Sajber-upišanci protiv Brankice

:rotf:

Pazi se da tebe ne ošamari.. Ona sve ovo čita :rotf:

Citam, citam...

Da znas da bi to bila pametna ideja...;)


Ne znam samo koliko li ce Pobedonooscev da izgara da udje u tu grupu. A ima da cepti od besa ako ga ne pozovemo, i na svaki nacin da nam dosadjuje na temama.
Nego, neka ide u Hajd park da se bori protiv te nepravde!
 
Poslednja izmena:
Ne znam, sele, ali mi se cini da je meni veceras nastupio sumrak svesti, potrudi se da me razuveris da mi se samo cini:)


=a
lergicna;12256722]prosto neverovatno koliko komentara na ovaj tekst koji, očigledno nisu ni pročitali i još gore...potpuno iste baljezgarije na različite Pančićeve tekstove..............našli su da pljuju po njegovom izgledu pa iz toga izvode zaključke...:udriglavu::udriglavu:na isti način, istim "argumentima komentarišu unutrašnju i spoljnu politiku, sport.klimatske promene

da li na ovo
..............joj Srbio...otišla si u qu*ac
ili na ovo?
 
prosto neverovatno koliko komentara na ovaj tekst koji, očigledno nisu ni pročitali i još gore...potpuno iste baljezgarije na različite Pančićeve tekstove..............našli su da pljuju po njegovom izgledu pa iz toga izvode zaključke...:udriglavu::udriglavu:na isti način, istim "argumentima komentarišu unutrašnju i spoljnu politiku, sport.klimatske promene..............joj Srbio...otišla si u qu*ac

Ma pročitali su tekst,zato su i komentari takvi,prepoznala se ekipa tastatura-boraca protivu Teofila i Brankice a za čast huligana i ološa.Po njima je to zavera B92,urota stranih sila,B.Stanković izmišlja,Teofil strani plaćenik itd,uobičajeni repertoar samozvanihpatriota i šabanadžovića.
 

Back
Top