Sada je rat između onih koji su za novac spremni na svo zlo sveta i onih koji im to ne daju

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
AUTORSKA
Ovde u ovoj priči Ukraina je samo teritorija gde se ti sukobi odvijaju i tako treba posmatrati inače se ne može pravilno rasuđivati šta je laž a šta istina.
Kada pratite zapadne i prozapadne medije u Srbiji moram priznati da bih i sam počeo da mrzim Rusiju a kada pogledate one zapadne medije koje preko interneta pokušavaju da sagledaju pravedno i po pouzdanim informacijama koje govore protiv zapada onda je to sasvim druga priča i istina.
Dakle sve se svodi na prosto. Ovo je rat između sila koje da bi širili svoj uticaj spremni i na biološko istrebljenje stanovnika čitavih zemalja i onih koju su spremni da upotrebe i nuklearno nauružanje da bi to sprečili.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
Poenta je da Neško ne zna šta bi rekao osim "zapad loš - Putin cveće"

Naročito kad napadne susednu državu i pobije hiljade ljudi bez razloga.
Kada ćeš jednom moderatore išta ukapirati?
JA SAM ZA RAZLIKU OD TEBE ZDRAV RAZUM.

Poruka je automatski spojena:

Да се испуни квота ретардираности на Крстарици за данашњи дан.
Prvo se sam zapitaj šta si dobro uradio za čovečanstvo kada si ovde na krstarici put laži i zlih namera?

AleksaJ

Elita
Poruka
23.822
Да се испуни квота ретардираности на Крстарици за данашњи дан.

Значи и нас троје је допринело расту ретардометра

AleksaJ

Elita
Poruka
23.822

' Нама Аустралијанцима је нејасно зашто Путин не допусти да се 'демократија' шири'

uWEGNEEGAijOzIskbQQMIzfea6TJMM5n_1000.jpeg

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
42.194
' Нама Аустралијанцима је нејасно зашто Путин не допусти да се 'демократија' шири'

uWEGNEEGAijOzIskbQQMIzfea6TJMM5n_1000.jpeg
Putin je potpuno poludeo, neće on određivati da li će susedna zemlja pristupiti EU ili neće.

A ova slika iz 1851-ve godine ima veze sa temom koliko i ti. Nula.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
Putin je potpuno poludeo, neće on određivati da li će susedna zemlja pristupiti EU ili neće.

Ovo je pravi dokaz da si ograničen kao terasa.

Neško je toliko limitiran kapacitetom da nije ukapirao da si ti na njegovoj strani.

Ahaha, koji ste vi cirkus.
Ja sam za tebe primarijus doktor političkih nauka.Ako uopšte postoji.

AleksaJ

Elita
Poruka
23.822

https://rs.n1info.com/svet/politiko-papa-rekao-da-je-nato-mozda-izazvao-invaziju-rusije-na-ukrajinu/

Суседна земља већ више од деценије прави проблеме на слободном тржишту протока робе и капитала .. конкретно гаса

Губитак либералној Русији је постао нетолерантан .

Слика је показатељ какви би стварно били односи да је само по ЕУ

Neško je toliko limitiran kapacitetom da nije ukapirao da si ti na njegovoj strani.

Ahaha, koji ste vi cirkus.

... а ти публика .. која је на бини

fobos11

Domaćin
Poruka
4.806
Prvo se sam zapitaj šta si dobro uradio za čovečanstvo kada si ovde na krstarici put laži i zlih namera?
Могу да ти кажем шта нисам урадио, нисам отворио гомилу идиотских и ретардираних тема, где ћемо констатовати очигледно. И то на дневном нивоу. А данас сам и бацио папирић који сам нашао на улици у канту, тако да сам квоту доприноса за човечанство за данас испунио.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
https://rs.n1info.com/svet/politiko-papa-rekao-da-je-nato-mozda-izazvao-invaziju-rusije-na-ukrajinu/

Суседна земља већ више од деценије прави проблеме на слободном тржишту протока робе и капитала .. конкретно гаса

Губитак либералној Русији је постао нетолерантан .

Слика је показатељ какви би стварно били односи да је само по ЕУ

... а ти публика .. која је на бини
Tako je,budi svoj.

AleksaJ

Elita
Poruka
23.822
Могу да ти кажем шта нисам урадио, нисам отворио гомилу идиотских и ретардираних тема, где ћемо констатовати очигледно. И то на дневном нивоу. А данас сам и бацио папирић који сам нашао на улици у канту, тако да сам квоту доприноса за човечанство за данас испунио.

Форум несме стати ...

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
Ti si poslednja bubašvaba ovog foruma čije reči vrede kao i šiptara Vučića o odbrani Kosova i Metohije.

fobos11

Domaćin
Poruka
4.806
Ti si poslednja bubašvaba ovog foruma čije reči vrede kao i šiptara Vučića o odbrani Kosova i Metohije.
Добро, али ти си зато МИлош Обилић виртуелног света. Најтеже битке бијеш на тастатури. Данас виртуелно ослобађаш Донбас, сутра Приштину. Мислим да си заслужио орден народног хероја и макар неки булевар да назову по теби.

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.414
Добро, али ти си зато МИлош Обилић виртуелног света. Најтеже битке бијеш на тастатури. Данас виртуелно ослобађаш Донбас, сутра Приштину. Мислим да си заслужио орден народног хероја и макар неки булевар да назову по теби.
Ja sam učesnik rata na Kosovu i Metohiji i imam ćagu i da je država normalna ja bih dobio boračku penziju a ne da mi fićfirići kao ti sude ko sam i šta sam.

fobos11

Domaćin
Poruka
4.806
Ja sam učesnik rata na Kosovu i Metohiji i imam ćagu i da je država normalna ja bih dobio boračku penziju a ne da mi fićfirići kao ti sude ko sam i šta sam.
Прво, ако заиста јеси учесник рата на Космету, онда наклон велики према теби. Свака ти част. Свако ко је учествовао у ратовима 90их је заслужио много више од онога што им је држава дала. То је очигледно.

Али какве то везе има са небулозним темама које отвараш у тонама на дневном нивоу. Ево, ја сам прориски оријентисан, просрпски, у смислу да Бог да да једног дана повратимо Космет. Али ако се моје мишљење не поклапа са твојим, онда сам шиптарчина итд...

Ниси отворио једну смислену тему, већ неко твоје размишљање. И то је ок, али када сматраш да свако ко не мисли као ти припада шиптарчинама, шљаму и ко зна коме, онда нисам сигуран да си схватио неку сврху постојања отворених форума. Када имаш супротно мишљење, онда га побијеш арегументима, а не вређањем.

Иначе, размишљање где ћеш констатовати да је небо плаво, не заслужују баш читаву тему.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.