"S vrata dobijem šamarčinu pa tek onda razgovor" Ćerka Dragana Bosanca otkrila šok detalje iz detinjstva: Nemam život!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.078
Ćerka harmonikaša Dragana Stojkovića Bosanca,Aleksandra Stojković Džidža otkrila je detalje odrastanja u porodici strogih roditelja, jasnih načela, ali i kontrole pod kojoj živi i dan danas.

Džidža priznaje da nikad nije smela da prespava kod drugarice, a ukoliko zakasni čekale bi je vaspitne mere čim se pojavi.

Kurir.rs/ Republika / Preneo: M. J.
1714423205474.png
 
- Ja kad sam počela da izlazim, znalo se kad moram kući, ako se ne javim slučajno, a imala sam neku veliku Nokiu, budem na nekom rođendanu, sa vrata prvo dobijem šamarčinu, pa tek onda sledi razgovor, od majke, da se razumemo. Kod mene se znalo da nema spavanja kod drugarica, to nije postojalo. Moje prijateljice su znale tako muljati, kod mene to nije smelo. Sad je kao drugačije živim sama, ali uvek postoje kontrole, ja sam uvek kontrolisana i ne mogu da kažem da imam život - otkriva Džidža, koja je za vreme takmičenja u Zvezdama Granda znala da pusti suzu zbog očevih žestokih komentari, a kada bi se posvađala s njim kući, majka bi uvek bila na njegovoj strani

1714423264252.png
 
- Mene su najviše boleli Draganovi komentari, kad krene da me kritikuje na televiziji pred narodom. Bila sam u fazonu jel moguce da čovek ovo govori ja pogledam mamu, zaboravim se da sam na sceni. Ona je uvek na njegovij strani i Dragan je uvek u pravu za sve. Tako je bilo i kad je moj brat odrastao. Dragan i ja se posvađamo, posle deset min se zagrlimo. Svasta kazemo jedno drugom, zapravo on meni ja njemu ne smem jer bi bio pokolj u kući. Moja majka se vodi time ti će se udati, brat vec zivi sa drugom zenom ostacu ja s njim. Realno volela bih da imam brak poput njihovog, oni su ljubav iz srednje škole ponosna sam što su opstali zajedno ovolike godine - priznaje Džidža.

1714423290747.png
 
- Mene su najviše boleli Draganovi komentari, kad krene da me kritikuje na televiziji pred narodom. Bila sam u fazonu jel moguce da čovek ovo govori ja pogledam mamu, zaboravim se da sam na sceni. Ona je uvek na njegovij strani i Dragan je uvek u pravu za sve. Tako je bilo i kad je moj brat odrastao. Dragan i ja se posvađamo, posle deset min se zagrlimo. Svasta kazemo jedno drugom, zapravo on meni ja njemu ne smem jer bi bio pokolj u kući. Moja majka se vodi time ti će se udati, brat vec zivi sa drugom zenom ostacu ja s njim. Realno volela bih da imam brak poput njihovog, oni su ljubav iz srednje škole ponosna sam što su opstali zajedno ovolike godine - priznaje Džidža.

Pogledajte prilog 1539269

Imam i sama zvrečice kojima je zanimanje da me prate, da o meni govore, da od mog postojanja žive, a bez mene bi im život izgubio svaki smisao.
Prate me u korak, ruši im se svet zbog mene i gradi iznova tu i tamo.
Npr., otišla sam u šetnju u brdo sama, a njima se vrte filmovi po glavama da sam otišla da se ku*avam.
Paćenici!
Odlučila sam da im se smejem u lice što češće, i svuda ostalo. Ajde, bre, više, želim da me svi samo ostave na miru!
 
Imam i sama zvrečice kojima je zanimanje da me prate, da o meni govore, da od mog postojanja žive, a bez mene bi im život izgubio svaki smisao.
Prate me u korak, ruši im se svet zbog mene i gradi iznova tu i tamo.
Npr., otišla sam u šetnju u brdo sama, a njima se vrte filmovi po glavama da sam otišla da se ku*avam.
Paćenici!
Odlučila sam da im se smejem u lice što češće, i svuda ostalo. Ajde, bre, više, želim da me svi samo ostave na miru!
То и ја знам да радим.

Мада, све више људи ми каже да престанем...
 
A, šta da prestaneš, realno?
Да идем сам у дивљину и густу шуму. Да ходам по 7-8 сати без пратње кроз планину.

Тај савет сам добио од професионалних водича и чувара горске службе спашавања.
 
Да идем сам у дивљину и густу шуму. Да ходам по 7-8 сати без пратње кроз планину.

Тај савет сам добио од професионалних водича и чувара горске службе спашавања.
Povedem onu lutalicu kući i rešila sam taj problem. Sledeći put možemo uporedo zajedno bilo gde, ali lepo, povodac, korpa... pa se korpa i povodac skinu u šumi, a ne da jadan luta i prepada narod. Ustvari... to je već mator pas. Ne znam koliko bi bio oduševljen povocem i korpom.
Kupovina dresiranog psa je malo izvan mojih mogućnosti.
U pravu si. Da ima više žena zainteresovanih za lov u mom mestu, išla bih sa njima. Naravno, ne da lovim, ali... lepo je imati prikladno društvo sličnih interesovanja.
 
Da ima više žena zainteresovanih za lov u mom mestu, išla bih sa njima. Naravno, ne da lovim, ali... lepo je imati prikladno društvo sličnih interesovanja.
Imaš li u gradu neko planinarsko društvo ili klub?
Uplati članarinu i možeš se priključiti bilo kojem PK čiji program ti najviše odgovara
 
Imaš li u gradu neko planinarsko društvo ili klub?
Uplati članarinu i možeš se priključiti bilo kojem PK čiji program ti najviše odgovara
Istražiću to pitanje. Poznajem par lovaca, pa bi bilo najbolje da njih pitam. Uostalom, za pretrpljeni strah jednom od dve prilike sam sama kriva jer sam prošla mimo žute trake koja označava početak lovišta. Malo mi je čitava poljana pre toga, nego sam zatrapala i tamo zbog majčine dušice. :klap:
Biser!
 
Povedem onu lutalicu kući i rešila sam taj problem. Sledeći put možemo uporedo zajedno bilo gde, ali lepo, povodac, korpa... pa se korpa i povodac skinu u šumi, a ne da jadan luta i prepada narod. Ustvari... to je već mator pas. Ne znam koliko bi bio oduševljen povocem i korpom.
Kupovina dresiranog psa je malo izvan mojih mogućnosti.
U pravu si. Da ima više žena zainteresovanih za lov u mom mestu, išla bih sa njima. Naravno, ne da lovim, ali... lepo je imati prikladno društvo sličnih interesovanja.
Пусти пса. То је велика обавеза.

Ни жене нису много расположене да иду и да ходају. Углавном се све своди на хвалисање.
 
Пусти пса. То је велика обавеза.

Ни жене нису много расположене да иду и да ходају. Углавном се све своди на хвалисање.
Pa, i nisam neki stereotip žene.
Muškarača sam poprilično.
Volela bih da znam više o vatrenom oružju.
Meni je bitno da van kuće i u prirodi budem dnevno bar 6 sati. Ne svaki, ali npr. svaki 2. dan.
Da pustim psa? Pustila bih ja njega, ali izgleda da neće on mene. :D
 
Pa, i nisam neki stereotip žene.
Muškarača sam poprilično.
Volela bih da znam više o vatrenom oružju.
Meni je bitno da van kuće i u prirodi budem dnevno bar 6 sati. Ne svaki, ali npr. svaki 2. dan.
Da pustim psa? Pustila bih ja njega, ali izgleda da neće on mene. :D
Ово је данас озбиљан луксуз, осим ако ниси шумар или ловочувар.
 

Back
Top