Sada je rat između onih koji su za novac spremni na svo zlo sveta i onih koji im to ne daju

Прво, ако заиста јеси учесник рата на Космету, онда наклон велики према теби. Свака ти част. Свако ко је учествовао у ратовима 90их је заслужио много више од онога што им је држава дала. То је очигледно.

Али какве то везе има са небулозним темама које отвараш у тонама на дневном нивоу. Ево, ја сам прориски оријентисан, просрпски, у смислу да Бог да да једног дана повратимо Космет. Али ако се моје мишљење не поклапа са твојим, онда сам шиптарчина итд...

Ниси отворио једну смислену тему, већ неко твоје размишљање. И то је ок, али када сматраш да свако ко не мисли као ти припада шиптарчинама, шљаму и ко зна коме, онда нисам сигуран да си схватио неку сврху постојања отворених форума. Када имаш супротно мишљење, онда га побијеш арегументима, а не вређањем.

Иначе, размишљање где ћеш констатовати да је небо плаво, не заслужују баш читаву тему.
Ja uopšte ne štedim reči kada primetim zle namere.
Ubedi me da grešim i skinuću ti kapu.
To što ti se ne sviđaju moje teme ne dozvoljavam ti da ih tako klasifikuješ jer vidim da ne razumeš moje poente i ciljeve.
 
Ja uopšte ne štedim reči kada primetim zle namere.
Ubedi me da grešim i skinuću ti kapu.
To što ti se ne sviđaju moje teme ne dozvoljavam ti da ih tako klasifikuješ jer vidim da ne razumeš moje poente i ciljeve.
Па ко може осим тебе да разуме шта желиш да кажеш. Ено на другој теми најављујеш ако уведемо санкције Русији кренуће нуклеарни удар на Бондстил. Како човек може да те узме за озбиљно.
 
Па ко може осим тебе да разуме шта желиш да кажеш. Ено на другој теми најављујеш ако уведемо санкције Русији кренуће нуклеарни удар на Бондстил. Како човек може да те узме за озбиљно.
Pa ne možeš da me uzmeš ozbiljno jer bukvalno ne znaš kao funkcioniše vojska.
I nemoj pokušavati da me ubeđuješ da si ikada bio u vojsci jer po mentalnom sklopu i ne kapiranju sam se otkrivaš..
 
Pa ne možeš da me uzmeš ozbiljno jer bukvalno ne znaš kao funkcioniše vojska.
I nemoj pokušavati da me ubeđuješ da si ikada bio u vojsci jer po mentalnom sklopu i ne kapiranju sam se otkrivaš..
Што бих тебе убеђивао у било шта, па ти си овде Наполеон. Наравно да сам био у војсци, али то што пишеш нема везе са војском, већ гео-политиком. Објасни ми, односно разради мисао, да ће наше санкције Русији узроковати нуклеарни напад на Србију или како си поменуо базу Бондстил. Да видим ту војну логику која се крије у твом мозгу.
 
Што бих тебе убеђивао у било шта, па ти си овде Наполеон. Наравно да сам био у војсци, али то што пишеш нема везе са војском, већ гео-политиком. Објасни ми, односно разради мисао, да ће наше санкције Русији узроковати нуклеарни напад на Србију или како си поменуо базу Бондстил. Да видим ту војну логику која се крије у твом мозгу.
Vojna doktrina svake države ima svoj zakon.A on je takav da se neprijatelj i prijatelj posebno tretira na humano i nehumano.Primer ti je NATO sa osiromašenim uranijumom nad Srbima u Bosni i Srbiji a nije morao zar ne?
 
Vojna doktrina svake države ima svoj zakon.A on je takav da se neprijatelj i prijatelj posebno tretira na humano i nehumano.Primer ti je NATO sa osiromašenim uranijumom nad Srbima u Bosni i Srbiji a nije morao zar ne?
Добро, али какве то везе има са темом коју си отворио и са директним питањем које сам ти поставио. А то је, да поновим, како евентуално увођење санкција Русији може резултирати нуклеарним нападом на нашу земљу, односно базу Бондстил?
 
Добро, али какве то везе има са темом коју си отворио и са директним питањем које сам ти поставио. А то је, да поновим, како евентуално увођење санкција Русији може резултирати нуклеарним нападом на нашу земљу, односно базу Бондстил?
Pa u slučaju rata sa NATO neće Rusi biti humati prema Srpskoj teritoriji GDE SU AMERIKANCI i proamerikanci kao do sada.

KAPIRAŠ ILI DA TI razjasnim prostije?
 
Pa u slučaju rata sa NATO neće Rusi biti humati prema Srpskoj teritoriji GDE SU AMERIKANCI i proamerikanci kao do sada.

KAPIRAŠ ILI DA TI razjasnim prostije?

Видиш, мало ме забрињаваш твојим размишљањем. Као што ти је познато, Бондстил се налази на делу територије над којим немамо контролу, на Космету.

Дакле, да ли хоћеш да кажеш да ми не бисмо требали да уводимо санкције, како бисмо спасили америчку базу на Космету, ако она којим случајем постане мета нуклеарног напада. Или, ако следимо твоју поремећену логику, па боље је онда да уведемо санкције Русији и на тај начин обележимо базу Бондстил као потенцијалну мету.

Не знам како да протумачим твоје баљезгарије.
 
Видиш, мало ме забрињаваш твојим размишљањем. Као што ти је познато, Бондстил се налази на делу територије над којим немамо контролу, на Космету.

Дакле, да ли хоћеш да кажеш да ми не бисмо требали да уводимо санкције, како бисмо спасили америчку базу на Космету, ако она којим случајем постане мета нуклеарног напада. Или, ако следимо твоју поремећену логику, па боље је онда да уведемо санкције Русији и на тај начин обележимо базу Бондстил као потенцијалну мету.

Не знам како да протумачим твоје баљезгарије.
Moja logika je za razliku od tvoje prvo patriotska i rodoljubska.Ti si tvojim izlaganjem dokazao da si se odrekao Srpskog Kosova.
Na Kosovu I Metohiji sada živi 150.000 Srba I JA KAO RODOLJUB IMAM NADU I DUŽNOST DA RAZMIŠLJAM O OSLOBOĐENJU OKUPIRANE TERITORIJE države Srbije A NE DA DOZVOLIM DA ZBOG TAKVIH KAO ŠTO SI TI I VUČIĆEVCI DA BUDE KONTAMINIRANO MILION GODINA.
NE ZABORAVI DA SU RUSI ZARATILI SA CELIM ZAPADOM ZVOG ISTOG SLUČAJA KAO SRBA NA KOSOVU.
 
Moja logika je za razliku od tvoje prvo patriotska i rodoljubska.Ti si tvojim izlaganjem dokazao da si se odrekao Srpskog Kosova.
Na Kosovu I Metohiji sada živi 150.000 Srba I JA KAO RODOLJUB IMAM NADU I DUŽNOST DA RAZMIŠLJAM O OSLOBOĐENJU OKUPIRANE TERITORIJE države Srbije A NE DA DOZVOLIM DA ZBOG TAKVIH KAO ŠTO SI TI I VUČIĆEVCI DA BUDE KONTAMINIRANO MILION GODINA.
Свака част, имаш монопол на родољубље и патриотизам, нико осим тебе није родољуб, схватио сам. Али какве везе има то што пишеш са конкретним твојим ставом да ће увођење санкција узроковати нуклеарним нападом на Бондстил? То што си написао је толико смешно, да то деца у основној школи не би изјавила. Руси би као освету нама, због санкција (којих и даље нема) послали нуклеарку на Бондстил. Да ли ни мало не видиш поремећаје у размишљању и ономе што пишеш.
 
Добро, али ти си зато МИлош Обилић виртуелног света. Најтеже битке бијеш на тастатури. Данас виртуелно ослобађаш Донбас, сутра Приштину. Мислим да си заслужио орден народног хероја и макар неки булевар да назову по теби.
Ispravka, kolega - Neško je zaslužio virtuelni orden narodnog heroja - Nosilac Ordena Reda Zlatne Tastature.
 
Свака част, имаш монопол на родољубље и патриотизам, нико осим тебе није родољуб, схватио сам. Али какве везе има то што пишеш са конкретним твојим ставом да ће увођење санкција узроковати нуклеарним нападом на Бондстил? То што си написао је толико смешно, да то деца у основној школи не би изјавила. Руси би као освету нама, због санкција (којих и даље нема) послали нуклеарку на Бондстил. Да ли ни мало не видиш поремећаје у размишљању и ономе што пишеш.
Ti misliš da su svi pokvareni pošto si ti takav?
Ja sam pravoslavac i mogu biti samo jednak sa svojima nisam katolik kao Papa pa da budem glavni među jednakima.
 
Putin je potpuno poludeo, neće on određivati da li će susedna zemlja pristupiti EU ili neće.

A ova slika iz 1851-ve godine ima veze sa temom koliko i ti. Nula.
I te kako ima veze, drzave koje su svoju moc izgradile na unistavanju drugih, robovima i ugnjetavanju slabijih kroz vekove nemaju sta da se pitaju.
 
AUTORSKA
Ovde u ovoj priči Ukraina je samo teritorija gde se ti sukobi odvijaju i tako treba posmatrati inače se ne može pravilno rasuđivati šta je laž a šta istina.
Kada pratite zapadne i prozapadne medije u Srbiji moram priznati da bih i sam počeo da mrzim Rusiju a kada pogledate one zapadne medije koje preko interneta pokušavaju da sagledaju pravedno i po pouzdanim informacijama koje govore protiv zapada onda je to sasvim druga priča i istina.
Dakle sve se svodi na prosto. Ovo je rat između sila koje da bi širili svoj uticaj spremni i na biološko istrebljenje stanovnika čitavih zemalja i onih koju su spremni da upotrebe i nuklearno nauružanje da bi to sprečili.
ne, ovo je huskanje svih protiv svih kako bi nastao opsti globalni haos i kako bi koncept jedne vlade, drzave, banke, vojske, jezika...........cara, bili jedva docekani od celog napacenog i zavadjenog sveta.

Treba biti protiv onih za koje je amerika
a sta cemo sa Zivoradom koji onomad ode za ameriku da tamo zivi?
Jel treba da smo protiv njega?
 
ne, ovo je huskanje svih protiv svih kako bi nastao opsti globalni haos i kako bi koncept jedne vlade, drzave, banke, vojske, jezika...........cara, bili jedva docekani od celog napacenog i zavadjenog sveta.


a sta cemo sa Zivoradom koji onomad ode za ameriku da tamo zivi?
Jel treba da smo protiv njega?
Države ne postoje jer da postoje Bajden ne bi mogao da bude predsednik najjmoćnije sile.
Postoje oligarsi koji imaju bilione i koji žele i ono malo što je ostalo.
Narod im ne treba i smanjiće ga na maksimalno sto miliona stanovnika na planeti.
 
Prvo Čuknuta a ne čaknuta.Drugo jeste napad i ne možeš mi ništa.Što se mene tiče postavi i 100 tema/vesti dnevno u nadi da ćeš nekom stalnim ponavljanjem isprati mozak.Samo sebe truješ mrzeći drugog.Želim ti svako dobro i nema potrebe nastavljati komunikaciju.
Pa da prvo si čuknuta pa si postala čaknuta.:hahaha::hahaha::hahaha:
Drugo ja nisam kao moj deda da ima laku ruku pa moram ovako na teško šta ćeš.
 

Back
Top