Sahrana

Psihologue:
ma nisu mu dali lekove na vreme a pritisak izazvao zastoj u srčanoj maramici što je negde izaazvalo
zgrušavanje krvi i eto čika TROMB napravio kaku...prosto i jednostavno....nisu dali lekove na vreme...

Да Бог да да те исто снађе!
 
Eto kakvi ste:roll:
Extremi sa jedne strane napušavaju Miloševića, ovi sa druge strane Đinđića.
Pri tom, i jedni i drugi iznose jako malo argumenata, a puno svojih, ličnih, ostrašćenih stavova.
I jedni i drugi koriste najružnije reči i izraze.
Meni ste vi svi ISTI8-)

ps jel video neko Strelina dva posta od sinoć?
 
[. Djindjic nije uspeo da zavrsi ono sto je zapoceo. Dakle - nije stigao do cilja i mi ga ne vidimo. Makar ne nesto konkretno.

.[/QUOTE]

И боље што није! Ови његови то довршавају, а ВИДИМО И КАКО! Нека нам је Бог у помоћи од ДОС-Манлијских усрећитеља и РЕФОРМАТОРА!
 
Psihologue:
SLOBODAN JE KRIV za deset godina vladavine ovde i samim tim sve što se desilo on je trebao
platiti cenu toga...
KAO Pinoče ili IDI AMIN itd..DIKTATOR JE BIO ...

Да, да, био је диктатор. Дај нам Боже једног таквог диктатора сада да разјури ову пљачкашку багру, која покраде Србију и задужи нас до банкрота. Не заборавите да је оно било ВРЕМЕ САНКЦИЈА и ратова, које су нам наметнули послодавци ових Досманлија, преко којих сада спроводе своју пљачку Србије!
 
Prošlo je vreme diktatora8-)

I kad smo već kod nalogodavaca... ko je naložio Miloševiću da postavi granicu prema republici srpskoj 1992. godine i da okrene puščane cevi ka njima?
 
1941, 20. avgust. U Požarevcu, rođen Slobodan Milošević, drugi sin Svetozara i Stanislave

Da, tačno, moguće da nisam dobro čuo na tv-u, izvinjavam se, ali ona traži da bude sahranjen u Crnoj gori
 
Отче наш. Иже еси на небеси!
Да светится имя Твое.
Да придет царство Твое.
Да будет воля Таоя, яко на небеси и на земли.
Хлеб наш насущный даждь нам днесь.
И остави нам долги наши,
яко же мы оставдяем должникам нашим.
И не введи нас во искушение.
Но избави нас от лукавого.
Яко Твое есть царство, и сила, и воля, и слава Отцу
и Сину и Святому Духу ныне и присно,
и во веки вековю Аминь.
 
...ovo shta pishem nema nikakove veze sa odeljenjem za zayebanciju ovog podforuma...
...pishem ovde jer usprkos cinjenici da mi je zeludac izuzetno stabilan,ipak
moram priznati da takove bljuvotine,odvratnosti i najvishe bruku i sramotu
bash i ne mogu jednostavno otrpeti...
..jednostavno chitajuci nekoliko tema vaskrslih za poslednja 24 casa ne mogu a da se nezapitam - sa kakovim to ljudima ovde suochavam razlichita mishljenja,drugachije poglede,suprotstavljam politichke poglede...kakav je to virus zahvatio ljude,da li je
moguce da takovi likovi postoje...da li je moguce da ona plemenita zhenska stvar
moze iz sebe izbaciti toliko imbecilnosti,kretenizma,sramote,jada,chemera,
bruke i sramote koja uneredjuje jednu zemlju i njen narod....ne,ne ti likovi
nisu proizvod plemenitog china izmedju - Zhivana i Mikice - to su frankeshtajni
ove zemlje,...to su kopije nakaradnih indigo projekcija,nakaza koje nose glavu samo
da im kisha ne bi padala u stomak...spodobe ciji je zhivotni cilj a i jedino
moguca motorichka aktivnost da govore ono shta drugi misle...njushke koje
nikada u zhivotu nisu ni prismrdele nechemu shta se zove uspeh,nikada
u zhivotu nisu ni na filmu ukapirali shta znachi poshtovanje,..ma nikada u zhivotu
nisu bili NISHTA...a to ce srecom i ostati...
...iskreno govoreci sada se pomalo gadim i sam sebe,shta sam bio u prilici da komuniciram sa takovim kreaturama...chak osecam njihov zadah mozdane bede..
 
Romy:
Nije dozvolio gej-parade, progonio je izdajnike, kriminalce i DOS-manlijske zločince. To je ono što pederčina JOMINI ne može da oprosti SLOBODANU MILOŠEVIČU, najvećem srpskom mučeniku posle Sv. kneza Lazara. Neka je slava i hvala za sve što je učinio Srbima i Srbiji Predsjednik SLOBODAN MILOŠEVIČ. Uvek če da ostane duboko u srcima istinskih Srba i Srpkinja.

brate ucini sebi uslugu, konopce pa na prvu banderu!
obesi se bice ti lakse!
 
jomini:
1. Ne
2. Ne, bar ne ono prvo,
3. Da, da!

odlicno, samo bih ja malo dopunila:
1.ako bude sahranjen u aleji velikana, licno cu da ga otkopam.
2.kakav crni dan zalosti, pa svi oni ljudi koje je oterao u rat odavno su mrtvi i odavno ih zalimo1
3.neka dodje, a moze i kostunica da joj pravi drustvo...

e i uper ti je ona formulacija, neki smo radosni :)
 
Sunchaser:
Јомини, овде причаш којешта, Слоби дајеш ингеренције Рамзеса Другог и Карла Гамбина (које није имао), ослобађаш гомилу багре од одговорности (само зато што су били анти-Слоба), и уопште, понашаш се као осмогодишњи слушалац "Слободне Европе" 1992, па се после љутиш кад те форумаши прозивају. Ја теби одговорих на оно, али си брисао тему, а ни ти ни Елвин не одговористе на оно моје око Стамболића (на оном глупом топику о "песмама за журку").
Slabo si primetio, nikoga ja nisam ''oslobađao'' odgovrnosti'', samo kažem da je Sloba šampion po tom pitanju.
 
klara_m:
Отче наш. Иже еси на небеси!
Да светится имя Твое.
Да придет царство Твое.
Да будет воля Таоя, яко на небеси и на земли.
Хлеб наш насущный даждь нам днесь.
И остави нам долги наши,
яко же мы оставдяем должникам нашим.
И не введи нас во искушение.
Но избави нас от лукавого.
Яко Твое есть царство, и сила, и воля, и слава Отцу
и Сину и Святому Духу ныне и присно,
и во веки вековю Аминь.
Амин СЕСТРО
041127b.jpg
 
jomini:
Slabo si primetio, nikoga ja nisam ''oslobađao'' odgovrnosti'', samo kažem da je Sloba šampion po tom pitanju.

Ти га лично знао, па с нама делиш мемоарске записе из поверљивих разговора из Ужичке оне преломне '93? Можемо ми тако до сутра, ја јако добро знам шта су историјски извори... Видиш о чему ти причам - допушташ да ти лична мржња замути видик, и зато форум који уређујеш личи, од јуче, на журку некрофиличарског огранка из Албаније. Прво си пуштао топике где се наручује музика поводом "журке", ево мала Пилгрим би да откопава Слобу (а ти ни да кажеш "дете, батали, не иде па не иде"), и баш ме занима како ћеш реаговати ако неко крене у черечење Ђинђића као ви јуче по Слоби. Мислим, људски пијетет налаже на обојица буду поштеђени тога, на форуму који се сматра нормалним. Али, ти си се поставио тако да је "стандард" форума постао такав да би га се и "Спасиоци" постидели са све Паћином.
 
jomini:
I mani me te demagogije tipa - ti si video lično i sl...
Batali, ne ide.

Батали ти, теби не иде. Прво се залетиш, па онда видиш и сам да не пије воду. Причати о нечијим личним особинама подразумева или познавање детаља његовог живота (рецимо, да си Слобин биограф, као Славољуб Ђукић) или лично пријатељство. Ти ниси ни једно ни друго, него модератор форума.

Р.Ѕ. Да, као такав, ЈЕДИНО ШТО МОЖЕШ да радиш а да останеш релевантан, је шљака по РЅ-у, у противном, имаш фрку са пола форума (мислим, не са мном, ја се нисам лично качио с тобом, али доста људи јесте, с разлогом, јер си ти испао крајње субјективан и пристрасан - то могу да будем ЈА као члан, а а ти као модератор, но кен ду...).
 
Не браним ЈОМИНИЈА..али га разумем..јесте човек треба да буде неутралан овде,али...човек је
живео десет година под ЦОБЕТОМ и његовим терором...

КРАТКО РЕЧЕНО НИ ЈА НЕ БИХ МОГАО ИЗДРЖАТИ НЕУТРАЛНОСТ КАД ЧИТАМ СВЕ ОВЕ
ПОСТОВЕ И ДА НЕ КАЖЕМ ГЛУПОСТИ....
 
Sunchaser:
Батали ти, теби не иде. Прво се залетиш, па онда видиш и сам да не пије воду. Причати о нечијим личним особинама подразумева или познавање детаља његовог живота (рецимо, да си Слобин биограф, као Славољуб Ђукић) или лично пријатељство. Ти ниси ни једно ни друго, него модератор форума.
U redu, s obzirom da niko od prisutnih nije lični prijatelj ili rođak ikoga od navedenih, da zatvaramo teme?

Sunchaser:
Р.Ѕ. Да, као такав, ЈЕДИНО ШТО МОЖЕШ да радиш а да останеш релевантан, је шљака по РЅ-у, у противном, имаш фрку са пола форума (мислим, не са мном, ја се нисам лично качио с тобом, али доста људи јесте, с разлогом, јер си ти испао крајње субјективан и пристрасан - то могу да будем ЈА као члан, а а ти као модератор, но кен ду...).
Svestan si da po PS-u ne bi išlo?
Da probamo? Za svaku moju akciju daću deo pravilnika. Može?
 
pilgrim_kg:
odlicno, samo bih ja malo dopunila:

1.ako bude sahranjen u aleji velikana, licno cu da ga otkopam.

2.kakav crni dan zalosti, pa svi oni ljudi koje je oterao u rat odavno su mrtvi i odavno ih zalimo1
3.neka dodje, a moze i kostunica da joj pravi drustvo...

e i uper ti je ona formulacija, neki smo radosni :)

Да ли је ово журка некрофиличара... наркомана... психопата ???
 

Back
Top