Sada tražim devojku sa ....

he he... pa ta poza zaista jeste zakon... nego je ja onako skromno spomenuh da ne isprovociram nekoga (svako preferira druge stvari) :)

A ja bas o tome pricam... nije lako sa 'velikom' osobom izvesti obe varijante te poze (spreda i straga), dok su 'male' osobe zakon za to :)

A isto 'male' devojke odgovaraju i za onu tzv. 'dvosed' varijantu (oboje u sedecem polozaju), jer manje osobe (sa normalnim oblinama) su obicno lakse od onih velikih, pa ne naprave modrice na muskarcevim nogama... a i nemaju velike 'krake' pa da smetaju :)

Poz.
 
Gazdarica:
Pa, kad je onako stisne i naprijed i otpozada...
Eh, ostaje mi samo da se obliznem...(steta sto nema smajlija koji se oblizuje :roll:)
A naravno da je svaka poza dobra, kad je sa pravim partnerom... :D

Daj nemoj tolko socno... imam slabo srce :D

Evo ja cu da se obliznem umesto tebe:
tongue_emoticon.gif
... Eh, kad ja zavrsim sa mojim trenutnim obavezama pa se bacim u akciju (pustim u promet :D)... gde ce mi kraj biti... ma bice i ovoga:
passionate_cuddel.gif
, i ovoga:
Sex_on_the_bed.gif
, i ovoga:
Lets_do_it_wild.gif
, a bogme i ovoga:
Smiley_Stalker.gif
a cak i ovoga:
Kissing_Jarks_Ass_v2.gif


:oops: :oops: :oops:

Poz.
 
Incognito:
Gazdarica:
Pa, kad je onako stisne i naprijed i otpozada...
Eh, ostaje mi samo da se obliznem...(steta sto nema smajlija koji se oblizuje :roll:)
A naravno da je svaka poza dobra, kad je sa pravim partnerom... :D

Daj nemoj tolko socno... imam slabo srce :D

Evo ja cu da se obliznem umesto tebe:
tongue_emoticon.gif
... Eh, kad ja zavrsim sa mojim trenutnim obavezama pa se bacim u akciju (pustim u promet :D)... gde ce mi kraj biti... ma bice i ovoga:
passionate_cuddel.gif
, i ovoga:
Sex_on_the_bed.gif
, i ovoga:
Lets_do_it_wild.gif
, a bogme i ovoga:
Smiley_Stalker.gif
a cak i ovoga:
Kissing_Jarks_Ass_v2.gif


:oops: :oops: :oops:

Poz.
Staaa...??? :shock:
Pa, nisam jos ni pocela sa socnom pricom... :lol:
e da, na taj smajli sam mislila... :wink:
 
Gledaj jednu stvar... Nije stvar u tome da meni apsolutno nije do seksa, nego mi nije do bilo kakvog seksa... Drugim rijecima, trenutno sam malo umorna od seksa bez emocija, ma koliko on tehnicki bio dotjeran... Naravno da mi i sada nedostaje seks s nekim ko bi me mogao zagrijati i iznutra...
 
Sve mi se cini da cemo pre ili kasnije svi doci do toga....
Od previse filozofiranja boli glava...Tako da sam trenutno takodje u fazi(to je samo faza) trazenja dobrog "omota",jer se ono iznutra pre ili kasnije iskvari pa ti ostaje samo da gledas u njegov debeljuskasti stomak i pitas se gde si pogresio....
 

Back
Top