Sada tražim devojku sa ....

Anonymous:
Konrad:
Black Dog, sluzis se lazima, a? Ovo je jedna e-mail poruka koja kruzi, pa brat bratu, jedno dve godine unazad.
Naravno da sam prepisao malo zanimljivosti, ako sam nekog uvredio izvinjam se.
Za limunadu (ja pišem malo ozbiljnije tekstove)
Mozemo li da ih procitamo? :D Ako nisu bas puno ozbiljni :D Salim se,ali sta cu kad si zaboravio reci da nije tvoja prica.Sve u svemu necemo vise oko toga,bitno je da je zanimljivo...Jedan ozbiljan pozdrav od neozbiljne limunade... :D
 
devojka_bgd:
Sve mi se cini da cemo pre ili kasnije svi doci do toga....
Od previse filozofiranja boli glava...Tako da sam trenutno takodje u fazi(to je samo faza) trazenja dobrog "omota",jer se ono iznutra pre ili kasnije iskvari pa ti ostaje samo da gledas u njegov debeljuskasti stomak i pitas se gde si pogresio....
nemoj tako duso-pre bi reko da se ono spolja pokvari kao opustanje duda,guze i face-a ono unutra je ko staro vino :!:
a od previse filozofiranja naravno da boli glava-posebno zene-cesto ih boli :?:
 
Cuti, ne podsecaj... sjebase nas ovi englezi, i to na najperverzniji moguci nacin...

Mozda to i moze da bude tema za ovaj forum: Kako englezi karaju

No, svaka cast Partizanu... stvarno su se borili onako kako dolikuje... da ne poverujes da su to nasi fudbaleri... Pogotovu u zadnjih 10 minuta... ali avaj, tad je vec bilo kasno :( :( :(

Poz.

P.S. Butkice lako znaju da se 'stesaju' sa pravim 'teslarem' :D
 
Black dog:
Kad sam imao cetrnaest godina,nadao sam se da cu jednog dana imati devojku.
Sa sesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom.
U školi sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je
potrebna stabilna licnost.
Sa 22 nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo
uzbudljivija devojka.
Sa 25 godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlucio da nadem devojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 28 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio.
Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.

Sad sam stariji i mudriji i trazim devojku sa velikim sisama.

otkaceno :lol:
 
Black dog:
Kad sam imao cetrnaest godina,nadao sam se da cu jednog dana imati devojku.
Sa sesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom.
U školi sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je
potrebna stabilna licnost.
Sa 22 nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo
uzbudljivija devojka.
Sa 25 godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlucio da nadem devojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 28 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio.
Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.

Sad sam stariji i mudriji i trazim devojku sa velikim sisama.

I ja sam se slatko nasmejala iako je *preuzeto* sa
www.go-mrav/com-a :wink:
 
Lajk, lajk, lajk!
Imam 31 godinu. Mudrost mi je Bog poklonio tek za trideseti rođendan. Do tada me je kažnjavao frajerima koji su mi iscedili mozak i slomili srce.
Toga dana gospodnjeg, ugasih trideset baklji i podigoh crvenu palicu na kojoj je pisalo STOP! I vreme se zaustavilo! Pomiču se kazaljke, ali zemlja na kojoj stojim više se ne okreće...
Još uvek mam sise, ali nemam više ni srca ni pameti!
 
Kad sam imao cetrnaest godina,nadao sam se da cu jednog dana imati devojku.
Sa sesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom.
U školi sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je
potrebna stabilna licnost.
Sa 22 nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo
uzbudljivija devojka.
Sa 25 godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlucio da nadem devojku koja ima jasne ciljeve.
Kad sam napunio 28 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio.
Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.

Sad sam stariji i mudriji i trazim devojku sa velikim sisama.

brao care..sad lepo odes do nekog kafica ili unutrasnjosti kolima i kupis za sicu sta ti dusa iste
 
Lajk, lajk, lajk!
Imam 31 godinu. Mudrost mi je Bog poklonio tek za trideseti rođendan. Do tada me je kažnjavao frajerima koji su mi iscedili mozak i slomili srce.
Toga dana gospodnjeg, ugasih trideset baklji i podigoh crvenu palicu na kojoj je pisalo STOP! I vreme se zaustavilo! Pomiču se kazaljke, ali zemlja na kojoj stojim više se ne okreće...
Još uvek mam sise, ali nemam više ni srca ni pameti!

a kaka ti je guza?:flert:
 

Back
Top