Ruski nacionalisti zestoko protiv Medvedeva!

Ајде немој да лупеташ...Руски националисти имају други разлог за параноју од Јевреја....тачније комуниста Јевреја..међу којима су били и Литванци, Естонци и др...балти који су убили Св.Цара Николаја и др. Св.Романове..нема везе с нашом причом...

Тачно Шалом, мене само интересује једна ствар на овом пдф:

1. ГДЕ СУ САДА МОДЕРАТОРИ, АДМИНИСТРАТОРИ, ГДЕ ЈЕ
МАРКЕЉА и остали :twisted::twisted::twisted:


да захтевају да се ова антисемитска и нацистичка тема закључа.

Ови јЕвропејци, пси интернационализма и космополитизма нашли у Србији да пале овакве ватре...:shock::shock::shock: да није јадно било би смешно!

За сваког православног Руса или Србина и Путин и Медведев СУ ЧИСТИ РУСИ ЈЕР СУ ИМ ОЧЕВИ РУСИ. Па и ако су им мајке Јеврејке(у шта нисам сигуран) - ОПЕТ СУ ЧИСТИ РУСИ - то је ОБИЧАЈНИ ЗАКОН МЕЂУ ПРАВОСЛАВНИМА!

 
Тачно Шалом, мене само интересује једна ствар на овом пдф:

1. ГДЕ СУ САДА МОДЕРАТОРИ, АДМИНИСТРАТОРИ, ГДЕ ЈЕ
МАРКЕЉА и остали :twisted::twisted::twisted:


да захтевају да се ова антисемитска и нацистичка тема закључа.

Ови јЕвропејци, пси интернационализма и космополитизма нашли у Србији да пале овакве ватре...:shock::shock::shock: да није јадно било би смешно!

За сваког православног Руса или Србина и Путин и Медведев СУ ЧИСТИ РУСИ ЈЕР СУ ИМ ОЧЕВИ РУСИ. Па и ако су им мајке Јеврејке(у шта нисам сигуран) - ОПЕТ СУ ЧИСТИ РУСИ - то је ОБИЧАЈНИ ЗАКОН МЕЂУ ПРАВОСЛАВНИМА!


Samo da dodam da Jevreji gledaju zensku liniju...Hvala!!!:mrgreen:
 
Тачно Шалом, мене само интересује једна ствар на овом пдф:

1. ГДЕ СУ САДА МОДЕРАТОРИ, АДМИНИСТРАТОРИ, ГДЕ ЈЕ
МАРКЕЉА и остали :twisted::twisted::twisted:


да захтевају да се ова антисемитска и нацистичка тема закључа.

Ови јЕвропејци, пси интернационализма и космополитизма нашли у Србији да пале овакве ватре...:shock::shock::shock: да није јадно било би смешно!

За сваког православног Руса или Србина и Путин и Медведев СУ ЧИСТИ РУСИ ЈЕР СУ ИМ ОЧЕВИ РУСИ. Па и ако су им мајке Јеврејке(у шта нисам сигуран) - ОПЕТ СУ ЧИСТИ РУСИ - то је ОБИЧАЈНИ ЗАКОН МЕЂУ ПРАВОСЛАВНИМА!

Pazi lecemernog kretenka a za domace politicare cija majka ili baba ili tetka poput Jeremica ili Svilanovica kojim slucajem nije srpkinja si pricao kako su balije , turci ,siptari i slicno a sad su ovi kao cisti Rusi :mrgreen::mrgreen:
 
Pazi lecemernog kretenka a za domace politicare cija majka ili baba ili tetka poput Jeremica ili Svilanovica kojim slucajem nije srpkinja si pricao kako su balije , turci ,siptari i slicno a sad su ovi kao cisti Rusi :mrgreen::mrgreen:

Тата ти је "лицемерни кретенко", а осим тога ЛАЖЕШ, за Јеремића сам баш написао по истом принципу ДА ЈЕ ЧИСТ СРБИН - а за Свилановића не, распитај се ко му је отац.
 
Alo bre, krvni islednici, dokle cete?

Ko kaze da je Srbin, ili da je Rus, taj je Srbin, ili taj je Rus, i gotova prica.

Зашто пишеш у множини, ја сам тражио да се ова тема као антисемитска закључа, под један, а под два - објашњавао сам наше обичајно право.
 
Тачно Шалом, мене само интересује једна ствар на овом пдф:

1. ГДЕ СУ САДА МОДЕРАТОРИ, АДМИНИСТРАТОРИ, ГДЕ ЈЕ
МАРКЕЉА и остали :twisted::twisted::twisted:


да захтевају да се ова антисемитска и нацистичка тема закључа.

Ови јЕвропејци, пси интернационализма и космополитизма нашли у Србији да пале овакве ватре...:shock::shock::shock: да није јадно било би смешно!

За сваког православног Руса или Србина и Путин и Медведев СУ ЧИСТИ РУСИ ЈЕР СУ ИМ ОЧЕВИ РУСИ. Па и ако су им мајке Јеврејке(у шта нисам сигуран) - ОПЕТ СУ ЧИСТИ РУСИ - то је ОБИЧАЈНИ ЗАКОН МЕЂУ ПРАВОСЛАВНИМА!



Ha ha ha...sta je eremita, ne zelis ni da cujes, ne daj boze neku drugu verziju od one u koju slepo verujes? Pa, kad se vec pozivas na obicajno pravo, po tom istom pravu kod Jevreja, ako ti je majka Jevrejka, sta si onda ti?
 
Ha ha ha...sta je eremita, ne zelis ni da cujes, ne daj boze neku drugu verziju od one u koju slepo verujes? Pa, kad se vec pozivas na obicajno pravo, po tom istom pravu kod Jevreja, ako ti je majka Jevrejka, sta si onda ti?

Тачно ЗА НАС СРБЕ А И ЗА РУСЕ ОН ЈЕ ЧИСТ РУС - А ЗА ЈЕВРЕЈЕ ОН ЈЕ ЧИСТ ЈЕВРЕЈИН - по обичајним правима наведених народа.

Међутим, ПРЕМА ВАЖЕЋИМ ЉУДСКИМ ПРАВИМА - ОН ЈЕ ОНО КАКО СЕ ИЗЈАСНИ, дакле, ако се изјасни да је Рус православне вероисповести прекините више да кењ***
 
'si cula ti nekad za google? Jel' ima to u Nis?

He said: "When I was a few months old, my mum and her neighbour in our communal apartment took me to church without telling my father - he was a Communist Party member - and baptised me."

Russia's Orthodox Church, despite decades of brutal repression under Soviet rule, is putting its trust in the KGB to ensure that a remarkable religious revival does not fade with the departure of President Vladimir Putin... The president, a proud adherent, has allowed the Orthodox Church to regain much of its Tsarist-era lustre and has won the enthusiastic support of religious leaders in return.

But Father Yakov Krotov, a religious commentator, is more skeptical. He believes the government and the president give preferentiality to the Orthodox Church over other faiths. "Putin has shown he is a believer, an Orthodox Christian, but when it comes to politics, he is a politician..."

Now, according to the “committed Christian” and Russian leader Vladimir Putin, religion “has a big place” in 21st-century Russia.
 
Тата ти је "лицемерни кретенко", а осим тога ЛАЖЕШ, за Јеремића сам баш написао по истом принципу ДА ЈЕ ЧИСТ СРБИН - а за Свилановића не, распитај се ко му је отац.

o, jadni mito:roll:

gde skupljash te informacije?

ko, normalan se josh bavi tim GLUPOSTIMA, sem tebe i par budala ovde :roll:

po stoti put:rolleyes: GRADONACHELNIK LUBLJANE JE SRBIN A NA TU FUNKCIJU JE POSTAVLJEN KAO SPOSOBAN CHOVEK, i uopshte i nije bilo bino koje je vere i koju ""slavu slavi""

gde su,danas oni, a gde mi :!::!::!:
 
Ljudi Vas sve treba na TV . Pa ovo je ludilo .

ovo je BOESNO:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
koje su to budale :rolleyes:
Kada se Putn pojavio, moj komshija :evil:RADKAL:evil:, (Tito mu bio kum, pa tako, nacionalno ne osveshcn, pravo kod radikala naravno) tvrdio, kako je Putin ""Hazar"""pa, poshto o Hazarima nishta ne zna, vec sluti da je to neshto loshe,dodaje da je *djubre,olosh,bezboznik...........

e sad ga ti isti BRANE, stvarno mi je muka
 

Back
Top