SAH

U pauzama izmedju casova ili kad gubimo casove ja i par ortaka igramo rekreativno sah! Nismo streberi,ni penzioneri,cak smo propalice ali je zanimljivo i korisno utroseno vreme! Ja mislim da sah nije sport,ispravite me ako gresim!
 
Pozdrav svima,
drago mi je da postoji deo foruma posvecen sahu, bez obzira sto je nekako potanak :)
Ja ga igram amaterski, i odnedavno sam skinuo i neke programe, poput fritza, i zanima me, da li neko zna za neki link gde bi se mogla skinuti neka knjiga otvaranja u ctg formatu?
Hvala unapred.
 
kad gospodjica provocira konje uvek neko na.ebe :lol:

sto se tice saha, igram sa kumom tokom zime, kad odmrzne igramo basket
ono mlatimo bambus i igramo sah :lol: posle pola litre vina mozete misliti na sta to lici :lol:
on je igrao na onom internet portalu, pa nesto i zna, a ja sam nestrpljiv pa i sa crnim figurama trazim inicijativu, pa onda krenu greske, uglavnom sa moje strane...
 
7. h3

haha sad sam se setio svog jedinog dopisnog turnira koji sam odigrao..... i odem ja jednom u poštu da predam koverte, vraćam se kući i skontam da sam se zaebo u jednoj partiji........ i otrčim nazad u poštu da uzmem nazad koverte, al' je bila neka neljubazna poštarka na šalteru i nije htela da mi da :lol:
 
7. h3

haha sad sam se setio svog jedinog dopisnog turnira koji sam odigrao..... i odem ja jednom u poštu da predam koverte, vraćam se kući i skontam da sam se zaebo u jednoj partiji........ i otrčim nazad u poštu da uzmem nazad koverte, al' je bila neka neljubazna poštarka na šalteru i nije htela da mi da :lol:

Nisam ja dopisno nikad igrao, sporo mi to mnogo.....
Jednom godisnje igram ligu za klub, i to mi je uzvanje.11 kola , od toga 5 nedelja po kolo, i onda u cetiri dana ostalih 6 kola..to mi je prava mera za sah, uz naravno cug partije ponekad.

7...............Sf6
 

Back
Top