Sajber-upišanci protiv Brankice

ispostavi se da ima i nešto ispod: ovaj put to su sajber-huligančići, upišanci u kućnim papučicama, koji iz svojih urinoznih sobičaka šire smrad mržnje i nasilja. Naravno, virtuelnog nasilja, ali to ne znači da je ono bezopasno i za potcenjivanje: takvo može sasvim lako da nađe rezonancu u “stvarnom” životu, i to i jeste cilj sajber-upišanaca: da neko stvarno učini ono o čemu oni maštaju.


Teofilo je , ocigledno obilazio i ovaj forumz:lol:z:lol:z:lol:
 
Taj 'neskolovan' je procitao vise knjiga nego sto ti izgovoris pojam 'civut' u jednoj godini.

Ништа њему не вреди читање када он не зна шта да учини са тим прочитаним - био цепаница и остао комунистичка цепаница...

Уосталом довољно је мало размислити о психолошком профилу младог човека чије дупе не може да се смести ни на 2 столице, али важно да има "пуштену косу" од пола метра и то 2009.године. Шта тај лик ради када тако изгледа? Па проводи живот на релацији ФРИЖИДЕР-КЛОЗЕТ... а све што напише то је у паузи између ЖДРАЊА И СРАЊ*... то је то... потпуно безвредна личност, незадовољан самим собом, пун комплекса мање вредности а то сам и доказује јер је умислио да он и још неки њему прихватљиви имају "Име и Презиме"... јадан... мени је њега у ствари жао...
 
Ништа њему не вреди читање када он не зна шта да учини са тим прочитаним - био цепаница и остао комунистичка цепаница...

Уосталом довољно је мало размислити о психолошком профилу младог човека чије дупе не може да се смести ни на 2 столице, али важно да има "пуштену косу" од пола метра и то 2009.године. Шта тај лик ради када тако изгледа? Па проводи живот на релацији ФРИЖИДЕР-КЛОЗЕТ... а све што напише то је у паузи између ЖДРАЊА И СРАЊ*... то је то... потпуно безвредна личност, незадовољан самим собом, пун комплекса мање вредности а то сам и доказује јер је умислио да он и још неки њему прихватљиви имају "Име и Презиме"... јадан... мени је њега у ствари жао...

U stvari, ti nista ne mozes da zameris Teofilu Pancicu, jer i ne znas kako bi...sem njegovog fizickog izgleda..z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

Prica se medju beogradskim forumasicama da na Krsti obitava neki eremita , faca do yaya...lep ko slika, a na slici ...z:mrgreen:z:mrgreen:z:mrgreen:

da nisi ti, romeo???z:D
 
U najmanju ruku cudno, mada meni nije!

Ovaj isti, kao i B92, kao i njima slicni, nisu digli svoj glas u odbranu svog kolege novnira Aleksandra Tijanica (ma sta ja o njemu licno mislila) kada je LDP izvela akicu "Streljacki vod za Aleksandra Tijanica

Kliknuo sam na link i video onaj klip. Mali šupci, hrabri koliko i ovi što srbuju okolo. Inače, Tijanić nema školsku spremu za posao koji obavlja. Voja koji voli zakon više nego leba mu namestio taj poso. : )))
 
Ништа њему не вреди читање када он не зна шта да учини са тим прочитаним - био цепаница и остао комунистичка цепаница...

Уосталом довољно је мало размислити о психолошком профилу младог човека чије дупе не може да се смести ни на 2 столице, али важно да има "пуштену косу" од пола метра и то 2009.године. Шта тај лик ради када тако изгледа? Па проводи живот на релацији ФРИЖИДЕР-КЛОЗЕТ... а све што напише то је у паузи између ЖДРАЊА И СРАЊ*... то је то... потпуно безвредна личност, незадовољан самим собом, пун комплекса мање вредности а то сам и доказује јер је умислио да он и још неки њему прихватљиви имају "Име и Презиме"... јадан... мени је њега у ствари жао...

On komunisticka cepanica, a ovi koji ga napadaju kukaju kako se SFRJ i JNA raspala, i koriste se ekonomsko-komunistickim populizmom... Pravi komunac, stvarno...

Dobro, ruzan je I debeo, fantasticna kritika njegovih politicko-drustvenih razmisljanja z:hm:
 
Ништа њему не вреди читање када он не зна шта да учини са тим прочитаним - био цепаница и остао комунистичка цепаница...

Уосталом довољно је мало размислити о психолошком профилу младог човека чије дупе не може да се смести ни на 2 столице, али важно да има "пуштену косу" од пола метра и то 2009.године. Шта тај лик ради када тако изгледа? Па проводи живот на релацији ФРИЖИДЕР-КЛОЗЕТ... а све што напише то је у паузи између ЖДРАЊА И СРАЊ*... то је то... потпуно безвредна личност, незадовољан самим собом, пун комплекса мање вредности а то сам и доказује јер је умислио да он и још неки њему прихватљиви имају "Име и Презиме"... јадан... мени је њега у ствари жао...

Nije lepo coveka karakterisati samo po njegovim fizickim osobinamaz:(

Kapiram da si ti neki lepotan Bred yebeni Pit ili nesto slicno tome ??
Cim si se nasao najpozvaniji da se rugas Teofilovom izgledu..z:(

Cujem da te zovu po forumima "Lepi Eremita"..z:shock:z:shock:z:shock:
 
Onog istog Cedomira Jovanovica ciji amandman je danas usvojen, u kojem se trazi ne samo kazne za navijace, nego i za mitinge politicara, i sve druge mainifestacije!

Mene bi stvarno bilo sramota, ali, taj za sramotu ne zna, kao ni B92.

Danas je u Skupstini Aleksandra Jankovic procitala (sto znaci nije govorila napamet, citirala) da su upravo navijace 2000. godine, bili nagradjeni od B92 za sve ono sto su izvikivali na stadionima, sto su "obarali" i uspeli da obore na taj nacin Milosevica, i dali im, zamislite BAKLJE kao nagrade!

Ko je gledao Skupstinu zna o cemu pricam!
Mene bi bilo sramota, ali, Pancic, B92, LDP i slicni, za sramotu ne znaju, jer obraza nemaju, umesto obraza nose djon, vrlo skup, Soroshev!



Кад се сетим шетњи 96. - 97. године па блокираног Београда за време двомесечних демонстрација.

Заиста , ова власт сваким даном све више пљује и гази по вредностима које је пропагирала и за које се борила против Милошевићевог режима.

Диктатура се уводи коначно и само заслепљен је не види.
 
Nije lepo coveka karakterisati samo po njegovim fizickim osobinamaz:(

Kapiram da si ti neki lepotan Bred yebeni Pit ili nesto slicno tome ??
Cim si se nasao najpozvaniji da se rugas Teofilovom izgledu..z:(

Cujem da te zovu po forumima "Lepi Eremita"..z:shock:z:shock:z:shock:


А, што ти овде јуриш дискутанте и вређаш:?:
Хајд` пиши мало о Теофилу и овом дивном његовом чеду (мислим на овај
текст из теме)


.
 

Back
Top