Sajtovi za ocenjivanje i komentare

evo da se malo vratim i na ovaj forum...
www.chemaweb.net
juče pokrenut, skroz izmenjena koncepcija sajta..

E nije lose. Kod tebe je urnebesan sadrzaj. Cepao sam se pola sata za onog Krnetića. hahaha Ako nisi menjao vreme, covek je legenda. :D


@ssbser
Jako opterecuje ff iz nekog razloga. Mrzelo me da listam. Pogledao sam iz opere, normalno je. Rekao bih da si sa js ili nekim sumanutim rasporedom elemenata smorio ff, nemam pojma, pogledaj... Svakako to ne bi smelo da se desava jer nista specijalno nemas sto bi moglo da pravi opteresenje browseru.
A cene su ti svetske...
 
E nije lose. Kod tebe je urnebesan sadrzaj. Cepao sam se pola sata za onog Krnetića. hahaha Ako nisi menjao vreme, covek je legenda. :D


@ssbser
Jako opterecuje ff iz nekog razloga. Mrzelo me da listam. Pogledao sam iz opere, normalno je. Rekao bih da si sa js ili nekim sumanutim rasporedom elemenata smorio ff, nemam pojma, pogledaj... Svakako to ne bi smelo da se desava jer nista specijalno nemas sto bi moglo da pravi opteresenje browseru.
A cene su ti svetske...

Hvala puno. Nisam ništa menjao, svi statusi su original ;)
 
@lacky_BN
Meni nije jasna asocijacija na LA... tj. ima ih previse ali ni jednu ne nalazim kao adekvatnu za tvoj sajt. Mozda mi se spava... mozda cu sledeci put skontati, ali na prvi pogled mile kitic i ruzicasta kompanija veze sa zivotom nemaju a ponajmanje sa la. Jel' to nota la? Kao do re mi fa so la itd..?


@ssbser
Sto se mene tice nije lose. Samo one slicice dole vode ka stranici koje nema: http://www.modcommerce.rs/katalog/sadrzaj.html
i mislim da bi bilo mozda bolje da taj silni pdf prebacis delom u html pa negde pored teksta stavis da moze i u pdf formati da se preuzme. To ako je tvoja firma i radio si za sebe, ako ne bas te briga - ako se njima svidja tebi jos bolje :)
 
Poslednja izmena:
@ssbser
Sto se mene tice nije lose. Samo one slicice dole vode ka stranici koje nema: http://www.modcommerce.rs/katalog/sadrzaj.html
i mislim da bi bilo mozda bolje da taj silni pdf prebacis delom u html pa negde pored teksta stavis da moze i u pdf formati da se preuzme. To ako je tvoja firma i radio si za sebe, ako ne bas te briga - ako se njima svidja tebi jos bolje :)


Dobro si primetio taj link koji ne radi, hvala...
Nije moja firma ;)
 
@lacky_BN
Meni nije jasna asocijacija na LA... tj. ima ih previse ali ni jednu ne nalazim kao adekvatnu za tvoj sajt. Mozda mi se spava... mozda cu sledeci put skontati, ali na prvi pogled mile kitic i ruzicasta kompanija veze sa zivotom nemaju a ponajmanje sa la. Jel' to nota la? Kao do re mi fa so la itd..?


@ssbser
Sto se mene tice nije lose. Samo one slicice dole vode ka stranici koje nema: http://www.modcommerce.rs/katalog/sadrzaj.html
i mislim da bi bilo mozda bolje da taj silni pdf prebacis delom u html pa negde pored teksta stavis da moze i u pdf formati da se preuzme. To ako je tvoja firma i radio si za sebe, ako ne bas te briga - ako se njima svidja tebi jos bolje :)

Prijatelju hvala na sugestiji, zaboravio sam reci da jos nisam zavrsio ubacivanje muzike na site, trenutno je ubacena narodna muzika, a uskoro ide i zabavna...
Tako da ce biti za svakoga po nesto..
 
DuleMajkeJevrosime5Sombor
Imam ja. Kako brzo stancujes ove sajtove... Jel se php programer pa nalazis samo template i radis,
ili prepravljas... Malo mi ne jasno

hehe..ovako.. za jedan ovakav sajt do stanja u kom se sad nalazi trebalo mi je oko 6 sati aktivnog rada (tako je to kad se radi i za prodaju z:))...reč je o joomli i profesionalnom template-u koji sam najviše obradio u pozicioniranju i širini prostora za module, i doradi par slika a sve ostalo je ostalo nepromenjeno. z:poz:
 
Dule, lepo to izgleda. ;) Dizajn je bas pro.

Samo, naslovna u glavnoj navigaciji promeni u link koji ces sam uneti jer samo na jednom mestu joomla daje putanju do cite index.php. Cim se napravi novi meni i jedna stavka bude izgled pocetne strane kao blog, nema normalnu adresu nego ?nesto= , i posledica je lose pozicioniranje elemenata.

offtopic
Pitao bih te nesto, vidim da si sajt hostovao kod deltabithosting, kakvi su? Koji paket si izabrao i da li imas jos neki sajt kod njih... ima li frke sa vecim brojem posetioca tj. znas li koja bi odprilike bila gornja granica. Mislim u slucaju joomla sajta jer skripta je konstanta za opterecenje.
Biram hosting upravo, a vidim da su im cene ok plus imaju i jeftine domene.
Hvala ;)
 
hvala puno.. z:lol: samo ima jos dosta da se radi..treba da kupim domen i sl..
znam za ovu grešku koja se javlja sa ovim news slider-om, ali ukoliko sam podesim početnu stranu tako da bude čist index.php, onda mi se ne vide vesti sa front page-a..pokušavao sam sve moguće kombinacije, ali ne ide z:(
A što se tiče deltabit-a do sada nisam imao nikakvih problema. Hostovao sam kod njih sajt koji sam prodao www.teensvet.info, mobilnaarena.com (koji tek treba da pokrenem) a takodje i ovaj, koji je na free domenu i na hostu ovog drugog sajta.
Uzimao sam do sada samo Nano paket koji je 700 dinara sa besplatnim .info domenom i Nano sa .com domenom. Postoji jedna greska na njihovom sajtu ( da li slučajna ili namerna) uz svaki hosting paket pise da ide 10 dodatnih domena, a ustvari ide samo 1. Sve sem toga je onako kako pise, a najvise mi se svidja protok od 15gb koji ide uz ovaj Nano paket, tako da nikad nisam imao problem sa posetama, kao sto trenutno imam na www.chemaweb.net. :zpozdrav:
 
Ma ja sam ti rekao za "naslovna" u glavnoj navigaciji (gore). Imas "naslovna" u navigaciji sa leve strane i u footer-u koje rade lepo jer linkovane su ka exyucafe.co.cc , dok je ona prva na vrhu verovantno prikaz pocetne strane kao blog. Zameni samo da bude spoljasnji link i to je to.

Hvala na informacijama. :)
 

Back
Top