neke gluposti pa opet ne sputavam nikoga niti pokusavam da ga prozovem.
Poenta je ipak bila da vidimo feedback obicnih internet korisnika, tj. da cujemo neki pozitivan ili negativan komentar sto se tice sajta.
Uzgred, hvala na sugerisanju za mrtav link.

Pozdrav.
 
I ja druze nabasavam na brdo reklama i besplatnog prmovisanja za neke gluposti pa opet ne sputavam nikoga niti pokusavam da ga prozovem.
Poenta je ipak bila da vidimo feedback obicnih internet korisnika, tj. da cujemo neki pozitivan ili negativan komentar sto se tice sajta.
Uzgred, hvala na sugerisanju za mrtav link.

Pozdrav.

Druze, sto se osecas prozvanim? Ne vidim kako te sputavam, kao sto si napisao gore, u citatu? Moze objasnjenje?

Ako vam je poenta da vidite kakav je feedback obicnih internet korisnika, ne znam sta si ocekivao onakvim pristupom? Da li mislis da je meni, kao obicnom internet korisniku npr., bitno kako izgleda sajt neke tamo agencije na koju si nabasao na internetu? Kakav odgovor ocekujes od mene u tom slucaju? Da je sajt lep? Ili da je manje lep? Kakvu korist ti imas od te informacije?

Ako si hteo da dobijes komentar o izgledu i funkcionalnosti sajta, onda tako i napisi.
"Pogledajte ovaj sajt, zelim komentare sta po vama valja a sta ne, da eventualno promenim."

Nema na cemu (za mrtav link), tu sam da pomognem.

Pozdrav.
 
Evo sajta jedne grupe iz Crne Gore koja se bavi izradom i modifikovanjem PC igara ... Dobro bi nam došla jedna STROGA kritika-Hvala unapred!! ;)

http://cyberactive.weebly.com/index.html

Poz druze!

Bicu krajnje objektivan, naravno, po meni sta ne valja i sta je ok. Dakle, nema ljutis :)

Sta ne valja?
1. Kupite hosting i domen, to bar nije skupo. Ako vam je ovo neka beta-alfa-mega faza onda OK.
2. Boje. Drecava zelena mi ubija oci, ne mogu duze od 5 sekundi da gledam u header deo sajta. Sta vam je ono belo sa strane?
3. Od vrha sajta do Novosti dela imate previse praznog prostora. Takodje, ispod Facebook dugmenceta sa leve i ispod banera sa desne strane deluje previse prazno.
4. Statistika. Koja je svrha statistike? Mene apsolutne ne zanima koliko ste imali posetioca danas, koliko juce, koliko je njih iz Tanzanije a koliko iz Pakistana trenutno online. Ako moze to da se skine, po meni, skidajte!
5. 'O nama' stranica. Malo preformulisite taj tekstic.

Sta je dobro?
1. Mladi ste momci (koliko vidim na sajtu), imate vremena i prostora za napredovanje (sto se tice veb dizajna).
2. Tehnologija je mnogo napredovala u odnosu na vreme kada sam bio vasih godina, sada vam je sve dostupnije i imate svo neophodno znanje na dohvat ruke, iskoristite ga.

Srecno u daljem radu momci! ;)
 
Novi sajt za narucivanje hrane putem interneta
http://www.klopanaklik.com
:klap:

Uh krene mi voda na usta od ovoga :)

Iskreno, koristim jedan drugi sajt za ove stvari sa kojim sa prilicno zadovoljan , verovatno znas o kom sajtu je rec... koncepcija je vrlo slicna, Na njihov sajt sam navikao kao visemesecni korisnik, ali mi se tvoj na prvu ucinio mozda preglednijim za narucivanje i odabir hrane....

dizajn. stvar ukusa, ali mislim da background-ovi ne moraju da budu toliko upadljivi odnosno licno bih povecao sirinu stranice za makr jos jedno polje (cetiri umesto 3 restorana po horizontalnoj osi)

Na pocetku imas mali zez koji sam video totalno slucajno :) Na primer kliknuo sam na lokaciju Beograd-Novi Beograd Fontana i izadje 31,32 i 33 blok , a sama fontana se nalazi u bloku 1. Nije neka greska samo eto sitnica koji ispravi i pregladaj da li jos ima takvih sitnica...

generalno SUPER ! ... i vrlo korisno ...
svaka cast i guraj dalje...srecno!
 
Аикидо Србија

Сајт намењен љубитељима Аикидоа.

Vrlo lepo i pregledno. Sto se izlgleda i organizacije sadrzaja tice, prezadovoljan sam.
jedino sto bih promenio je vertikalno rastojanje od headera do dela gde pocinje content... Skratio bih ga lepo, ako ne i za pola...

Sto se optimizacije tice, sada cu da pogledam malo, pa ako nesto upadne u oci, pisem...
 

Back
Top